Зашто жене данас тешко проналазе мушкарце који су.....

nije tacno, ona koja zaista zeli takvog muskarca nalazi ga jer su svuda oko nas i takvi,
problem je sto mnoge samo misle da zele takvog a kad ga nadju on postaje dosadan i smor,
treba im neko da ih zajebava jer je to odlika prave "muskarcine". :roll:
znam puno takvih nesrecnih zena, a bilo je i izjava: "cim pokaze da mu je bas stalo ja mislim da je bezvredan" i to od zena od 30 godina, tuga.

zato ja volim one koje su za mnoge druge zene tzv. blente ali samo na prvi pogled, niti ima neznijih od njih, niti boljih jebacha a vole do neba . :super: :mrgreen:

prva iskrena zena
bravo!
 
...свуда....:?::think:
Ти се шалиш,......;)
.
ne salim se, moji muskarci su bili bas takvi. tako da ocigledno da ih ima svuda
samo treba iskreno rascistiti sa sobom sta zaista zelis. stvarno neznog, normalnog muskaraca sa kojim mozes da budes otvorena, iskrena i ono sta zaista jesi ili nekog tzv. opakog macho frajera kome vrednost u tvojim ocima raste propocionalno ispalama i povredjivanjima koja ti je priredio?
dok one plachu razbucanih srca zbog palisha laznog sjaja, mene voli i tuca taj "shonja" kao niko u zivotu . z:)

i ne znam zasto se neznost i iskrenost povezuje sa tim da je neko patetican i slab, bilo da je zena ili muskarac. ja na primer, sipam svoje emocije opusteno bez neke kontrole, i to odmah. ko mi se svidi to jasno i vidi i oseti, i ja nemam problem sa tim niti se osecam ranjivo ni slabo, cak naprotiv.
 
Poslednja izmena:
Zato što ste blesave!
Prvo gledate izgled pa onda sve ostalo!
Zbog izgleda promakne vam ono o čemu neke samo sanjaju!
One, retke, koje su pametnije od proseka, idu obrnutim putem.
Potrude se upoznati čoveka u dušu.Zato i uživaju više od vas blesavih.
Bez ljutnje, ali tako je.Provereno to znam!

Cek brate ko ce sve to plati?mislim znas kolko treba vremena da se upozna neko u dusu..naem ja 3 zivota..sansa se daje samo namazanim lazovima..ajde sad kao otvorimo se kako smo romanticne dusice da vim oce neka nam pridje
 

Back
Top