Šta vas najviše nervira kod ljudi?

Cela fora je da ako moram nekog da ignorisem, onda nisam nista duhovno postigao :P
Ono što su uverenja i ubeđenja za nekog istine, za nekog su neistine. Iako su u proseku laži. Jer se vremenom, zavisi od teme, sve to menja. Nekad za života nekad za milenijum...

Ali nemoj mi reći da često ne žudiš za dobrom raspravom?
Iako se to uglavnom samo ponavlja...

Ali oni koji napadaju bez argumenata a i brane se, je van teme rasprave. Već je rasprava radi rasprave. Suvišan inat. Svađa.
Potrebna besmislica u tom momentu...
 
Ono što su uverenja i ubeđenja za nekog istine, za nekog su neistine. Iako su u proseku laži. Jer se vremenom, zavisi od teme, sve to menja. Nekad za života nekad za milenijum...

Ali nemoj mi reći da često ne žudiš za dobrom raspravom?
Iako se to uglavnom samo ponavlja...

Ali oni koji napadaju bez argumenata a i brane se, je van teme rasprave. Već je rasprava radi rasprave. Suvišan inat. Svađa.
Potrebna besmislica u tom momentu...
Ako je neko perzistentan jednostavno odustanes, trudim se da uvek pokazem argumente :P
 
Meni su najiritantniji oni što kroz kao neku finoću su u stvari jako podli.
Kao ja ne vredjam a oni su jako zli, glupi, odvratni pa vredjaju i time kao nisu izvredjane osobe sa njegove/njene strane.
Ili ono kao kako lažu a ja ne lažem a ja znam da svi ponekad slažu pa i ta osoba.
Ili ono mrzim egoistične, sujetne, one što vredjaju a ne vide sebe da su i sami takvi ...
Kad sve saberem i oduzmem mene nerviraju ljudi koji pokušavaju sebe da predstave u svetlu u kome uopšte nisu.
Tipa hvalite me moja usta ...
 
Da. Zašto baš to a nešto drugo ne ? Postoji mišljenje da nas kod drugih nervira ono što imamo u sebi,a što ne priznajemo ni sebi.
Verovatni se ne odnosi na sve osobine koje nam smetaju kod drugih, primer: sebe ne smatram isključivom, ako mi neko argumentima dokaže da nisam u pravu, prihvatam sugestiju a kod drugih me baš nervira isključivost i netolerancija.
 
Poslednja izmena:
Šta vas najčešće nervira kod nekih ljudi?
Vjerovatno da nas, skoro sve sigurno iritiraju neke navike, osobine ili ponašanja kod nekih ljudi.
O, bre... šta ima da me nervira? Iznerviram se kad god primetim da me je nešto iznerviralo, i to mi je mnogo veći problem!
Sve što bi moglo da me nervira kod drugih, ne radim i to je to.
Želim da postanem neko koga je baš teško iznervirati. Da, to bi bilo baš lepo i praktično!
 
O, bre... šta ima da me nervira? Iznerviram se kad god primetim da me je nešto iznerviralo, i to mi je mnogo veći problem!
Sve što bi moglo da me nervira kod drugih, ne radim i to je to.
Želim da postanem neko koga je baš teško iznervirati. Da, to bi bilo baš lepo i praktično!
..ali teško. Skoro nemoguće je ne reagovati u nekim momentima, iako se to možda i ne primjeti na nama.. Ima nešto jače od nas.
 
Šta vas najčešće nervira kod nekih ljudi?
Vjerovatno da nas, skoro sve sigurno iritiraju neke navike, osobine ili ponašanja kod nekih ljudi.
Pogledajte prilog 1223869
Osobe koje (pre)glasno pričaju telefonom na javnim mjestima, pješaci koji sporo prelaze ulicu, vozači koji se autom "šetaju" u najvećem špicu saobraćaja, kada sretnete nekog poznatog a on se pravi da vas nije vidjeo, oni koji sve znaju..

Da li je to neki problem u nama a ne u tim ljudima oko nas?
ILi vas ništa ne nervira kod osoba koje vam ništa ne znače?
Ljudi što dišu oko mene.😂
 
Šta vas najčešće nervira kod nekih ljudi?
Vjerovatno da nas, skoro sve sigurno iritiraju neke navike, osobine ili ponašanja kod nekih ljudi.
Pogledajte prilog 1223869
Osobe koje (pre)glasno pričaju telefonom na javnim mjestima, pješaci koji sporo prelaze ulicu, vozači koji se autom "šetaju" u najvećem špicu saobraćaja, kada sretnete nekog poznatog a on se pravi da vas nije vidjeo, oni koji sve znaju..

Da li je to neki problem u nama a ne u tim ljudima oko nas?
ILi vas ništa ne nervira kod osoba koje vam ništa ne znače?
Bezobrazluk i nasilje....moze da bude i *****, ali ako je nasilan on je onda nasilnik, a ako forsira ispravnost nasilja onda je i bezobrazan i ostavlja pravo svakome da bude isti ili gori prema njemu. Sto je svakako ispod nivoa pristojnosti pa je podlozno osudi. Jos su gori dvostruki standardi, jer podrzavaju nasilje i necivilizacijske odnose...
 
Šta vas najčešće nervira kod nekih ljudi?
Vjerovatno da nas, skoro sve sigurno iritiraju neke navike, osobine ili ponašanja kod nekih ljudi.
Pogledajte prilog 1223869
Osobe koje (pre)glasno pričaju telefonom na javnim mjestima, pješaci koji sporo prelaze ulicu, vozači koji se autom "šetaju" u najvećem špicu saobraćaja, kada sretnete nekog poznatog a on se pravi da vas nije vidjeo, oni koji sve znaju..

Da li je to neki problem u nama a ne u tim ljudima oko nas?
ILi vas ništa ne nervira kod osoba koje vam ništa ne znače?
Nehigijena
 
Nekultura.. i pored (relativno) čistih klupa u parku, pojedinci sjede na njihovim naslonima za ledja.. :roll:

Ili..
nekultura.jpeg

Nešto slično se može vidjeti i na tribinama stadiona..
 
Koga nesto nervira kod nekog, taj se definitivno treba pozabaviti time - naci razlog(e) nerviranja i popraviti ga / ih. Ne mislim da ti razlozi moraju obavezno da budu to da mi imamo to isto kod sebe, razlozi mogu biti razni. Banalan primer - mozda npr. neko vredan i radan ima averziju prema lenjosti jer ne moze da shvati i pojmi kako neko moze sebi da dozvoli da bude lenj.
Ovo kao da sam ja napisala. Svaku rec mogu potpisati.
I sebi, a i drugima, kazem da gledaju svoja posla, sebi - kad uhvatim sebe da pametujem i osudjujem nesto, a drugima - kad predju granicu moje tolerancije, nakon sto vise puta pokusam da skrenem tok razgovora (uglavnom je to je kad iz svoje glave uce mene mom zivotu, poslu, kad nicim izazvani dele savet, zapitkuju kao na kvizu).
Sve ono sto mene nervira se moze podvesti pod glupost i nekulturu.
Na tim stvarima treba raditi i pitati se, sta je to u meni sto me toliko cini osetljivom bas na TO.
Dugo su me, recimo, nervirale komsije, koje prave buku zurkom, muzikom, svadjom. Gde god bih se preselila, a bilo je onoliko selidbi, uvek nekako takvi ljudi su ziveli pored i oko mene. Od kad me vise ne nervira to, odjednom je sve prestalo. Neverovatno. Nervirali su me spori pesaci, i oni koji pretrcavaju ulicu. Kad sam ja postala pesak, sve mi bilo jasno onda. Zivot te cesto stavi u cipele onih, koje si osudjivao, da okusis tudju percepciju stvarnosti. Uvek sve sa nama ima veze.
 
Šta vas najčešće nervira kod nekih ljudi?
Vjerovatno da nas, skoro sve sigurno iritiraju neke navike, osobine ili ponašanja kod nekih ljudi.
Pogledajte prilog 1223869
Osobe koje (pre)glasno pričaju telefonom na javnim mjestima, pješaci koji sporo prelaze ulicu, vozači koji se autom "šetaju" u najvećem špicu saobraćaja, kada sretnete nekog poznatog a on se pravi da vas nije vidjeo, oni koji sve znaju..

Da li je to neki problem u nama a ne u tim ljudima oko nas?
ILi vas ništa ne nervira kod osoba koje vam ništa ne znače?
Nerviraju me bahati vozači, drekavci po ulicama koji ispaljuju psovke da ih pola grada čuje, a najviše oni što pljuju i tresu sline po ulicama.
 
Кашњење.
Nije nikakav problem kada ljudi jave i kazu da nece stici, koliko mi se puta i samom dogodilo, ali nazovem i kazem.
Poznajem ljude kojima nije problem zakasniti dva sata i ponasati se kao da nista nije.
Nedao im bog da se takav nadje u nekom ovisnom polozaju prema meni, dobio bi otkaz iste sekunde.
Nazovi, reci da si se sinoc napio kao svinja, da se eto dogodilo spontano, naravno da cu ti reci da ostanes doma, a to ces vec kasnije odraditi kada stignes, jos bi takvog covjeka cijenio zbog iskrenosti, ali zakasniti dva sata i onda kao pi*zda nikome nista ne reci, nema sanse.
Prije sam te stvari ljudima tolerirao, danas nema teorije.
 
Nije nikakav problem kada ljudi jave i kazu da nece stici, koliko mi se puta i samom dogodilo, ali nazovem i kazem.
Poznajem ljude kojima nije problem zakasniti dva sata i ponasati se kao da nista nije.
Nedao im bog da se takav nadje u nekom ovisnom polozaju prema meni, dobio bi otkaz iste sekunde.
Nazovi, reci da si se sinoc napio kao svinja, da se eto dogodilo spontano, naravno da cu ti reci da ostanes doma, a to ces vec kasnije odraditi kada stignes, jos bi takvog covjeka cijenio zbog iskrenosti, ali zakasniti dva sata i onda kao pi*zda nikome nista ne reci, nema sanse.
Prije sam te stvari ljudima tolerirao, danas nema teorije.
Управо то цењени колега.
 

Back
Top