Tinejdzeri i droga (ili Sta biste probali)

je li ko probao lsd?
drug moj ima zalihe toga, ne znam odakle izvlači više, a priča da se mozak pali ko lampice za jelku

ono, koje su kontraindikacije, dugoročne posledice, ima li ih?
da'l vredi da se zajebavam s tim?

Da nisam potencijalni sizofrenicar i istripovana i mastovita osoba verovatno bih probao u narednih par godina... ali posto mi je podsvest puna nekih gluposti kapiram da bih tripovao zmajeve, undeadove i vampire, sto i nije toliko lose, ali posledice ipak mogu biti katastrofalne...

Ako nekad bas popizdim zbog ovog sveta onda cu probati to cudo, cisto da malo promenim okruzenje...
 
Tipa vutra. Tipa ne tripujem zmajeve i ostalo. Uvek bolje cujem, vidim, osecam, samo sto mi je telo usporeno. U marihuani nema nista lose dok znas da je koristis. Usput, ona je i lek za mnoge bolesti i ne mozes da se navuces na nju. A to, "nisam nikad stavio cigaretu u usta, ne pada mi na pamet da probam neke od droga", stvarno smesno. Moj drug ne pusi i ne pije, ali zato se drogira (citaj: koks, lsd, horse) i za mene i za njega.
 
Gluplju temu nisam videla, ali 'ajde. Ima nas raznih. :)
Naravno da nisam, i nemam nameru, i da mi je ostalo 10 dana zivota, kako vec kaze clan koji je postavio temu. To je sasvim nepotrebno u zivotu.

a šta misliš ti, šta je neophodno u životu?
Hrana, voda..naravno

al ebemu mater nismo mi životinje pa da samo gledamo da preživimo
uživanje je ono što čini život.
a droga je uživanje
donekle, ne baš svaka, naravno.. sve ima pozitivu i negativu ali to ne znači da trebaš biti toliko ograničena da pljuješ ono što je tebi nepoznato i samo zato što drugi kažu da ne valja..
nema ovde valja/ne valja
ili možeš da se kontrolišeš ili ne, to je poenta

i hrana je štetna ako ždereš ko som ...znaš, i na taj način možeš da umreš..

kao što je postavljeno na onoj teen problemi temi, lik je umro jer je drrkao 40 puta u danu... ko bi rekao da je drrkanje štetno, a? :think:
 
a šta misliš ti, šta je neophodno u životu?
Hrana, voda..naravno

al ebemu mater nismo mi životinje pa da samo gledamo da preživimo
uživanje je ono što čini život.
a droga je uživanje
donekle, ne baš svaka, naravno.. sve ima pozitivu i negativu ali to ne znači da trebaš biti toliko ograničena da pljuješ ono što je tebi nepoznato i samo zato što drugi kažu da ne valja..
nema ovde valja/ne valja
ili možeš da se kontrolišeš ili ne, to je poenta

i hrana je štetna ako ždereš ko som ...znaš, i na taj način možeš da umreš..

kao što je postavljeno na onoj teen problemi temi, lik je umro jer je drrkao 40 puta u danu... ko bi rekao da je drrkanje štetno, a? :think:

Ti se drogiras :O . To nije uzivanje, to je zavisnost.
 
Ti se drogiras :O . To nije uzivanje, to je zavisnost.

Ne izaziva svaka droga zavisnost. To što vas uče na prezentacijama, to nije istina :mrgreen:
Nego, probao bih marihuanu i LSD možda. Uglavnom tako te psihodelične koje ne izazivaju zavisnost. Ali polako, još sam mladac. Mislim, nije da nemam gde da nabavim marihuanu, ali je pola toga sintetičko đubre.
 
Sta izaziva onda?

Šta loše izaziva? Pa ima kontra-efekata, možeš da poludiš bukvalno, ako preteraš. Ostalo ništa posebno. Zavisi, nekome npr. LSD smeta, pošto je halucinogena, pa može da izazove neke loše "tripove" i tako.

Poenta je u tome što ti misliš da zdravo živiš možda. Ali šta god da jedeš, puno je raznih šitova. :) Što naravno ne treba da znači da se treba drogirati do nesvesti, jer ništa nije zdravo. Ali takvo odbacivanje na osnovu "činjenica" nije baš zanimljivo. No dobro.
 
Šta loše izaziva? Pa ima kontra-efekata, možeš da poludiš bukvalno, ako preteraš. Ostalo ništa posebno. Zavisi, nekome npr. LSD smeta, pošto je halucinogena, pa može da izazove neke loše "tripove" i tako.

Poenta je u tome što ti misliš da zdravo živiš možda. Ali šta god da jedeš, puno je raznih šitova. :) Što naravno ne treba da znači da se treba drogirati do nesvesti, jer ništa nije zdravo. Ali takvo odbacivanje na osnovu "činjenica" nije baš zanimljivo. No dobro.

Drogu, i neku nezdravu hranu ne mozes da poredis, to su dva razlicita svetaaa!
 
Da nisam potencijalni sizofrenicar i istripovana i mastovita osoba verovatno bih probao u narednih par godina... ali posto mi je podsvest puna nekih gluposti kapiram da bih tripovao zmajeve, undeadove i vampire, sto i nije toliko lose, ali posledice ipak mogu biti katastrofalne...

Ako nekad bas popizdim zbog ovog sveta onda cu probati to cudo, cisto da malo promenim okruzenje...

šizofrenija je pucanje mentalnih programa, a ti si dobrano programiran
 
Ladno nisam verovao u cinjenicu da je nemoguce naduvati se prvi put, kao nema efekta ili sta vec, jer sam se ja bas zestoko navario prvi put. I malopre varim sa ottakom (njemu prvi put), lik je odvalio 60 posto povece buksne i nista. Normalno gleda, ne izgleda ni istripovano ni stondirano

Nego je l neko cuo za neki novi biljni tamjan? Juce mi ga ponudila bicarka iz zlazla, 1500rsd, u nekom narandzastom pakovanju..kao jace od skanka

Nisam hteo da kupujem dok ne cujem utiske
 
Brate, pa za hiljadu dinara rokneš neki hibrid da ti traje nekoliko dana i da se svakog dana propisno odvališ, ne vredi bacati toliko para na hemijski prerađeno njesra
zahiljadu dindzi kupis gram, barem je ovde tako, eventualno komad i po. kako to tebi traje nekoliko dana, a da se pritom odvalis, meni nije jasno
i jos onakve haludze kakve spominjes :o
 
Hu da fak ar ju nau?
Ajm d chouzen van. o.O
Sad za temu. Ako jak psihicki jesi, postati zavistan neces. Ako znas da koristis "droge", mogu da ti donesu i neceg dobrog. Primer, Hunter S. Thompson, ko zna nesto o njemu, zna o cemu pricam. Tipa Albert Hofmann, broj 1 medju zivim genijima, a izmislio je LSD. To je na neki nacin opravdavanje okoline za to sto radi i sto je radio. Mnogi svetski pisci, muzicari, umetnici uglavnom ali i fizicari :per: su koristili ili koriste neke vrste droze.
 
zahiljadu dindzi kupis gram, barem je ovde tako, eventualno komad i po. kako to tebi traje nekoliko dana, a da se pritom odvalis, meni nije jasno
i jos onakve haludze kakve spominjes :o

možeš da napraviš tri dobre buksne, sa miksom.
i to ti je tri dana ako već planiraš da svakog dana po jednu
a veruj mi, nas četvorica smo pali od jedne, tako da može i pola :lol:
 

Back
Top