Zasto zene cine preljubu u braku?

Meni je zanimljiva i priva Kiti i Lenskog....

Ana je Kiti preotela Vronskog.. ispred nosa.

A tako ga je zelela.... na kraju je zavrsila s kim nikad nije mastala.... i zivela gde ikad nije mogla da predpostavi da bi MOGLA da zivi.

I bila srecna.....

Ovo je realna prica- znam nebrojeno ovakvih slucajeva u RL ^^ :)

61470_680290612013461_1466907281_n.jpg



To samo pokazuje da covek ne zna gde mu je sreca !!
 
Romeo i Julija tek, sreca pa je kratka knjiga pa se sve brzo i zavrsi, tolika hiperbola svakog segmenta u knjizi je ubitacna : )))
Sa 14 godina se smrtno zavoleli, nije nego
Jes da je napisana u XVI (?) veku i odrzala se kao klasik i do danasnjih dana ali opet, previse agresije i mrznje ima u toj knjizi a premalo stranica
 
Danas sam pricala sa mamom na ovu temu...

Neki nasi prijatelji su se razveli....
posle 25 godina braka... ali imali su probleme.
Ona je imala neke druge muskarce..pa su se razdvajali i mirili, pokusavali da se sastave.
Ali, ipak je puklo na kraju :(

Taj muz mi deluje grubo i surovo.

Moja mama je misljenja, da ako udata zena trazi drugog muskarca.
to je zato sto joj kod njenog nesto fali.

1. Ljubav i erotika

2. Materijalna sigurnost

3. Uvazavanje i postovanje


Sta je vase misljenje:
Zasto udata zena trazi drugog muskarca ?
msm da je prva stavka
postovanje i uvazavanje,,,,,;)


kad to nestane nema dovoljno ljubavi,privlacnosti..
dolazi do mrznje pa nema ni lepog seksa,,,kasnije sve redjeg..
potrebe rastu...nailazi na tipa koji je postuje,tesi i bude nezan prema njoj,,,,,,
 
predpostavljam da mislis srecna... na brak, decu, pare, muza koji je ne voli ne pokazuje strast, neznost...to ste napisali, zar nismo na pocetku teme da to nije dovoljno?

- - - - - - - - - -



ovu izjavu ko vara uvek vara sm od tebe cini mi se vec procitao, ne radi se o njoj radi se da niko ne voli da bude pobedjen ko igra igre na pobedu.

Mislis da te zena koja 1 prevari nece prevariti opet....vi muskarci to najbolje znate, dovoljno je da podjete od sebe
 
msm da je prva stavka
postovanje i uvazavanje,,,,,;)


kad to nestane nema dovoljno ljubavi,privlacnosti..
dolazi do mrznje pa nema ni lepog seksa,,,kasnije sve redjeg..
potrebe rastu...nailazi na tipa koji je postuje,tesi i bude nezan prema njoj,,,,,,

Tebi cemo da verujemo na rec :tick::tick::tick:

- - - - - - - - - -

Ja sam bio sa jednom zenom koja je u braku i nikad vise ne bih napravio takvu gresku jes veliko iskutvo ali mnogo me to i kostalo pogotovo zajebano kad se zaljubite

Mozda si se zaljubio zato sto je zabranjeno najsladje...
 
Meni je zanimljiva i priva Kiti i Lenskog....

Ana je Kiti preotela Vronskog.. ispred nosa.

A tako ga je zelela.... na kraju je zavrsila s kim nikad nije mastala.... i zivela gde ikad nije mogla da predpostavi da bi MOGLA da zivi.

I bila srecna.....

Ovo je realna prica- znam nebrojeno ovakvih slucajeva u RL ^^ :)

61470_680290612013461_1466907281_n.jpg



To samo pokazuje da covek ne zna gde mu je sreca !!

to samo pokazuje da ljudi ne znaju sta zele
meni je tvoj zakljucak strasan
ziveti zivot de te odnese, ne boriti se za ono sto zelis nego sta ti zivot udeli
yebes ti to
 
Mislis da te zena koja 1 prevari nece prevariti opet....vi muskarci to najbolje znate, dovoljno je da podjete od sebe

rece ja da mi to nije kljucno...
ne mislim nemam iskustva tako da ne znam sta da ti kazem
al kad bi mislio mislim da ako neko emotivno prevari moze da ostane samo na tom jednom ako neko prevari jer je zeljan promena onda ce i dalje biti zeljan promena
 
msm da je prva stavka
postovanje i uvazavanje,,,,,;)


kad to nestane nema dovoljno ljubavi,privlacnosti..
dolazi do mrznje pa nema ni lepog seksa,,,kasnije sve redjeg..
potrebe rastu...nailazi na tipa koji je postuje,tesi i bude nezan prema njoj,,,,,,

Sve stavke su racionalizacija ili mehanizam odbrane kojim se za svoje neracionalne i neprihvatljive postupke traze racionalni i prihvatljivi razlozi
 
Ozbiljno pitam da li mislis da je patnja ,, veza sa udatom zenom , ,,sta je tu najgore po muskarca ,,,
vremenom se zavole..ona usamljena i lepo joj s,njim...
on je nju pozeleo samo radi seksa......
ali.......vreme cini svoje...pocinju da rade obostrane emocije a veza je nemoguca.....
jednostavno navikne s,njom i pocinje da pati kroz sta ona prolazi..
 
Poslednja izmena:

Back
Top