Зашто жене данас тешко проналазе мушкарце који су.....

nije tacno, ona koja zaista zeli takvog muskarca nalazi ga jer su svuda oko nas i takvi,
problem je sto mnoge samo misle da zele takvog a kad ga nadju on postaje dosadan i smor,
treba im neko da ih zajebava jer je to odlika prave "muskarcine". :roll:
znam puno takvih nesrecnih zena, a bilo je i izjava: "cim pokaze da mu je bas stalo ja mislim da je bezvredan" i to od zena od 30 godina, tuga.

zato ja volim one koje su za mnoge druge zene tzv. blente ali samo na prvi pogled, niti ima neznijih od njih, niti boljih jebacha a vole do neba . :super: :mrgreen:

:klap::klap::klap: za tebe i onoga sto rece da su oni svuda okolo i da samo treba da nadje jedog takvog
Posle ovh komentara, 'ladno mozete da zatvorite temu, jer je recena sushtina
 
Ima, naravno, još muškaraca koji su osećajni i pažljivi, nije ih toliko teško ni naći, za one devojke kojima te osobine odgovaraju. Sa onim lep i pažljiv nemam problema, ali osećajnost koja se ispoljava plakanjem, potresanjem i pravljenjem scena za svaku sitnicu, mi nikako ne odgovara kao osobina. Osećajnost je često osobina koju, i muškarci i žene, ističu kad ne mogu da se sete nijedne druge pozitivne osobine. Svaka normalna osoba je osećajna i osetljiva na određene stvari i situacije, ako se poklope stvari na koje reaguju muškarac i žena - super za njih, u svakom slučaju pozitivno:ok: Ne razumem zašto potencirati tu osobinu. Podrazumeva se da nisi bezosećajan:lol:
 
Ima, naravno, još muškaraca koji su osećajni i pažljivi, nije ih toliko teško ni naći, za one devojke kojima te osobine odgovaraju. Sa onim lep i pažljiv nemam problema, ali osećajnost koja se ispoljava plakanjem, potresanjem i pravljenjem scena za svaku sitnicu, mi nikako ne odgovara kao osobina. Osećajnost je često osobina koju, i muškarci i žene, ističu kad ne mogu da se sete nijedne druge pozitivne osobine. Svaka normalna osoba je osećajna i osetljiva na određene stvari i situacije, ako se poklope stvari na koje reaguju muškarac i žena - super za njih, u svakom slučaju pozitivno:ok: Ne razumem zašto potencirati tu osobinu. Podrazumeva se da nisi bezosećajan:lol:

ovo boldovano-ja kao 'nezniji' pol imam prava da se ponekad tako ponesem;), ali nikako moj partner ne sme tako da se ponasa, jer nije to osecajnost, to je vise slabost, a ako sam vec ja slabija onda naravno da zelim nekoga pored sebe ko ce da bude jaci..:D
a pod osecajnost na primer ja podrazumevam da se seti da me pita sta mi je kad vidi da sam uznemirena, ili da zna da me utesi kad mi nije ni do cega, a ne da se ponasa bezosecajno tipa mene boli stomak, a on za kompom igra igrice i apsolutno ga ne interesuje kako mi je i sl.da ne tupim dalje, kapirate sta hocu da kazem.
 
Poslednja izmena:
...хајд` да се усагласимо у вези овог другог :zper:,..али
одакле такав закључак:( за овог..

4l39s3.jpg


.

E, tu se ja slazem s tobom.
 
А, да...
зашто жене данас тешко проналазе мушкарце који су осећајни,
пажљиви,..а уз то и да добро изгледају:?:
:manikir:

.

Eeeeee, nije ni vama lako.:whistling: Celog života se samo bavite mišlju:
1. pod koga bi ste poturile taj svoj komadić mesa (smrdljivog), a još ako može to dobro da se naplati (u zlatu,dijamantima, kešu,kolima, kućama, krvi, znoju, duši.....) :roll:
2. koji deo tela još možete da ofarbate (kosu, oči, nokte, usne...):confused:

Međutim evolucija je čudo, glupi muškarci (koji su zalagali svoj život da brane i hrane svoju obitelj) su skoro pa izumrli, oni drugi (pametni) su opstali, sve je manje ljudi koji hoće da kupe kravu radi litre mleka. :hahaha:
 
Poslednja izmena:
А, да...
зашто жене данас тешко проналазе мушкарце који су осећајни,
пажљиви,..а уз то и да добро изгледају:?:

4l39s3.jpg


:aha:



mlad%C2%A0i%C2%A0lep-3.jpg


:manikir:

.


Juce sam bas pomislila kako to nije istina, jer eto Anabela je nasla Mladena, koji je naizgled osecajan i pazljiv, a i dobro izgleda (po nekom opstom kriterijumu, meni se licno ne dopada)
Onda se setim nekih primera iz zivota gde sasvim fini momci su uz to i vrlo privlacni, znaci ima ih, samo treba gledati oko sebe i dozvoliti ljudima da ti se priblize
 
А, да...
зашто жене данас тешко проналазе мушкарце који су осећајни,
пажљиви,..а уз то и да добро изгледају:?:

:manikir:

.


Не бих знао...
Чињеница је да смо се проредили.
Мислим да је услед све мањих очекивања већине жена.
Или је мањина међу женама толико агресивна и на дохват руке да, пошто више не морају много да се труде око њих, мушкарци и не обараћају пажњу на жене због којих треба уложити труд и које су вредне уложеног труда.

Мислим, све је то негде закон понуде и потражње...
 
pa tesko je jer zene kao to zele,a kada dobiju takvog onda im vise nisu zanimljivi i sutnu ih! Prirodno je da zene traze dominantne muskarce,a ne osecajne jer jednostavno deluju kao sonje i onda osecajni postaju gori od opasnih jer shvate da ih takve ne zele i postaju opasni! Mada vi zene niste ni sigurne sta hocete,zbog toga ih i nema! hocete nekog krupnog baju,koji super izgleda,materijalno obezbedjen,ima dobar alat i grub je prema svima,a prema vama ima izlive neznosti! Jesam ubo?

Ti si zbilja natrkeljao svašta i misliš da si apsolutno u pravu, naravno. Generaliziranje,
kao i glupost, veliko je zlo. Nemaš li što pametno za reći, bolje ni nemoj govoriti.
Zato što na ovom svijetu postoje fufice, guske i oštrokondže, ne znači da žene ne valjaju.
Nijedna žena ti nije kriva, što si se namjerio na kurvice a ne prave žene. Sam si ti misli, da baraba s velikim alatom osvaja žene - ne, onih samo s... a žene osvajaju muškarci s kojima mogu razgovarati, putovati i družiti se s drugim ljudima. Seks je dobar začin tomu.
Ja znam sigurno što hoću i znam što imam, a svoje greške sam platila.
Sidji s oblaka na zemlju i ne sotoniziraj žene, zato što s pravima, očito, nisi imao posla
 
А, да...
зашто жене данас тешко проналазе мушкарце који су осећајни,
пажљиви,..а уз то и да добро изгледају:?:

4l39s3.jpg


:aha:



mlad%C2%A0i%C2%A0lep-3.jpg


:manikir:

.

:lol: a ova dvojica bas izgledaju osecajno i pazljivo, umrecu od smeha
ja mislim da je to zbog toga sto dosta tih zena koje ne mogu da upoznaju 'osecajne i pazljive muskarce' citaju lose knjige i gledaju lose filmove i imaju kakotomalidjokicazamislja ocekivanja od zivota i od muskaraca.
 
e ala s...........
ovaj ima usku vilicu
ovaj je buzdovan
bla bla

(mada ono za osecajnost jeste)

j.bt, zvuci kao da zelim da ga je.bem, ali slazem se sa overom prvi post to je taj fazon tacnu - mujak, situira, autoritet a njoj da titra

realno, 80 posto u srbiji su srecne da nadju onog ko ce da obezbedi kupovinu u msupermarketu, kredit za kola i letovanje u grckoj u predsezoni, koji ce da se ppoigra sa decom, istrese stoljnjak i napravi roštilj i da joj kaže 3 lepe reči dnevno i 2 sexa nedeljjno
 
misljenja sam da svaki lonac ima svoj poklopac pa...

da bi pronasao nekog normalnog nebitno kojeg si pola i sam moras da se postavis i da se izgradis kao neko ko ce biti ekvivalent onome sto trazis

ako je bitno da muskarac dobro izgleda onda zena svojom pojavom to treba da pokaze...
ako joj je bitna osecajnost onda i to svojim ponasanjem treba da pokaze...

najgora mi je varijanta zena:
bas sam opaka :manikir: ali znas trazim nekog ko ce da me mazi i pazi:heart:... e pa to skupa ne ide...

dama na ulici,
domacica u kuci i
***** u krevetu je formula da se u muskarcu probude najbolje stvari...
dalje...
trud mora da bude obostran...
 
Nije ovo pdf Politika. :rtfm: Ja sam samo rekla, da se bogatstvo moze steci i zaraditi a da je pravu ljubav tesko naci. Teze je naci srodnu dusu, nego se obogatiti.Kada nadjes pravu ljubav, onda si zaista bogat covek. Na kraju krajeva, ljubav greje a ne novac.

Da l ćeš naći srodnu dušu više je stvar sudbine...u smislu da to nije nešto što možemo da kontrolišemo...
 
e ala s...........
ovaj ima usku vilicu
ovaj je buzdovan
bla bla

(mada ono za osecajnost jeste)

j.bt, zvuci kao da zelim da ga je.bem, ali slazem se sa overom prvi post to je taj fazon tacnu - mujak, situira, autoritet a njoj da titra

realno, 80 posto u srbiji su srecne da nadju onog ko ce da obezbedi kupovinu u msupermarketu, kredit za kola i letovanje u grckoj u predsezoni, koji ce da se ppoigra sa decom, istrese stoljnjak i napravi roštilj i da joj kaže 3 lepe reči dnevno i 2 sexa nedeljjno

A sve to može i preko konkursa pa je još lakše

@tema: zato što lepi zgodni vaspitani muškarci često znaju da imaju mnogo udvaračice (čitaj:_bačica) pa od silnog udvaranja *_* malo odu u aut i ne budu više tako fini osećajni itd
 

Back
Top