"Vučić je osramotio Srbiju": Jovanović oštro reagovao zbog ambasadora SAD i EU na sastanku vlasti i opozicije

Kada idu da tužakaju Srbiju u Briselu onda su zapadni ,,tutori" dobri, a sada kada zapadni ambasadori hoće da pomognu da se stvore uslovi za fer izbore jer oni tvrde da jer oni tvrde da novodno ne postoje onda zapadne diplomate nisu dobre.
Апсолутно. Тешко лицемерје.

Pa nije isto kad ti stranac dodje kao turista i kad ti dodje kao gospodar...iako je isti covek stranac iako je isto mesto dolaska iako je bio jedan dan pre toga

Ako ti dodje komsija danas a sutra ti siluje cerku , komsija je u oba slucaja, samo vise nije dobar komsija...

Za razliku od Srpskog patriotizma ja sam pobornik just look up pokreta

Pogledajte film just look up, pa da skratimo pro.seravanje...

Meni se sve vise desava da me lopovi gledaju u oci i pitaju , da li ti imas poverenja u mene, a znaju da sam ih uhvatio u kradji....i vide da im dajem signal da smanje kradju inace cu da ih eliminisem i tako proveravaju da li su blizu crvene zone?
Dobro to u mom slucaju ne znaci ubijanje, ali nije eliminacija bas mala stvar za lopova...

Jel Srbi toliko pukli ili su naseli na propagandu da u Srbiji covek ne moze da nestane ocas posla...ili da se ne desavaju padanja niz stepenica po tri puta uzastopce za mesec dana....
Ja citam neke net vesti, i gledam datum nastanka vesti i gledam nekad i policijske izvestaje i broj ubijenih nije u silaznoj putanji , naprotiv, i uopste mi nije jasno jel moguce da se boranija toliko opustila i izbezobrazila....

Sve mislim da vazi ono pravilo koje je uvek vazilo , a to je gledaju vlast i imitiraju je....
Ali gde u Vucicu vide slobodu da mogu da zaebavaju opasne ljude i da im prolazi?
Jel iko od vas misli da ce vucic da generise jos jednog Velju Nevolju ili da jos ima skaljarce u rezervi?
Mislim stoji da je CG kriminal pozvan i dobrodosao u BG narocito u BG na vodi....jer poseduje znacajan deo tog kompleksa...
Ali da li efektno operise kao sto Mali operise u tim polukrimi ili krimi vodama...?

Jel stvarno narodu doslo do stani ili pani varijante, tj ili ce uspeti ili poginuti za sitnez....?
Ako je to tacno uskoro cete videti eksploziju sukoba i obracuna, kao sto ih ja vidjam svakog dana u mom kraju u siroj okolini doduse...jedna stanica dalje i uvucenije..Ali tezi slucajevi se jos dalje zavuku...tako da izgleda se u BG prave bas crne rupe od delova...

Ovo je mozda vise pitanje za one koji znaju o cemu se sve radi u BG na vodi ili u BG uopste, dilovi sa gradjevinskom mafijom i Malim, Vesic marifetluci , Vucic marifetluci u pravnom a nepostojecem pravnom smislu...i slicno..
Znam da vecina misli nisam umesan pa me nece ni dotaci...sto je verovatno tacno ako su srednji stalez a ne boranija...

Poslednja izmena:

Back