Вучић: Сарадња са ДСС техничог карактера, не одустајемо од ЕУ

Зато сам и нагласио нико озбиљан. А вашу озбиљност ћемо видети на неделу колико идуће недеље, када буду договорене београдске коалиције напредњака, народњака и црвених.

ДС је нарастао брзо, до нереалних размера и десиће им се што и јединственом СРС-у, унутрашњи сукоби ће ескалирати и значајно ослабити снагу странке, да не помињем крвопије попут Динкића које их попут искусних паразита уништавају. А где су Вук, Чанак и остали прилепци.
Пастор им већ окреће леђа, каже издали су тајни споразум, не сумњам.
Расим је мудар, лагано је начинио одступницу.
Они једноставно морају пасти, са одређеним прекидима, у власти су већ девет година (2000-03 Ђинђић, па Живковић, а 2004. су добили председничко место), да би сада држали апсолутну власт. Предуг је то период, превелика одговорност, а корупција не да није смањена него буја (и то она унутарстраначка). Лако је било добијати изборе против странке на чијем је челу Шешељ. Сад ем су браћа рођена са СПС-ом, који не да се није одрекао Слобе, но му слику држе, а Тома прима ни мање ни више него шефа Форин офиса и највише представнике Европске комисије. Брисел са нама рачуна, још како. Србија ће политички поштовати општа правила, страх од 90-их више не може проћи, опција јединих Европљана такође, тако да БоТа може само Бога да моли за шенген, изађе готово самостално узме убедљиво друго место и нада се коалицији са нама. А лично, ако ме се пита пре бих са Ивицом или чак и са манекеном, него ли са Војом К. (уколико већ морам да бирам). Надам се да тако мисле и "горе".

Свако озбиљан, чим прочита да тако видиш "раскол" радикала , даље и не чита твоју "анализу"!!!

Никада црвенима није за веровати. Али једноставно није иста ситуација, поновљени избори би се обили о главу свима осим СНС-у и можда народњацима. Тога је и Ивица свестан, а чини ми се да је БоТа ипак паметнији играч од Ђиласа, неће он ништа стопирати, ово му чак дође као поручено да мало дисциплинује градоначелника, Алимпића и екипу. Много су се осилили. Овде највеће општине, тамо статут и Пајтић и Ђидо, добише по чвргу.

За разлику од фекалног томе јуде, је л'!?

Битан је ово интервју, ономе ко прати политику далеко битнији од бар 60% отворених тема на крстарици.

А, које су то моје теме небулозне?

А по чему је то битан!?
Ако на студијама овако раздвајаш битно од небитног - Бога ми ти није лако!!!

Свако ради у своје име. То што је неко у истој странци са мном не значи да између нас постоји знак једнакости.

Ово је друга тема коју отварам инспирисан Вучићевом или Томином изјавом, а тако нешто чиним када проценим да је питање збиља важно. Јасно, проевропско позиционирање СНС, јесте битно за српску политичку сцену. Такође, ови одговори баш и нису у директној вези се недавно одржаним изборима.

Сем мале групе напрдњачких партијских војника!!!
Објасни нам, а што је то битно за нашу пол. сцену!?
 
Објасни нам, а што је то битно за нашу пол. сцену!?

Па,поново се на превару повећава проокупаторски капацитет који је био знатно смањен уласком СПС-а у колаицију с ДС-ом.Са им СПС више не треба,имају СНС.
 
Па,поново се на превару повећава проокупаторски капацитет који је био знатно смањен уласком СПС-а у колаицију с ДС-ом.Са им СПС више не треба,имају СНС.
:ok::ok::ok::ok::ok:

Али, пусти "паметњаковића" да нам одговори !!! :rtfm::rtfm::rtfm:
 
Свако озбиљан, чим прочита да тако видиш "раскол" радикала , даље и не чита твоју "анализу"!

?
Зашто пишеш нешто, само да би ето остало како си "прокоментарисао" тему.
Не разумем шта си хтео рећи, да у јединственој СРС није било сукоба, посебно пред сам раскол?


За разлику од фекалног томе јуде, је л'!?

Оваквим изливима ти нећеш Томи ништа значајно учинити, али ћеш себе ставити у кош примитиваца.

А по чему је то битан!?
Ако на студијама овако раздвајаш битно од небитног - Бога ми ти није лако!!!

Па види, када будем уписао паприкарство, буди сигуран да ћу те консултовати. ;)

Србија ће лутати док год се не пронађе консензус међу кључним политичким факторима о бар два питања - Очувања интегритета и реформе друштва по европском моделу. Не ради Брисела већ ради нас. Тако да је сваки овакав вид деловања битан. Можемо констатовати да си ти против уласка у ЕУ, а ја за. И не морамо се вртети у круг. Можда би делотворније било расправити - на чему заснивамо ставове.

Сем мале групе напрдњачких партијских војника!
Објасни нам, а што је то битно за нашу пол. сцену!?

Никада нисам био партијски војник, нити бих тако нешто постао. Постоји разлика између веровања у једну опцију и пуких, техничких испуњавања наредби. Видиш, ја и овако живим солидно, нема тог режима у ком бих материјално пропао, а било каквог посла у СНС се никако не бих прихватио да не верујем тим људима и начелима. Дакле, код мене нема побуда неке материјалне природе. Ето, изградио сам своје политичке темеље, најрадије бих се сврстао у десничаре који ставове заснивају на разуму, а не на емоцијама. Такво окружење пронашао сам у овој странци, ништа мање, ништа више.
 
Дакле, господин Рамштајн је само потврдио моје тврдње ... Тврдим једно већ 3 месеца, а нико не верује ... СНС је дете ДС ... И то је тако ... Дакле, СНС пропада ...

Од вас ни не очекујем смисленије коментаре.
Уколико се пропадањем сматра константан раст, који очит ваљда свим ван магистрата сложио бих се. Но Тодоровић цени како су резултати СРС након раскола, одличан основ за будућнот, запитао бих се шта то радикали подразумевају под пропашћу, а шта под просперитетом.

СНС да је дете ДС-а, никада и нигде не би скочила преко 10-15%, једноставно били би под њиховом контролом. Овако, могу само констатовати да реалност зна сурово да демантује.
 
Meni takodje.. Owa grupa ramstajn aleksandar3, bilja i ostali klownowi, Su mi bukwalno zgadili stranku do te mere, da mi se powratja dok im chitam tekstowe, teme i komentare.. uzhas


Па кад си ме већ прозвала кловном и изразила органске проблеме, волео бих да знам када сам те ја то конкретно натерао на powratjanje? И како.

Међутим, уколико мишљења о читавој политици неке странке, базираш на основу симпатија према неколицини форумаша, једино што могу закључити о теби јесте да си незрела када су судови о неким крупнијим сферама у питању.
 
Инсистирањем на "Вропском путу" Николић руши политику ДС-а и руши идеју да "Ако ДС не победи сви ћемо да умремо"
Дакле СНС је понудила овим алтернативу ДС-у.

Можда "Европа нема алтернативу"
али
ДС "Има алтернативу"

:)
 
Инсистирањем на "Вропском путу" Николић руши политику ДС-а и руши идеју да "Ако ДС не победи сви ћемо да умремо"
Дакле СНС је понудила овим алтернативу ДС-у.

Можда "Европа нема алтернативу"
али
ДС "Има алтернативу"

:)

:dash::dash::dash::dash:
Ako ste vi alternativa, onda nek ide sve u picku materinu! Isti ste svi vi, samo ste skinuli bedz i majice, al ste ostali ISTI!!!!! :evil::evil::evil:
 
Дакле, господин Рамштајн је само потврдио моје тврдње ... Тврдим једно већ 3 месеца, а нико не верује ... СНС је дете ДС ... И то је тако ... Дакле, СНС пропада ...
-----------------------------
nije tacno da vam niko ne veruje, ne mogu stalno ponavljati tako je , u pravu ste i slicne trice.
 
Ako ste vi alternativa, onda nek ide sve u picku materinu! Isti ste svi vi, samo ste skinuli bedz i majice, al ste ostali ISTI!!!!!

Кад би још мало смањио број смајлија, престао викати и покушао да образложиш ову тврдњу коју ДС-ови инструктори понављају својим полазницима на семинарима по Крушевцу и Палићу, много тога би било делотворније.;)
 
?
Зашто пишеш нешто, само да би ето остало како си "прокоментарисао" тему.
Не разумем шта си хтео рећи, да у јединственој СРС није било сукоба, посебно пред сам раскол?
Па не чуди ме да не разумеш, а ево и зашто сам коментарисао!!!
Па види, када будем уписао паприкарство, буди сигуран да ћу те консултовати. ;)

Србија ће лутати док год се не пронађе консензус међу кључним политичким факторима о бар два питања - Очувања интегритета и реформе друштва по европском моделу. Не ради Брисела већ ради нас. Тако да је сваки овакав вид деловања битан. Можемо констатовати да си ти против уласка у ЕУ, а ја за. И не морамо се вртети у круг. Можда би делотворније било расправити - на чему заснивамо ставове.

Ако ти мислиш да сте ви НАПРДЊАЦИ неки, па још КЉУЧНИ политички фактор, па још у то и верујеш, онда нико озбиљан твоје "анализе" неће ни читати!!!


Оваквим изливима ти нећеш Томи ништа значајно учинити, али ћеш себе ставити у кош примитиваца.

Зна се ко су главни примитивци на Крстарици!!!
Стварно ћете ме натерати да вам постанем хроничар и бележим "ингениозност и примитивност" ваших постова!!!
Али какви сте као људи, ни то вам не би било довољно, већ бисте рекли - да вам је то тада тако одговарало и да сте били приморани на то!!!


Никада нисам био партијски војник, нити бих тако нешто постао. Постоји разлика између веровања у једну опцију и пуких, техничких испуњавања наредби. Видиш, ја и овако живим солидно, нема тог режима у ком бих материјално пропао, а било каквог посла у СНС се никако не бих прихватио да не верујем тим људима и начелима. Дакле, код мене нема побуда неке материјалне природе. Ето, изградио сам своје политичке темеље, најрадије бих се сврстао у десничаре који ставове заснивају на разуму, а не на емоцијама. Такво окружење пронашао сам у овој странци, ништа мање, ништа више.

А и ово је више него "очигледно", таман толико , као што сам и ја висок 7 метара, само ме не видиш!!!
 
Па не чуди ме да не разумеш, а ево и зашто сам коментарисао!

Дакле, ти тврдиш да у бившој, јединственој СРС није било сукоба? Чисто да разјаснимо.

Ако ти мислиш да сте ви НАПРДЊАЦИ неки, па још КЉУЧНИ политички фактор, па још у то и верујеш, онда нико озбиљан твоје "анализе" неће ни читати!

Знаш, када је једна странка међу две најјаче, по питању популарности, она дефинитивно представља кључни фактор. Е, сад ти не мораш ни у то веровати, можеш игнорисати сва одмеравања снага од раскола на овамо, све цифре које су неумољиве, твоје је право да игноришеш стваран свет.


Зна се ко су главни примитивци на Крстарици!!!
Стварно ћете ме натерати да вам постанем хроничар и бележим "ингениозност и примитивност" ваших постова!!!
Али какви сте као људи, ни то вам не би било довољно, већ бисте рекли - да вам је то тада тако одговарало и да сте били приморани на то!

Чему опет плурал? Комуницирај са људима на индивидуалном нивоу, немој себе или њих заклањати иза неких других персона.


А и ово је више него "очигледно", таман толико , као што сам и ја висок 7 метара, само ме не видиш!!!

Ово наравно није одговор. Ти износиш тезу, ја је демантујем, и сад уместо тезу да поткрепиш неким примером, доказом, опет је само индиректно понављаш.
 
ШТА!?
Опет ће ми заказујеш "ферку" !? :think: :mrgreen:

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
Па нисам нашао прикладнији израз од оног "коњино"!!!
Извини!!!
Ништа лоше!!!:mrgreen:

***. brate nista od toga, vidis koliko je benzin, pa rampa, pa klopa taj dan.... :hahaha1::hahaha1::hahaha1:
Ma, znam, al se zaebajemo.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Дакле, ти тврдиш да у бившој, јединственој СРС није било сукоба? Чисто да разјаснимо.
Никаквог сукоба није било у оном смислу у коме си га ти први поменуо!!!
ДС је нарастао брзо, до нереалних размера и десиће им се што и јединственом СРС-у, унутрашњи сукоби ће ескалирати и значајно ослабити снагу странке,.
Да бре, "ескалирали и ослабили странку", па освојено преко 2.000.000 гласова !!!
НИКАКВОГ ТУ СУКОБА НИЈЕ БИЛО!!
ПРОДАЛИ СТЕ СЕ и ту нема никаквог сукоба!!!


Знаш, када је једна странка међу две најјаче, по питању популарности, она дефинитивно представља кључни фактор. Е, сад ти не мораш ни у то веровати, можеш игнорисати сва одмеравања снага од раскола на овамо, све цифре које су неумољиве, твоје је право да игноришеш стваран свет.

Знаш, када је човек председник странке, чији је члан и Драган Ђилас, онда је тај председник странке "сигурно најутицајнији" у странци!!!
Знаш, када је човек Председник државе, у којој живи Мишковић, онда је Председник "сигурно најутицајнији" у земљи!!!
Знаш, када се мушкарац ожени он је "сигурно непорикосновена глава и стуб" породице!!!
Знаш,
И ти и ја знамо, колико стварног удела у финансирање странака има републички буџет.
онда је јасно да се напрдњаци "сами финансирају", да не зависе ни од кога и да су онда "кључни политички фактор"!!!
Да ти "нацртам" ако не схваташ

file.php

Само што је тата Мишку БоТа и ближи и сигурнији играч од фекалца!!!
БоТа бар не мења стране и не продаје идеологију и пријатеље !!!:ok:

Чему опет плурал? Комуницирај са људима на индивидуалном нивоу, немој себе или њих заклањати иза неких других персона.

Ја се заклањам!? :dash::dash::dash:
А твоја безобзирност, лицемерност и неморалност, се још једном показује на делу оваквим покушајем јефтиног дистанцирања од твојих страначких колега - војника!!! Рекао сам "почећу да ВАМ водим", ако ниси знао то укључује и ТЕБЕ као појединца!!!



Ово наравно није одговор. Ти износиш тезу, ја је демантујем, и сад уместо тезу да поткрепиш неким примером, доказом, опет је само индиректно понављаш.

Ма можеш ти да демантујеш колико хоћеш бре, евидентно је да си партијски војник и слуга и ту се нећемо убеђивати !!!
Ти мене не можеш убедити у супротно, а ја бих да сам на твом месту поразмислио, првенствено ради себе !!!
Ево ти једно питањце "за доказ" -
Да ли си и у једном једином посту, или још боље једном речју или реченицом, игде и икада изнео неку ману, критику или негативност сопствене странке,а !?:think::think::think:
Или мислиш да сте идеални!?

Једино могу да те схватим, ако за ово и овакво писање и деловање на форуму, имаш неку кинту или било какву надокнаду од њих, али те то не ОПРАВДАВА!!!
 
Poslednja izmena:

Back
Top