Zašto su neodgovarajući?

bez-starca-nema-dzeparca.jpg
 
Zašto smo sami (koji jesmo)? Šta je ideal kojim težimo (brak, veza,..) i zašto ga nismo ostvarili? Gde su konkretni problemi što se tiče drugih osoba? Šta nam to nedostaje, šta nemaju svi ti kandidati koje upoznajemo da bismo bili zadovoljni i imali to što želimo?
Zato što podsvjesno želite da ste sami. Da mi je cent od svakog forumaša koji je napisao : " Meni ne treba niko, imam svoj život, svoj mikrokosmos, ne pitam nikoga, ne polažem račune nikome...." mogla bih komotno u penziju da odem i izležavam se na Bahamima.
Ideal? Pa ideal bi vam bio da taj neko stoji u ormaru, uredno spakovan u paket dok vam ne zatreba, ono mazi mi se...skokneš izvadiš lika iz paketa i maz maz. A kad ste loše volje neka ga tamo da ne smeta.
A šta nedostaje? Možda samo malo zdravog razuma i shvatanje da su isti ti partneri kojima tako u sitna crevca raščlanjujete svaku manu zapravo ljudi kao i vi....sa osjećajima, emocijama, strahovima....
Ko je savršen, nek baci prvi kamen.
 
Svima po ban i gotovo.
:zkez:

Inace, Trusta nikada nisam videla ovako otresitog. :)
" Čuvaj se gneva dobrog čoveka "
Normalna je reakcija @Trust no one !
Čoveka koji je odrastao na patrijahalnim i moralnim vrednostima i normalno je da ne može i ne želi da prihvati ove instant i sajber hebače i švalere
Sve to puca jednog dana zbog nedostatka emocija ljudskosti i osnovnih životnih vrednost Na ovakvim mestima obično leče upravo te frustracije
Čim nalete na pravu koja će ih zblesaviti i otresti o patos ima da sline i balave mesecima ili se nikada neće oporaviti , sve mislim da će odma poleteti razdragano drugoj u zagrljaj kako tvrde
Još tragičnije je što nikada neće upoznati šta je prava i istinska ljubav
Po meni je to hendikep težak
:heart:
 
Poslednja izmena:
" Čuvaj se gneva dobrog čoveka "
Normalna je reakcija Trusta !
Čoveka koji je odrastao na patrijahalnim i moralnim vrednostima i normalno je da ne može i ne želi da prihvati ove instant i sajber hebače i pametnjakoviće
Sve to puca jednog dana zbog nedostatka emocija ljudskosti i osnovnih životnih vrednost Na ovakvim mestima obično leče upravo te frustracije
Čim nalete na prvu koja će ih zblesaviti otresti o patos ima da sline i balave mesecima ili se nikada neće oporaviti , sve mislim da će odma poleteti razdragano drugoj u zagrljaj kako tvrde
Još tragičnije je što nikada neće upoznati šta je prava i istinska ljubav
Po meni je to hendikep težak
:heart:

Nisam videla zbog cega je bio otresit, ali mi je bilo simpaticno. :)
Trust je dobar covek sa srcem na pravom mestu.

Sto se tice ovog drugog…ja te razumem, ali mozda oni samo ne umeju drugacije. Isto traze svoju srecu kao i svi drugi. Samo je pitanje sta prvo moraju zadovoljiti u sebi da bi bili srecni. Ego, sexualni poriv, srce?? Ko zna. Verovatno je redosled taj koji nas cini razlicitim. :)

Dobro bi bilo kada se te razlicite „grupe“ ne bi ukrstale, pa bi bilo manje razocarenja i boli, vec da svako ide uz onog ko je isto emocionalnog i mentalnog sklopa. Ali…jbg. :) Zeznuti smo kao bica. :) :)
 
Čoveka koji je odrastao na patrijahalnim i moralnim vrednostima i normalno je da ne može i ne želi da prihvati ove instant i sajber hebače i pametnjakoviće
Sve to puca jednog dana zbog nedostatka emocija ljudskosti i osnovnih životnih vrednost Na ovakvim mestima obično leče upravo te frustracije

Čoveka koji je odrastao na patrijahalnim i moralnim vrednostima i normalno je da ne može i ne želi da prihvati ove instant i sajber hebače i pametnjakoviće
Sve to puca jednog dana zbog nedostatka emocija ljudskosti i osnovnih životnih vrednost
Onda kad uzme kalašnjikov i pobije desetak nedužnih svi pričaju kako je bio dobar komšija i kako se svima javljao.
 

Back
Top