Žene koje su prošle mnogo toga u životu

znam da daca nije mislio nista lose ali ja ne volim takav smisao za humor i necu na silu da se smejem ili da odgovorim na isti nacin.
ne dolazimo svi sa istih prostora, nemamo isti osecaj za druge pa kad ti neko skrene paznju i kaze ti da treba da stanes, shvati to tako a ne kao da te napada.
...
doco, to i ja sebi kazem, mora da ima neceg drugog :lol: negde u dubini duse
 
znam da daca nije mislio nista lose ali ja ne volim takav smisao za humor i necu na silu da se smejem ili da odgovorim na isti nacin.
ne dolazimo svi sa istih prostora, nemamo isti osecaj za druge pa kad ti neko skrene paznju i kaze ti da treba da stanes, shvati to tako a ne kao da te napada.
...
doco, to i ja sebi kazem, mora da ima neceg drugog :lol: negde u dubini duse

istrazicemo te dubine <3
 
Rekao sam ti da tvoje postove vise necu citati i uputio ti izvinjenje, nadam se da je to dovoljno, ako treba ponovicu izvinjenje - izvini, pogresio sam. I molim te prestani da me spominjes. Ako mislis da zasluzujem kaznu prijavi post moderaciji. Bezveze je prozivati me u nedogled. Ne znam sa kojih prostora ti dolazis, ali ja se ovim mojim prostorima ponosim, puni su dobronamernih ljudi, druzeljubivih i duhovitih.
Izvini, pozdravljam te.
 
995815_639679856059534_934076565_n.jpg
 
pa ja sam mislila da produzimo da je razvijamo ovako :heart: a onda da odemo na neko ostrvo. to je kao visi nivo nase veze, al' da ti ne nosis kameru a fotke cemo slucajno da pustimo na dvvd 3, al' zamrljacemo face i bicemo tajanstveni.
posle ne znam, ipak si ti posten forumas i covek domacin, moram da mislim na tvoju reputaciju :lol:
 
pa ja sam mislila da produzimo da je razvijamo ovako :heart: a onda da odemo na neko ostrvo. to je kao visi nivo nase veze, al' da ti ne nosis kameru a fotke cemo slucajno da pustimo na dvvd 3, al' zamrljacemo face i bicemo tajanstveni.
posle ne znam, ipak si ti posten forumas i covek domacin, moram da mislim na tvoju reputaciju :lol:

uff, svidja mi se zamisao :heart:
ma kamera ni pod razno, nikad je nisam nosio, ipak sam ja poshtena zemska!
 
У данашње време великих слобода, боље је имати поред себе особу с доста искуства.
Искуство нам дефинише границе и критеријуме. Развеју се разне мистерије и предрасуде.
Самим тим, човек је спремнији и на одрицање које живот , такође, носи са собом. :)
Зато ја гласам увек за што више искуства!
У противном, како знати шта желиш, тражиш, шта те нервира, шта можеш да истолеришеш, а шта не?
 
У данашње време великих слобода, боље је имати поред себе особу с доста искуства.
Искуство нам дефинише границе и критеријуме. Развеју се разне мистерије и предрасуде.
Самим тим, човек је спремнији и на одрицање које живот , такође, носи са собом. :)
Зато ја гласам увек за што више искуства!
У противном, како знати шта желиш, тражиш, шта те нервира, шта можеш да истолеришеш, а шта не?

Je l ti imaš dosta iskustva? Još se nisi udala?
 

Back
Top