Вакцинација у Србији - изазови, мере и догађања (1)

Анкета о вакцинацији?

  • Примљен Синофарм.

    glasova: 24 18,9%
  • Примљен Фајзер.

    glasova: 27 21,3%
  • Примљен Спутњик.

    glasova: 11 8,7%
  • Примљена Астра Зенека.

    glasova: 11 8,7%
  • Нећу се вакцинисати.

    glasova: 54 42,5%

  • Ukupno glasova
    127
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Povrh svega ovoga, pitanje je šta Srbija ima od toga što omogućuje stranim državljanima da se vakcinišu?
Смањење епидемије у својој околини, "меку моћ", престиж, и показивање на делу онога о чему други само причају.
 
Astra Zenaka je rad profesora sa Oksforda .odrekli se novcane nagrade i vakcina se prodaje po fabrickoj ceni ,samo potrebni sastojci i rad radnika se placa, Fajzer Kinezi i RFusi zaradjuju na vakcini imaju uracunat i profit,

U sustini sto rece eki covek iz BOSNE koji je dosao da se ovde vakcinise, SVAKA VAKCINA JE BOLJA OD RESPIRATORA. Ne zelim nikoga da ubedjujem ali bojim se da ce ovi nasi antivakseri skupo da plate svoju tvrdoglavost.
Astra Zeneka je trenutno "pauzirana" u Norveškoj i još nekim ozbiljnim državama. Zašto?
 
Povrh svega ovoga, pitanje je šta Srbija ima od toga što omogućuje stranim državljanima da se vakcinišu?

Mislim, srpski narod treba... znate već.
Verovatno je cilj da se Astra Zeneka utroši pre isteka roka upotrebe, a dobila se dobra propaganda.
A ''korona turisti'' ce da donesu i neki devizni priliv, ne velik, ali dovoljan da otplate vakcinu koju su dobili.
 
Verovatno je cilj da se Astra Zeneka utroši pre isteka roka upotrebe, a dobila se dobra propaganda.
A ''korona turisti'' ce da donesu i neki devizni priliv, ne velik, ali dovoljan da otplate vakcinu koju su dobili.
Korona turisti mogu da donesu i koronu i opterete zdravstveni sistem koji plaćaju građani Srbije.
 
Hvataj.PNG


Gde je vrsena treca faza ispitivanja u ‚‚inostranstvu‚‚.... :think:
 
To možda kada ti, sektaš i ekipica sa foruma budete organizovali medicinska ispitivanja. Možda onda te gluposti koje izvaljujete budu moguće,

Šta si ti završio, koje škole imaš, šta ti daje za pravo da se ovoliko proseravaš i ovako nekontrolisano lupetaš o stvarimo o kojima blagog pojma nemaš.
Čak i da nisi u struci, da te zaista interesuje istina, mogao si da pročitaš kako se sprovode istraživanja, bilo bi ti jasnije zašto to što pričaš nema veze s mozgom.

Ali, zašto ja da ti remetim sreću, ovde ima dovoljno budala koje će poverovati u to što ti pričaš tako da samo nastavi ako te usrećuje.

Што не одеш некад мало и на ЉиС да пишеш, или макар на кулинарство?

Ти пишеш само и искључиво на овој теми и то већ месецима.

Помислићу да си плаћен да ботујеш.
 
021
lg.php

Ujedinjeni protiv kovida kritikovali vakcinaciju stranaca u Srbiji i postavili osam pitanja​

h

Oni su pozvali odgovorne da način upravljanja i odlučivanja vezano za epidemiju vrate u pravne okvire, povere ih profesionalcima od znanja i integriteta i uzimajući u razmatranje poznate i više puta pravovremeno predložene mere od strane UPK, naprave jasnu strategiju uspostavljanja kontrole nad epidemijom.
Autor: 021.rs

Treba pomoći. Ali zar nisu mogle vakcine da se pošalju u te države nego su morali njihovi građani da dolaze kod nas u vreme pandemije? Da li je ovo ustvari propagandni cirkus koji može da se negativno odrazi na zdravlje stanovništva? Da li oni koji plaćaju poreze ovoj državi imaju prednost u vakcinaciji u odnosu na strance i zašto neki od njih koji su se prijavili nisu još vakcinisani a vakcinišu se strani državljani?
Te vakcine vaze do 29., a to je sutra, ali je trebalo da ih posalje
u Makedoniju, Bosnu, pa i Albaniju, juce i danas zarazeno je stotine
i stotine ljudi, ali to je ON.
 
Te vakcine vaze do 29., a to je sutra, ali je trebalo da ih posalje
u Makedoniju, Bosnu, pa i Albaniju, juce i danas zarazeno je stotine
i stotine ljudi, ali to je ON.
Za reexport treba da traži dozvolu proizvođača. Nije bilo vremena za to.
A ovako je i efektnije za ubiranje jevtinih političkih poena.
 
Што не одеш некад мало и на ЉиС да пишеш, или макар на кулинарство?

Ти пишеш само и искључиво на овој теми и то већ месецима.

Помислићу да си плаћен да ботујеш.

Dosta dugo sam na Politici, pisao sam na mnogo tema.

Na ovoj temi (i drugim vezanim) pisao sam u periodu januar-mart 2020. onog dana kada je uvedeno vanredno stanje sam prestao, nije više imalo smisla i nije me bilo par meseci.

Isključivo reagujem na gluposti koje šire teoretičari zavere, ni jednu temu nisam pokrenuo i uopšte ne provociram raspravu. Jedino reagujem na laži i gluposti, kad prestanu da ih pišu prestaću da repliciram, prosto i jednostavno.

Evo malo može Šekler nešto da kaže:

https://www.krug.rs/doba-korone/sek...platu-1-000e-da-rade-u-kovid-bolnicama-video/
 
Sve budalesine koje naokolo pričaju kako korona ne postoji, kako to nije virus već nas prskaju iz aviona otrovima, kako u vakcinama ima čipova, kako maske ne štite... povelik je spisak.
Pa sada, da maske ne štite - i ne štite.
Da virus ne postoji - postoji.
Da nas prskaju iz aviona otrovima - pa to tvrdi čak i nekadašnji direktor JAT-a.Da li mu lično verujem? Ne!
Čipovi u vakcinama - pojedinac je baš bitan da troše na njega tehnologiju ubacivanja čipa preko vakcine???
Šta još?

I tako to...
Nije ništa crno-belo, pa ako neko tvrdi jedno od nečega što se tebi ne sviđa, to ne znači da taj tvrdi sve ono ostalo što ti se takođe ne sviđa.
Drugim rečima, ako niste sposobni da odgovarate na konkretne komentare, a sve ono što vam se ne sviđa trpate u isti koš, onda imate sami veliki problem sa sobom pre svega.
 
Dosta dugo sam na Politici, pisao sam na mnogo tema.

Na ovoj temi (i drugim vezanim) pisao sam u periodu januar-mart 2020. onog dana kada je uvedeno vanredno stanje sam prestao, nije više imalo smisla i nije me bilo par meseci.

Isključivo reagujem na gluposti koje šire teoretičari zavere, ni jednu temu nisam pokrenuo i uopšte ne provociram raspravu. Jedino reagujem na laži i gluposti, kad prestanu da ih pišu prestaću da repliciram, prosto i jednostavno.

Evo malo može Šekler nešto da kaže:

https://www.krug.rs/doba-korone/sek...platu-1-000e-da-rade-u-kovid-bolnicama-video/

Ууу..Шеклер цар!

Дао би ми плату од 1000 евра да шљакам у здравству!


Šekler: Svima koji ne veruju u koronu, da sam vlast, dao bih platu 1.000€ da rade u kovid bolnicama (VIDEO)​

 
Dosta dugo sam na Politici, pisao sam na mnogo tema.

Na ovoj temi (i drugim vezanim) pisao sam u periodu januar-mart 2020. onog dana kada je uvedeno vanredno stanje sam prestao, nije više imalo smisla i nije me bilo par meseci.
Да брзо одговорим, док не обришеш ово. Са политике на вакцине, логично да логичније бити не може. ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top