Вучић: Сарадња са ДСС техничог карактера, не одустајемо од ЕУ

Је л' се неко некад запитао одакле Палми лова да среди Јагодину?
na celu opstine je od 2004. ,a bio je valjda i ranije za vreme Slobe , a pare ima jer je uvek bio uz centralnu vlast ,za vreme dok je Kostunica bio premijer bio je u koaliciji sa njim i Veljjom sto su ovi naravno placali kroz pare za Jagodinu , a kada je vido da od njih nema leba sada je podrzava Tadica i Dinkica ,sto ovi naravno takodje placaju i to bi bilo to.
 
А нисам знао да је рекламирање групе и то јавно ... дозвољено ...
Појма нисам имао. Заиста се извињавам, уколико није дозвољено нек ми модератори склоне линк из поруке а мени нек иде упозорење или штагод је прописано према Правилнику.

Но, ја мислим да сте могли прво рећи мени, ја бих сам склонио линк и извинио се свим присутнима.
Прихватам грешку и претпостављам да је требало да пажљивије читам Правилник.
 
Лаж. Као и све што пишеш на овом форуму.

Ксенија је била члан СПО 90-их, када су Вуковци крварили у борби против комунистичког режима, а Вјекослав се са Слобом свако мало курвао.

:hahaha::hahaha::hahaha:

Шта рећи ???

:rotf::rotf::rotf:
 
na celu opstine je od 2004. ,a bio je valjda i ranije za vreme Slobe , a pare ima jer je uvek bio uz centralnu vlast ,za vreme dok je Kostunica bio premijer bio je u koaliciji sa njim i Veljjom sto su ovi naravno placali kroz pare za Jagodinu , a kada je vido da od njih nema leba sada je podrzava Tadica i Dinkica ,sto ovi naravno takodje placaju i to bi bilo to.

А пре тога је био уз Аркана,

а пре тога уз Вука ...

:roll::roll::roll:
 
Појма нисам имао. Заиста се извињавам, уколико није дозвољено нек ми модератори склоне линк из поруке а мени нек иде упозорење или штагод је прописано према Правилнику.

Но, ја мислим да сте могли прво рећи мени, ја бих сам склонио линк и извинио се свим присутнима.
Прихватам грешку и претпостављам да је требало да пажљивије читам Правилник.

Ма не сикирај се бре!!! Ништа страшно!!!
А и ви , шта се напали момка !? :evil::evil::evil:
Верује у СНС - па добро, није ни то најгоре ,ОК !?
Али верује искрено, искрен националиста и патриота, само што је кренуо за "идолима" без размишљања, а на овај начин га никако нећете (мо) вратити на "прави пут"!!!

Зато мало више толерантности и стрпљења!!! :rtfm::rtfm::rtfm:

КУУУ-КУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!:sad2: :sad2::sad2:
Шта доживех(смо )!?
Да ја браним "томисту" !!!:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

Али ја стварно верујем, да је дечко искрени националиста и патриота:ok::worth: и због тога то и радим!!!:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Poslednja izmena:
Ма не сикирај се бре!!! Ништа страшно!!!
А и ви , шта се напали момка !? :evil::evil::evil:
Верује у СНС - па добро, није ни то најгоре ,ОК !?
Али верује искрено, искрен националиста и патриота, само што је кренуо за "идолима" без размишљања, а на овај начин га никако нећете (мо) вратити на "прави пут"!!!

Зато мало више толерантности и стрпљења!!! :rtfm::rtfm::rtfm:

КУУУ-КУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!
Шта доживех(смо )!!!
Да ја браним "томисту"!!!

:evil::evil::evil:

Reko' ja tebi da povremeno imaš ...khm...epizode:rumenko:, a ti mi ne poverova'...:zper:

Ako je maloletan i nesvestan svojih postupaka , te ga uvukoše na prevaru u tu sektu, 'ajde da stvarno nešto učinimo da se dečko povrati na pravi put ...missim da mu dočaramo realno ko su bajčetinac i onaj politikant bez sekunde radnog staža koji trenutno plivaju u lovi , stanovima i limuzinama, aaa?:whistling::think:
 
Buahahahahahahah...:hahaha1::hahaha1::hahaha1:

Sto mi ovo drago, naprosto ne mogu da se izrazim koliko...gde je sad dZuka da ovo prokomentarise?:mrgreen::hahaha:

http://vesti.krstarica.com/index.php?rubrika=aktuelno&sifra=8626b0e970f05743da23fdc1e4d96d0c&lang=0

:mrgreen::rumenko::per::zper::whistling:

Postignut koalicioni sporazum u Kosjeriću
Međunarodni Radio Srbija - Pre sat i 30 minuta
Partije vladajuće koalicije na republičkom nivou DS, SPO, SPS i G17 plus- potpisale su koalicioni sporazum za formiranje opštinske vlasti u Kosjeriću, izjavio je Tanjugu direktor SPO-a Aleksandar Jugović. On je rekao da će vlast biti brzo formirana i da će se posebno voditi računa o tome da kvalitet kadrova bude iznad bilo kakvog političkog interesa. Za SPO je važno da vlast formira evropski blok, jer u vremenu kad ekonomska kriza galopira svetom i Srbijom, efikansot i brza rekacija odgovornih ljudi su najbolji odgovor na nju i zbog toga se nadamo da ćemo, učešćem u vlasti u Kosjeriću, opravdati poverenje građana, istakao je Jugović.
 
Не знам шта је ту тако изванредно занимљиво, та коалиција у Косјерићу је била очекивана. ДС је тамо победио и има право које произилази из политичке културе да тражи себи коалиционе партнере, нашао их је подоста морам признати, та власт ће функционисати свакако, само не ефикасно, али то је њихов избор.
 
Има један човек, немам појма како се зове ни одакле је, ал је написао на Сујетиусевом форуму следећу реченицу (додуше на латиници):

"Po meni uopste nije bitno kako se "raspodelilo" 30 i kusur posto birackog tela koje je izaslo na ove izbore. Kоme god da su dali svoj glas dodje mu na isto - niti ima opozicije niti pozicije - sve stranke u skupstini ucestvuju aktivno u okupaciji Srbije."

Доста симпатично формулисано.
 
Овај текст ме је развеселио и још једном утврдио у политичким предикцијама, дефинитивно смо се профилисали као проевропска, опозициона, странка десног центра. Мислим да нико озбиљан више не доводи у питање Томино место у премијерској фотељи након следећих избора.

Ostaje jos nekoliko "tehnickih stvari". Prvo da krenete od Haga.
Inace tu mi je najsmesniji ispao Djuka, inace idolpoklonik umetnickih dela Ratka Mladica, koji mi je rekao da bi napustio SNS ako bi za vreme njihove vladavine "djeneral" bio isporucen, ali ne bi to uradio ako bi prethodno DS taj posao zavrsio pa onda SNS usao u koaliciju sa njima.
:hahaha1::mrgreen::hahaha1::mrgreen::hahaha1:
 
Buahahahahahahah...:hahaha1::hahaha1::hahaha1:

Sto mi ovo drago, naprosto ne mogu da se izrazim koliko...gde je sad dZuka da ovo prokomentarise?:mrgreen::hahaha:

http://vesti.krstarica.com/index.php?rubrika=aktuelno&sifra=8626b0e970f05743da23fdc1e4d96d0c&lang=0

:mrgreen::rumenko::per::zper::whistling:

Postignut koalicioni sporazum u Kosjeriću
Međunarodni Radio Srbija - Pre sat i 30 minuta
Partije vladajuće koalicije na republičkom nivou DS, SPO, SPS i G17 plus- potpisale su koalicioni sporazum za formiranje opštinske vlasti u Kosjeriću, izjavio je Tanjugu direktor SPO-a Aleksandar Jugović. On je rekao da će vlast biti brzo formirana i da će se posebno voditi računa o tome da kvalitet kadrova bude iznad bilo kakvog političkog interesa. Za SPO je važno da vlast formira evropski blok, jer u vremenu kad ekonomska kriza galopira svetom i Srbijom, efikansot i brza rekacija odgovornih ljudi su najbolji odgovor na nju i zbog toga se nadamo da ćemo, učešćem u vlasti u Kosjeriću, opravdati poverenje građana, istakao je Jugović.

Има овде доста њих који коментаришу ... у корист СНС ... Елем ... није ми драго што је направљена таква коалиција, али с друге стране ова коалиција приказује колико је јака поменута коалиција уопште ...
 
Ево стиже појачање, мада како ствари стоје не верујем да ће бити пуно у корист овог што се још увек назива СРС-ом.
Иначе, што неби била коалиција јака са ваком "опозицијом".
Да је СРС оћу рећи Шешељ хтео да руши Маринетску владу могао је то лепо да уради на буџету. Дакле није хтео, молим лепо.
Сад ће лепо да прави нови дил око Статута Војводине и сличних ситница му.
Што пре Статут то Шеки пре кући.
 
Шешеља ће, на жалост, пустити тек након следећег циклуса Председничких и Парламентарних избора ...
Када се заврши
- распарчавање (ЧИТАЈ : Регионализација)
- осиромашивање и крађа (ЧИТАЈ : Приватизација)
Србије ...

Ако га уопште пусте ...
:roll::roll::roll:
 
Да да управо сам тако и написао на Сујетиусевом форуму, пре непуних недељу дана:
Калуђер:
Симатично си ово написао (вечерас ми све нешто симпатично), иако додуше ниси ништа ново реко. Ал овај детаљ ми је изузетно симпатичан: Једино ако дође Шешељ ...
Јер ми се чини да се о томе до сад није овде није писало.
А могла би се и каква тема отворити.
Мој тип је следећи, а везано за Шешељев долазак:
Усвајање статута Војводине
Након тога расписивање избора
А онда након неких 6 месеци до годину дана Шешељев повратак
 
Poslednja izmena:

Back
Top