Imao sam drugarice....

Pa ima i ovde zena:besna: trebas da prekines prijateljstvo sa ovom sto je jahala tudjeg decka, ne znam kako ti mozes da budes prijatelj s nekim ko jase po tudjem vlasnistvu ili cekas da jednom dodjes kuci i zateknes je s glavom u medjunozju svoje devojke da bi shvatio da je djubre od coveka

pa nije jahala njegovog decka, pardon devojku:lol:

da je djubre djubre je al nije prema njemu, ne mora da bude mirodjija u svakoj corbi, svasta pa kad bi tako gledali niko s nikim se ne bi druzio

Pa ima i ovde zena:besna: trebas da prekines prijateljstvo sa ovom sto je jahala tudjeg decka, ne znam kako ti mozes da budes prijatelj s nekim ko jase po tudjem vlasnistvu ili cekas da jednom dodjes kuci i zateknes je s glavom u medjunozju svoje devojke da bi shvatio da je djubre od coveka

to jest, al ona je uvređena što sam joj izbacio polugolog dilbera, a ova prva misli da je sve to iscenirano u dogovoru sa jahačicom, da ne bi morali ništa da joj objašnjavmo...:sad2:

to jest, al ona je uvređena što sam joj izbacio polugolog dilbera, a ova prva misli da je sve to iscenirano u dogovoru sa jahačicom, da ne bi morali ništa da joj objašnjavmo...:sad2:

omg

odmori ti malo od njh par dana jer one su sad pod dejstvom velike koncentracije hormona pa ne razbiraju bas najbolje :lol:

posle i objasni da nemas veze s tim i da ces ostati sa obe u kontaktu

aj bre "matori" ste ljudi, mi deca (u odnosu na vas, bar bi tako trebalo da bude) smo to sasvim lepo resili bez ikakvih rasprava i pravdanja

ono sto njih dve rade to je samo izmedju njih dve, sta vam je bre

omg

odmori ti malo od njh par dana jer one su sad pod dejstvom velike koncentracije hormona pa ne razbiraju bas najbolje :lol:

posle i objasni da nemas veze s tim i da ces ostati sa obe u kontaktu

aj bre "matori" ste ljudi, mi deca (u odnosu na vas, bar bi tako trebalo da bude) smo to sasvim lepo resili bez ikakvih rasprava i pravdanja

ono sto njih dve rade to je samo izmedju njih dve, sta vam je bre

mi smo staromodni...:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

pa nije jahala njegovog decka, pardon devojku:lol:

da je djubre djubre je al nije prema njemu, ne mora da bude mirodjija u svakoj corbi, svasta pa kad bi tako gledali niko s nikim se ne bi druzio

Ali je jahala jako dobre prijateljice, a kad neko to moze da ucini jako dobroj prijateljici verovatno bi isao preko mrtvih samo zbog necega sebi vaznog, a to nije covek i od toga se treba kloniti, ti mi se gade

ja bih se druzila sa obe(ako bi mi jahacica ostala draga i posle svega),ali ne bih izdrzala da joj ne kazem da me je jako razocarala i da je ne gledam vise istim ocima,pokusala bih da ih pomirim ali to bi bilo jako tesko.

Ali je jahala jako dobre prijateljice, a kad neko to moze da ucini jako dobroj prijateljici verovatno bi isao preko mrtvih samo zbog necega sebi vaznog, a to nije covek i od toga se treba kloniti, ti mi se gade

a ti kao znas dal je neka tvoja prijateljica jahala tudju ki.tu, daj, odakle ti ideja da znas sve o savkome

bitno je kakva je prema tebi

uostalom on nema taj problem jer njegovu devojku ne moze da jase :rotf:

"pa kolega bozovicu ja sam to mislio onako figurativno" :lol:

ma utvrdili smo da devojce voli ki.te, i previse mozda, nema bojazni bre :lol:

strap-on_sex_toys.jpg
:lol:

Back