Ukrašavanje torti, rođendanske torte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ćao i od mene posle svih lepih dešavanja želim svima VAMA da zahvalim na nesebičnom
trudu koje ste uložile :klap: .Ja sam nešto raduckala pa da Vam pokažem pozdrav svim novim i starim članovima:bye::bye::bye::bye::bye:
 

Prilozi

  • IMG_0793.jpg
    IMG_0793.jpg
    48,8 KB · Pregleda: 33
  • IMG_0192.jpg
    IMG_0192.jpg
    31,5 KB · Pregleda: 25
  • IMG_0682.jpg
    IMG_0682.jpg
    30,2 KB · Pregleda: 31
  • IMG_1713.jpg
    IMG_1713.jpg
    27,1 KB · Pregleda: 23
A-ha, kontam...Vi planirate, da vi organizujete neko takmicenje?!

Kuku mene, spavate li vi narode??!! Ne mogu da verujem da ste i u ovo doba budni i na forumu!
Sto se organizacije tice, ima vremena. Ali najkrace moguce: bice drugacija organizacija, nego sto je do sad kod nas vidjena. Tacno ce se znati u cemu se takmicite, a ne kao do sada. No, kao sto rekoh, polako ima vremena!
Boban
 
Zaboravila sam i ja malo da se hvalim...
Ova je danas zavrsila na sajmu u Kragujevcu. Ekonomske skole sada imaju neke projekte (koliko sam ja razumela), ucenici prave firmu, koja posluje....na kraju se ocenjuje i najbolji dobijaju neke nagrade na tom sajmu....e pa ovi su izabrali da budu organizatori vencanja, pa sam im ja ukrasila tortu (bilo mi je cak glupo i da im naplatim, pa sam im uzela samo za materijal)
 
Pa KOKO znase da mi imamo veliko srce uvek smo tu da pomognemo!Ja sam imala isti slucaj razredni bio rodjendan, pa su deca juce priredili iznenadjenje i odnela tortu ali jos nisam prebacila slike u racunar !Mogu ti reci snjima je najlepse raditi ,uvek puno smeha:cao:
Pa spavamo mi kad sve zavrsimo negde posle ponociiii....
 
a sto se nebi oraganiziralo neko neutralno takmicenje i pozvale zenice iz okruzenja_bliskih nam drzava_i tamo jako puno zenica pravi kolace i torte i to sam take.Gospa Marija Siranovic.Gospa Jelena iz Vukovara gospa Marija -macika. i jos masu njih vapi za jednim _nemora da to bude takmicenje _ali da se izloze torte da se prikaze znanje i umece da se pokazu i razmene iskustva da se ljudi koji vole ovaj posao upoznaju da se jednostavno druze kroz taj jedan dan.Lupam ja lupam ali nebi bilo lose zar ne.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top