Kupila sam...

612b9d4b39cca06ba8381f4b5213d7db.jpg


😈
 
Ja sam više za sportsku kombinaciju..
kardigan-jesen-2021-5-1.jpg


177972-wbk.jpg

Mada je po meni, haljinica savršena za rimljanke




341B16ED-76C3-44E9-A2E9-A2BE3D87A8BF.webp
Meni šljokice i rimljanke nikako ne idu zajedno.

Haljinica je ženstvena i šljokičasta, a pritome ima zlatni detalj na bretelama.
To je baš too much u kombinaciji sa rimljankama.
Rimljanke su nešto što bih nosila sa teksas šorcem, ili boho, širim haljinicama ili minićem,
u nekoj opuštenijoj, dnevnoj varijanti.

I te patike su sportske i šarene. Nikako ne bi išlo na ove patike, osim ako neko ne nosi takav stil-sve sa svačim. Zavisi ko šta voli. Ja ne.

Treba za obuću nešto malo elegantnije i crno.
ženstveno ili malo muževnija obuća(ovo bi vrh izgledalo vizuelno, ali zavisi ko šta voli).
 
Kupila sam ovu haljinicu i evo već danima tražim cipelice koje bi joj pristajale i ne mogu da nadjem..:lol:

Ne bih sandale ali izgleda da ona trpi samo sandale..ali sandale u aprilu mi nekako ne idu?..
Kako da je i gore i dole uklopim sa aprilom? :D

Predlozi?
Jedino u boji što bih nosila na šljokičasto je ovaj model cipelica i ispod mogu crne, providne (obavezno obične) štrample.
I preko kraći, strukirani sakoić, da se istakne struk.


Screenshot_2024-03-27-16-42-31-638-edit_com.android.chrome.jpg
 
ma bilo šta, neće niko primetiti da obučeš džak mislim, nisam nikad srela nekakvu modnu policiju kod nas. mada ako je letnja haljina onda je valjda dovoljna samo ona, a sad pošto treba da se zakrpiš u proleće otvori orman i _nešto_ i neke cipele ... ili kupi
probaj nekoliko kombinacija pa će neka biti bolja ... ili gledaj neke modne časopise ili revije pošto oni valjda idu van razmišljanja običnih ljudi-žena

ali je kao letnja, pa ono ništa + sandale
 

Back
Top