• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Šta vas najviše nervira kod ljudi?

Neno

Elita
Moderator
Poruka
15.399
Šta vas najčešće nervira kod nekih ljudi?
Vjerovatno da nas, skoro sve sigurno iritiraju neke navike, osobine ili ponašanja kod nekih ljudi.
To funny.gif

Osobe koje (pre)glasno pričaju telefonom na javnim mjestima, pješaci koji sporo prelaze ulicu, vozači koji se autom "šetaju" u najvećem špicu saobraćaja, kada sretnete nekog poznatog a on se pravi da vas nije vidjeo, oni koji sve znaju..

Da li je to neki problem u nama a ne u tim ljudima oko nas?
ILi vas ništa ne nervira kod osoba koje vam ništa ne znače?

Poruka
4.991
Nervira me to što su ljudi spremni da ponavljaju u glas sa drugima stvari koje im zvuče pametno ili ispravno a da ne stanu i razmisle stvarno o tome nego ih ponese neki čoporativni insinkt
Nervira me što o mnogim stvarima razmišljaju površno jer ih mrzi da uključe mozgove
Nervira me kad ne vide i ne kapiraju stvari koje su toliko proste i očigledne da samo što im oči ne izvade...
Licemerje i lažno moralisanje...
ima mnogo toga...

TonyS

Zainteresovan član
Poruka
157
Koga nesto nervira kod nekog, taj se definitivno treba pozabaviti time - naci razlog(e) nerviranja i popraviti ga / ih. Ne mislim da ti razlozi moraju obavezno da budu to da mi imamo to isto kod sebe, razlozi mogu biti razni. Banalan primer - mozda npr. neko vredan i radan ima averziju prema lenjosti jer ne moze da shvati i pojmi kako neko moze sebi da dozvoli da bude lenj.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.