Преполовљени Црногорци у Србији:)

i ja imam protiv, ali to što piše na tarabi ne znači da je istina...crnogorac je čas Crnogorac, čas Srbin....ali ćud ne menja, a ćud je mafijaška...
...nemoj tako , buduca Legendo, jer Faraonn je u najzesce vode bivao od 80_tih do dalje pa se ne okvasih a u najmutnije plivao i to kao padobranac
jer reprezentativca u Karate_u prate i sretaju samo oni koji se ne plase niti imaju komplexe
ostali su ih ili mrzjeli ili olajavali...u najmutnijim vodama tadasnjim sam po kucavicama bivao i duboko prijateljovao a ,
samo mi je ostalo par ljudi iz tog miljea u lijepom sjecanju jer zaista bijahu gospoda a ,
ostali princevi i perjanice ...ne bih o tome jer mozda se i odlucim do onog Marica skociti
tamo me pomenu jedan zaista koji poznaje i ne talasa ...bio je na dzepu i vali po Evropi a ostali ...malo je tu bilo crnogoraca cak su bili i omrazeni
posebno na Vozdovcu o kojem ne bih sada jer tu sam i uplivao i cast mi je sto sam imao takve pojedince za prijatelje...ovo ne bih dalje a dosta sam i tandarao...nema to veze sa ceonim pojedincima jer sigurno nijesu ovako dijeljeni primitivno , da kazem...
P.S.
...kasni je cas i ne bih ,- na glas...
 
...nemoj tako , buduca Legendo, jer Faraonn je u najzesce vode bivao od 80_tih do dalje pa se ne okvasih a u najmutnije plivao i to kao padobranac
jer reprezentativca u Karate_u prate i sretaju samo oni koji se ne plase niti imaju komplexe
ostali su ih ili mrzjeli ili olajavali...u najmutnijim vodama tadasnjim sam po kucavicama bivao i duboko prijateljovao a ,
samo mi je ostalo par ljudi iz tog miljea u lijepom sjecanju jer zaista bijahu gospoda a ,
ostali princevi i perjanice ...ne bih o tome jer mozda se i odlucim do onog Marica skociti
tamo me pomenu jedan zaista koji poznaje i ne talasa ...bio je na dzepu i vali po Evropi a ostali ...malo je tu bilo crnogoraca cak su bili i omrazeni
posebno na Vozdovcu o kojem ne bih sada jer tu sam i uplivao i cast mi je sto sam imao takve pojedince za prijatelje...ovo ne bih dalje a dosta sam i tandarao...nema to veze sa ceonim pojedincima jer sigurno nijesu ovako dijeljeni primitivno , da kazem...
P.S.
...kasni je cas i ne bih ,- na glas...
Dragi prijatelju, priča je generalna, a ti bi je potvrdio kao što si čoek....
Da li se crnogorci u beogradu, čak i u trećem i četvrtom kolenu drže zajedno i jedan drugog guraju?
Da li je trećina beograda u rukama mafije, gde su najpoznatiji delovi crnogorskih familija?
Da li je vračar, a delimično i voždovac po okupacijom crnogoraca....
 
Dragi prijatelju, priča je generalna, a ti bi je potvrdio kao što si čoek....
Da li se crnogorci u beogradu, čak i u trećem i četvrtom kolenu drže zajedno i jedan drugog guraju?
Da li je trećina beograda u rukama mafije, gde su najpoznatiji delovi crnogorskih familija?
Da li je vračar, a delimično i voždovac po okupacijom crnogoraca....
😡😡
 
Glavna tema u srpskoj SLuzbi u poslednjih oko 5 godina je kako da se resimo Crnogoraca.

Pri tome naravno ne mislim na te nebitna nacionalna blebetanja i ostale gluposti na koje se srpski ruso.guzi loze tipa jezik/crkva itd.; vec na ozbiljne stvari, kapital, i trgovinu ozbiljnih supstanci i ostalih roba.

Nece vise ni one 'srpske Crnogorce'.
Paranoja.
 
Bez Crne Gore Srpstvo bi bilo kao telo bez kostiju - Vladika Nikolaj Velimirovic
Nemam ništa protiv toga, osim što mafija saradjuje sa srpskim neprijateljima, a lako je crnogorcima da predaju srbiju i kosovo i krajišnicima da izdaju i jedni i drugi imaju rezervnu domovinu....a protiv toga imam protiv....
štaviše imam protiv i mafije i nesposobnih na mestima rukovodjenja i predstavljanja srbije....pa nisam ja poslao u ameriku ambasadorčinu koja traži bombardovanje, nego spoljni poslovi srbije gde crnogorci vode kolo....pa se vrate kod mila da budu crnogorci...
 
Sve je lepo rečeno, još da je tada bilo nekog da sluša…
Kad je roman pisan nije se moglo drugačije reći, a pisca tad još nije zahvatio zakasnelo jugoslovenstvo pa je malo prenaglašenim crnogorstvom samo slikao današnje Sarajevo, a Druga Drbija stoji gde zahteva bratstvo-jedinstvo, kao da ih sad gledaš… A već tada se osećao nastup bratstva-jedinstva kod pisca, samo još nije bilo uzelo maha…
 

Back
Top