Alfa žene

zene sa moodima
sa ocima koje gledaju kroz tebe
stalno na sten baju gde im nista ne moze promaci
u sexu se daju kao da im je poslednji u zivotu
kada ih ophrvu emocije sto je retko, deluju kao devojcice
pazljivo biraju svaku rec jer znaju njihovu snagu
za prijatelja ce uciniti bukvalno sve
nikad dupetom ne zatvaraju vrata ma kako vrata bila musava i ruzna


znaci to su zene, koje svaki kontakt sa drugima dozivljavaju na specificno dubok nacin i nema muske osobe koja ih moze zaboraviti.
ovo deluje lepo.

za razliku od predvodnice čopora 😡
 
Evo šta kažu lajf--koučevi

https://sensa.mondo.rs/licni-razvoj...LFA-ZENE-10-znakova-da-ste-jedna-od-njih.html

1. Njen glavni prioritet je maksimalno uživanje u životu
2. Nije stidljiva, već je asertivna i otvorena
3. Poseduje veliko samopouzdanje
4. Nikada ne očekuje od drugih da je učine srećnom
5. Stiče važne lekcije iz prošlosti
6. Postavlja jasne granice
7. Ne toleriše negativnost i toksične ljude
8. Ona nikada ne paniči
9. Neguje fizičko i mentalno zdravlje
10. Uvek je svoja

Bazar haha

Ali kada pročitam ovo "nikada" i "uvek", odmah ne shvatam ozbiljno..
I to sve kaze kouc?
 
Pravilan izraz je alfa ženKe, predvodnice čopora. A sve potiče iz biologije i rangiranja životinja.
Da li se to žene bore da ih smatramo za životinje?
 
Za mene je sam naziv alfa žena malo, onako...

Ali za takve smatram žene koje se ne prenemažu već jasno govore šta žele i one koje ne koriste umilnost, ženstvenost i ostala pomagala da bi dobile šta žele, već prosto kažu, uhvate se u koštac sa željama i potrebama.

Pošto fizičku crtu moramo skloniti iz opisa.
 
...Ali za takve smatram žene koje se ne prenemažu već jasno govore šta žele i one koje ne koriste umilnost, ženstvenost i ostala pomagala da bi dobile šta žele, već prosto kažu, uhvate se u koštac sa željama i potrebama.
...

I ja sam mislila da imam neke crte alfe dok nisam pročitala čopor. 😄
A pošto sam individualista i mrzim čopore a kamoli da ih predvodim, onda to nije to. 😁

Ipak, u primeni, ljudi pod alfa osobama smatraju one koje su samopouzdane i znaju šta hoće, ne stide se i ne ustručavaju da deluju, to je neki moj dojam . Ali ovo što si napisao deluje dobro.
 
I ja sam mislila da imam neke crte alfe dok nisam pročitala čopor. 😄
A pošto sam individualista i mrzim čopore a kamoli da ih predvodim, onda to nije to. 😁

Ipak, u primeni, ljudi pod alfa osobama smatraju one koje su samopouzdane i znaju šta hoće, ne stide se i ne ustručavaju da deluju, to je neki moj dojam . Ali ovo što si napisao deluje dobro.

Alfa u ljudskom smislu i ne znači nužno čopor, ako mene pitaš. Čak i muškarac ne mora biti alfa samo ako ima čopor oko sebe, on može biti prirodni vođa bez potrebe da za sobom vuče 30 ljudi. To što neki gledaju vukove pa tripuju čopor je druga stvar.

Meni je to više neko ko uzima, a ne čeka da mu/joj se da. Neko ko se ne stidi i ne preza od toga da iskaže svoje jasno mišljenje i želje.

Imaš i sigme, koji su možda čak i ubojitiji od alfi, samo nisu glasni i nemaju potrebu za "VIDITE ME, DIVITE MI SE", već imaju iskonsko samopouzdanje i mogu ti doći glave ako ih načepiš.

Kod tebe sam prepoznao crte osobe koja se ne stidi da iskaže mišljenje, pokaže sebe ili napiše nešto što mnogo ljudi ovde ne bi ni u ludilu. A opet ne namećeš se, možda si sigma. :)
 
Imaš i sigme, koji su možda čak i ubojitiji od alfi, samo nisu glasni i nemaju potrebu za "VIDITE ME, DIVITE MI SE", već imaju iskonsko samopouzdanje i mogu ti doći glave ako ih načepiš.

Kod tebe sam prepoznao crte osobe koja se ne stidi da iskaže mišljenje, pokaže sebe ili napiše nešto što mnogo ljudi ovde ne bi ni u ludilu. A opet ne namećeš se, možda si sigma. :)

Garantovano sam neko grčko slovo 😄🤣, samo da vidim koje . Pročitaću to sigma, prvi put čujem.

p.s. ovih dana baš računam jedno Sigma stanje molekula 🍀
 
Garantovano sam neko grčko slovo 😄🤣, samo da vidim koje . Pročitaću to sigma, prvi put čujem.

p.s. ovih dana baš računam jedno Sigma stanje molekula 🍀

Pročitaj. Meni su alfe smešne jer se mnogo busaju u grudi, a u životu nisam sledio nikoga, bio član bilo čega. Tako da mi je ideja liderstva i predvodnika ispred mene nemoguća, a opet nemam ni potrebu da me svi vide. Zapravo, nisam zainteresovan ni za pohvalu, ni za kritiku. :D
 
Evo šta kažu lajf--koučevi

https://sensa.mondo.rs/licni-razvoj...LFA-ZENE-10-znakova-da-ste-jedna-od-njih.html

1. Njen glavni prioritet je maksimalno uživanje u životu
2. Nije stidljiva, već je asertivna i otvorena
3. Poseduje veliko samopouzdanje
4. Nikada ne očekuje od drugih da je učine srećnom
5. Stiče važne lekcije iz prošlosti
6. Postavlja jasne granice
7. Ne toleriše negativnost i toksične ljude
8. Ona nikada ne paniči
9. Neguje fizičko i mentalno zdravlje
10. Uvek je svoja

Bazar haha

Ali kada pročitam ovo "nikada" i "uvek", odmah ne shvatam ozbiljno..
Cuj uvijek je svoja, pa cija ce biti..i molim te lijepo ne tolerise negativnost i toksicne ljude...pa to znaci da alfa zene ne postoje!
 

Back
Top