Зашто жене данас тешко проналазе мушкарце који су.....

...хајд` да се усагласимо у вези овог другог :zper:,..али
одакле такав закључак:( за овог..

4l39s3.jpg


.

Meni i ovaj ima previše izbačen donji deo lica....nije moj tip....
keanu-reeves-2.jpg
 
А, да...
зашто жене данас тешко проналазе мушкарце који су осећајни,
пажљиви,..а уз то и да добро изгледају:?:


.

Zato sto takve stalno odbijaju. Sledeci put kad takav naidje daj mu sansu pa ces imati pazljivog i osecajnog. Jednostavno. :manikir:
 
nije tacno, ona koja zaista zeli takvog muskarca nalazi ga jer su svuda oko nas i takvi,
problem je sto mnoge samo misle da zele takvog a kad ga nadju on postaje dosadan i smor,
treba im neko da ih zajebava jer je to odlika prave "muskarcine". :roll:
znam puno takvih nesrecnih zena, a bilo je i izjava: "cim pokaze da mu je bas stalo ja mislim da je bezvredan" i to od zena od 30 godina, tuga.

zato ja volim one koje su za mnoge druge zene tzv. blente ali samo na prvi pogled, niti ima neznijih od njih, niti boljih jebacha a vole do neba . :super: :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
pa tesko je jer zene kao to zele,a kada dobiju takvog onda im vise nisu zanimljivi i sutnu ih! Prirodno je da zene traze dominantne muskarce,a ne osecajne jer jednostavno deluju kao sonje i onda osecajni postaju gori od opasnih jer shvate da ih takve ne zele i postaju opasni! Mada vi zene niste ni sigurne sta hocete,zbog toga ih i nema! hocete nekog krupnog baju,koji super izgleda,materijalno obezbedjen,ima dobar alat i grub je prema svima,a prema vama ima izlive neznosti! Jesam ubo?

Vrlo si blizu.....:D

Daa,bre....da je onako dva sa dva, š'o bi se reklo....da ga ima, a da je pritom zgodan i faca..i da zaštitnički deluje, ono tvoje grub sa svima....nežan prema svojoj porodici.......Da ima i klikere i vijuge pored love i dobrih kola...hm...materijalno obezbedjen. ali i da zna da pravi pare, snalažljiv, preduzimljiv..i to sve u granicama zakona, volim mirno da 'pavam....Dobar alat se podrazumeva, ali i da je dobar zanatlija, msm, da zna sa tim alatom da radi...pun alatničarskih ideja, nikad dosadan....eee,da....Duhovit, društven, šmeker... ....Da nije ljubomoran, da me ne kontroliše i bunari po tašni i mobu...to ne podnosim...Da nema stariju sestru i da zna majci da kaže da ćuti....I da ima bezgraničnog poverenja u mene....:aha:

E, to ja sad pričam kao žena. Kad bih pričala kao majka sina jedinca, hm...priča bi bila drugačija...:D
 
Nije ovo pdf Politika. :rtfm: Ja sam samo rekla, da se bogatstvo moze steci i zaraditi a da je pravu ljubav tesko naci. Teze je naci srodnu dusu, nego se obogatiti.Kada nadjes pravu ljubav, onda si zaista bogat covek. Na kraju krajeva, ljubav greje a ne novac.


Samo ako ljubav nema hladne noge:sad2:
 
pa tesko je jer zene kao to zele,a kada dobiju takvog onda im vise nisu zanimljivi i sutnu ih! Prirodno je da zene traze dominantne muskarce,a ne osecajne jer jednostavno deluju kao sonje i onda osecajni postaju gori od opasnih jer shvate da ih takve ne zele i postaju opasni! Mada vi zene niste ni sigurne sta hocete,zbog toga ih i nema! hocete nekog krupnog baju,koji super izgleda,materijalno obezbedjen,ima dobar alat i grub je prema svima,a prema vama ima izlive neznosti! Jesam ubo?

U pravu si :)...:manikir:
 
nije tacno, ona koja zaista zeli takvog muskarca nalazi ga jer su svuda oko nas i takvi,
problem je sto mnoge samo misle da zele takvog a kad ga nadju on postaje dosadan i smor,
treba im neko da ih zajebava jer je to odlika prave "muskarcine". :roll:
znam puno takvih nesrecnih zena, a bilo je i izjava: "cim pokaze da mu je bas stalo ja mislim da je bezvredan" i to od zena od 30 godina, tuga.

zato ja volim one koje su za mnoge druge zene tzv. blente ali samo na prvi pogled, niti ima neznijih od njih, niti boljih jebacha a vole do neba . :super: :mrgreen:

...свуда....:?::think:
Ти се шалиш,......;)


u zagrljajima romanticnih devojaka i onih devojaka koje znaju da prepoznaju nase "talente" :mrgreen:

naravno u BEOGRADU :worth:

...романтичне, по неком неписаном правилу,... никада не наилазе на сродну,
романтичну душу,...:aha:

.
 
Zato sto su muskarci koji sebe -sebi i drugima - predstavljaju kao previse osecajne uglavnom skloni samosazaljevanju i nemanju hrabrosti za akciju, sto dovodi do toga da ne drze puno do sebe, bilo da hranom, pivom ili ma cim kompenzuju frustracije..To je ono kad je momak debeo, pije pivo za pivom i kuka kako ne moze da nadje devojku jer je previse osecajan, a ne pada mu na pamet da ustane, malo se dotera i pobrine se o izgledu svog tela. Na zalost, okolina podrzava ovaj njegov stav govoreci o njemu kao o "mnogo dobrom decku, koga zbog toga devojke zezaju" umesto da ga prodrma i osvesti..
 
Poslednja izmena:
Zato sto su muskarci koji sebe -sebi i drugima - predstavljaju kao previse osecajne uglavnom skloni samosazaljevanju i nemanju hrabrosti za akciju, sto dovodi do toga da ne drze puno do sebe, bilo da hranom, pivom ili ma cim kompenzuju frustracije..To je ono kad je momak debeo, pije pivo za pivom i kuka kako ne moze da nadje devojku jer je previse osecajan, a ne pada mu na pamet da ustane, malo se dotera i pobrine se o izgledu svog tela. Na zalost, okolina podrzava ovaj njegov stav govoreci o njemu kao o "mnogo dobrom decku, koga zbog toga devojke zezaju" umesto da ga prodrma i osvesti..

:zcepanje:

GetImage.aspx


:zcepanje::zcepanje:

.
 
А, да...
зашто жене данас тешко проналазе мушкарце који су осећајни,
пажљиви,..а уз то и да добро изгледају:?:

.
Pre 17 godina ja nemadoh takav problem :mrgreen:

Osecajan, pazljiv, izgleda i dalje super, cak mi je sada jos muzevniji , uvek mi pomogne kad moze cak i u kucnim poslovima,saslusa, nasmeje , obraduje , protiv reci, ume dobro sa recima kada su svadje u pitanju i ujedno me razoruza ...a da zna i da me utesi , umalo i to da zaboravim:mrgreen:... da ne nabrajam dalje :manikir:...ispasce da opisujem Gospodina Darsija :lol:
 
Pre 17 godina ja nemadoh takav problem :mrgreen:

Osecajan, pazljiv, izgleda i dalje super, cak mi je sada jos muzevniji , uvek mi pomogne kad moze cak i u kucnim poslovima,saslusa, nasmeje , obraduje , protiv reci, ume dobro sa recima kada su svadje u pitanju i ujedno me razoruza ...a da zna i da me utesi , umalo i to da zaboravim:mrgreen:... da ne nabrajam dalje :manikir:...ispasce da opisujem Gospodina Darsija :lol:

Pozajmi mi ga za vikend da mi ocisti kucu?:zper:
 
Zašto žene, kada im naiđe loš period u ljubavi, toliko lupaju glavu?:lol:

Gde su ti muškarci, da li postoje stvarno ili samo u legendi? Da li da idem kod što gleda u karte, bila je komšinica i njoj je rekla da će za dva meseca da upozna crnokosog čoveka u uniformi?:think:

Da li da krivim sudbu kletu? Ili svetsku ekonomsku krizu, svetsko prvenstvo u fudbalu, predsednika države ili vanzemaljce?
 

Back
Top