Преполовљени Црногорци у Србији:)

Nemam ništa protiv toga, osim što mafija saradjuje sa srpskim neprijateljima, a lako je crnogorcima da predaju srbiju i kosovo i krajišnicima da izdaju i jedni i drugi imaju rezervnu domovinu....a protiv toga imam protiv....
štaviše imam protiv i mafije i nesposobnih na mestima rukovodjenja i predstavljanja srbije....pa nisam ja poslao u ameriku ambasadorčinu koja traži bombardovanje, nego spoljni poslovi srbije gde crnogorci vode kolo....pa se vrate kod mila da budu crnogorci...
Bez Crne Gore Srpstvo bi bilo kao telo bez kostiju - Vladika Nikolaj Velimirovic
Da ne solim pamet, ali mnogo nas je preostalo da bi smo se još delili…
 
Nemam ništa protiv toga, osim što mafija saradjuje sa srpskim neprijateljima, a lako je crnogorcima da predaju srbiju i kosovo i krajišnicima da izdaju i jedni i drugi imaju rezervnu domovinu....a protiv toga imam protiv....
Koja mafija? Pa i Srbi saradjuju sa siptarima sa Kosova. Ovamo je malo kompleksnija situacija u Crnoj Gori. Ali su Belivuk i ekipa radili sa Zvicerom koji je komita covjek cg sluzbe i milov dpsovac kupovao glasove za njega.
https://www.vijesti.me/vijesti/crna...ovini-glasova-mjesecno-placamo-da-glasaju-dps

Kavčani o kupovini glasova: Mjesečno plaćamo da glasaju DPS​

 
Dragi prijatelju, priča je generalna, a ti bi je potvrdio kao što si čoek....
Da li se crnogorci u beogradu, čak i u trećem i četvrtom kolenu drže zajedno i jedan drugog guraju?
Da li je trećina beograda u rukama mafije, gde su najpoznatiji delovi crnogorskih familija?
Da li je vračar, a delimično i voždovac po okupacijom crnogoraca....
...to , da se drze jedan drugog to je pusta demagogija crnogoraca da se prica po selima i brdima kako on moze...
Drugo,
tacno je da vecina mafije vodjena crnogorcima ali pametniji beogradjani znaju da je luka Bar ustvari Kolumbija, Venecuela, Ekvador , Turska i
daju im na volju bestijanja jer brzo izgore ili ih izgore...
Vracar izgubio dvojicu zaista spremnih momaka od kojih je jedan bio nesretnik i bonvivana a ovaj drugi isto nestaje od pametnih i
bez komplexa...Vozdovac je 90_operisao na konvertiranju Kolumbije i Turske,
Momak je nestao po drugoj osnovi a bio je bosanski pitomac ali porijeklo jest crnogorsko dog Komandaant Garde sigurno nije imao ruke u tim vodama a bio je sa Stijene Piperske , gde i sad odmara...dok njegov sadrug i sa istim ucinkom podigose zvonik od zlata na Hramu...Beli rodjeni Vozdovcanin a Gile momak kojeg moze izbaciti iz takta samo provokacija kao sto je to uradio R.Rubezic i prosao je Ranko lose...Simendic mi je pricao kako je to G.BOZOVIC dzentlmenski predstavio jer je bio osoba koja je bil od rijeci djela i casti neokaljane...Goran Vukovic i Vuja i Dadilja su bili porijeklom crnogorci ali imadose rijec...prvo ih Zoran debeli pecnu no Trisa smiri...Ja i moj rodjak Sok smo tada bili dobri do njegovog udesa a ja tada i odoh u CH...dolazili su iz Arkadije slabija sa Dorcola ali sa B.Jerkovica su se polako regrutovali...tamo je jedna ljudima mirna i elementarna nepogoda ako se nagazi ,- Mrsa...dole u Luv_u...tacno je da su u Tifani dolazili periodicno...Brano Micunovic,Ratko Djokaj,redje Mijovic Pijuk isto momcina...
Zakaci me Met...a, nekako je tuga sad poci i nema samo po neko sa secerima, dva-tri bajpasa,mozdanih kolekcija, odsutne jetre...da se3 isprepadas i evo me skocim do mora vidim Cveta Marasa Vuka Vukovica ali su to postali starci...evo ja promasih temu ali je tu...
 
Koja mafija? Pa i Srbi saradjuju sa siptarima sa Kosova. Ovamo je malo kompleksnija situacija u Crnoj Gori. Ali su Belivuk i ekipa radili sa Zvicerom koji je komita covjek cg sluzbe i milov dpsovac kupovao glasove za njega.
https://www.vijesti.me/vijesti/crna...ovini-glasova-mjesecno-placamo-da-glasaju-dps

Kavčani o kupovini glasova: Mjesečno plaćamo da glasaju DPS​

Kaki bre zviceri? to je boranija za rešavanje teških slučajeva, za šta se plaća slobodom kretanja....
Pričam o gomili nepismenih diplomata i generala, o pokradenim parama u rukama boranije koja pokriva vlasništvo mafije...pričam o vladanju srbijom, o crnogorskoj eliti u srpskim institucijama, gde sami ništa ne potpisuju nego stavljaju idiote da potpisuju....pričam o predsednicima sudova koji rešavaju postupke uterivanjem sudija u red....mafije
 
https://www.vijesti.me/vijesti/crna...ka-milovica-i-zvicera-dijele-drogu-i-moralisu

Skaj prepiska Milovića i Zvicera: Dijele drogu i morališu​


Milović mu odgovara da Katnić i Radonjić pominju i Belivuka (Veljka) i da to može pogledati u vijestima, nakon čega Zvicer konstatuje: “Posle Srbije smo najgora država i ođe je bolesno podizati djecu”.
“Teško im je dati vlast posle 30 godina”, piše Zvicer, a Milović dodaje:

“A okle, avetinje, teško podnijet da posle 30 god. ne možeš da odlučuješ. Lopingeri sve. Nikad se ovaj posvađao nije bez sa značkom. Lako je tako. Vodiš Neška, Željka i Ivana i službeno sve. I imaš sistem iza sebe. Neka prodaju mu*a drugima, meni neće. I još traže da mi šipkamo Mandića”.
 
a prema sjenici i zlataru? ima li 200 pravoslavaca ukupno?
...nemoj Sjenicu i Zlatar tamo su nekako specijano povezani ali ovi nabrojani u nepopravljivi.....Novi Pazar PRijepolje tutin...to ti je cisto i zaista cistije nego ovi mjesanci...od ovih pazaraca prijpoljaca i tutinaca SArajevo je stvorilo sa jos jednom albanskom frakcijom tals za postovati...plus tu sarajlije nijesu cak ni ucestvovali osim sudije i tuzioci kao kooptirani...
 
Па ако Соња Бисерко и Балша Божовић кажу да је српски национализам узрок паду броја Црногораца у Србији, онда мора да је то истина.Ко би то боље знао од једног неуспешног политичара који са 41 године нема дана радног стажа ван политике и једне госпође из НВО-сектора?

Мило је у другој половини 90-тих покренуо диференцијацију међу Црногорцима у Црној Гори.Почео је са политиком језичког и верског раздвајања, измишљањем нових слова азбуке и потпуно новог језика, химном усташког министра Штедимлије, подршком расколничкој неканонској тзв."ЦПЦ".Већини Црногораца у Србији није одговарао овај нови национални идентитет па су престали тако да се изјашњавају.
 

Back
Top