Šta vas najviše nervira kod ljudi?

Mrzim seljačku podmuklost, pakost, jajarstvo, i bolesnu sujetu i komplekse (gde moraš da gaziš po jajima da nekog ne bi uvredio, jer se sve tumači kao atak na samog sebe od strane te osobe). Imao sam takvog ortaka u srednjoj, danas mi žao što mi je bio ortak i što sam ga trpeo... takodje mrzim uštogljene ljude koji se plaše svega, ali baš svega, i misle samo kako da ostave dobar utisak...
 
Šta vas najčešće nervira kod nekih ljudi?
Vjerovatno da nas, skoro sve sigurno iritiraju neke navike, osobine ili ponašanja kod nekih ljudi.
Pogledajte prilog 1223869
Osobe koje (pre)glasno pričaju telefonom na javnim mjestima, pješaci koji sporo prelaze ulicu, vozači koji se autom "šetaju" u najvećem špicu saobraćaja, kada sretnete nekog poznatog a on se pravi da vas nije vidjeo, oni koji sve znaju..

Da li je to neki problem u nama a ne u tim ljudima oko nas?
ILi vas ništa ne nervira kod osoba koje vam ništa ne znače?
Laž, nadmenost i sve ovo drugo što si naveo.Pa sad, da li je do mene ne znam ali me nervira. Sve jedno da li mi osoba znači ili ne ide mi na živce.
 
Šta vas najčešće nervira kod nekih ljudi?
Vjerovatno da nas, skoro sve sigurno iritiraju neke navike, osobine ili ponašanja kod nekih ljudi.
Pogledajte prilog 1223869
Osobe koje (pre)glasno pričaju telefonom na javnim mjestima, pješaci koji sporo prelaze ulicu, vozači koji se autom "šetaju" u najvećem špicu saobraćaja, kada sretnete nekog poznatog a on se pravi da vas nije vidjeo, oni koji sve znaju..

Da li je to neki problem u nama a ne u tim ljudima oko nas?
ILi vas ništa ne nervira kod osoba koje vam ništa ne znače?
nerviraju me osobe karijeristi, zeljni para i uspeha u danasnjem drustvu.
 
Posto si naveo random ljude, a na one koje poznajemo, nerivira me kad neko ispred mene nema pojma da vozi, ili ako udjem u radnju a neko seta levo desno ispred mene, ono ocigledno ne zna nit sta hoce nit sta trazi.
Danas je takvih puno, od korone se svet izmenio definitivno i od ovih cena. Mnogo je pogubljenih ljudi a retko je ko nasmejan.
Jedno je biti nasmejan a drugo nasmejati se u trenutku.

Kod ljudi koje poznajem i sa kojim kontaktiram u svakodnevnom zivotu, moze da me iznervira npr kad se neko ne javi na telefon ili kasnjenje, a odugovolacenje i razvlacenje mi generalno ide na zivce. Kad nekome treba sto godina za ono sta se uradi u pet minuta.
 
Mrzim seljačku podmuklost, pakost, jajarstvo, i bolesnu sujetu i komplekse (gde moraš da gaziš po jajima da nekog ne bi uvredio, jer se sve tumači kao atak na samog sebe od strane te osobe). Imao sam takvog ortaka u srednjoj, danas mi žao što mi je bio ortak i što sam ga trpeo... takodje mrzim uštogljene ljude koji se plaše svega, ali baš svega, i misle samo kako da ostave dobar utisak...
opisao si nesto sto se zove seljacki sindrom. oni mucenici su tako vaspitani, u tom tonu "sta ce selo da kaze", meni potpuno nepoznato ali znam o cemu govoris, uocim i ja to kod ljudi.
 
opisao si nesto sto se zove seljacki sindrom. oni mucenici su tako vaspitani, u tom tonu "sta ce selo da kaze", meni potpuno nepoznato ali znam o cemu govoris, uocim i ja to kod ljudi.

Ekstremno je iritantno i najgore je što imaju potrebu da ti podmeću nogu. Bukvalno ti iza ledja rade, ako imaš ribu pazi ih se, ako se u nečemu istakneš samo vidiš onaj ziljavi kez na licu i kreću bockanja. Mene to više iritira od otvorenog nasilja, jer to pokazuje neku niskost kod osobe, a ne znaju da prestanu jer ne trpe zbog sujete da neko drugi nešto uradi, u nečemu se istakne... sreća pa ga danas više ne vidjam, da krene opet tako mislim da bih ga fizički napao. U osamnaestoj sam samo krenuo da se udaljujem, pa sam ga kasnije obrisao na fejsu, i kad je probao da me doda odjebao ga.
 
Pa recimo sto imamo Vegetativni i Nervni sistem.. nismo autisticni.
I uverenja i ubeđenja koja ne možemo da isključimo ma koliko pokušavali...

Oni koji se prave mnogo pametni. Ti znaju da me isprovociraju, malo doduše. Flegma sam.

Kao i oni koji provociraju bez neke posebne potrebe. To ide malo više na živce(umnu slabost ka nepoštovanju drugoga koja prouzrokuje posledičnu agresivniju verbalnu reakciju, mada ne uvek).
Napadni ljudi su takvi. Oni koji misle da su u pravu a nisu. Iako ih zamoliš da ne rade to...

Nestrpljivi znaju da izritiraju.

Snishodljivost zna da podigne tenziju.
Zajedljivost. Ciničnost. Patetičnost...

Stres je čudo. Koje nas čini ljudima...
 
I uverenja i ubeđenja koja ne možemo da isključimo ma koliko pokušavali...

Oni koji se prave mnogo pametni. Ti znaju da me isprovociraju, malo doduše. Flegma sam.

Kao i oni koji provociraju bez neke posebne potrebe. To ide malo više na živce(umnu slabost ka nepoštovanju drugoga koja prouzrokuje posledičnu agresivniju verbalnu reakciju, mada ne uvek).
Napadni ljudi su takvi. Oni koji misle da su u pravu a nisu. Iako ih zamoliš da ne rade to...

Nestrpljivi znaju da izritiraju.

Snishodljivost zna da podigne tenziju.

Stres je čudo. Koje nas čini ljudima...
Pomesao si nesto samnom. Svakako lepo sto si se javio.
❣️
 
Da, stres izazvan interakcijom sa ljudima. Medjutim, ja sam totalna flegma :P
Nisi. .

Misliš samo. Ali si sigurno mnogo opušteniji od onih koji su opterećeni tim interakcijama...

Ja se vodim poštuješ me, poštujem te...
Ne poštuješ me, ne zanimaš me.
Napadaš me, branim se.
Nikad prvi namerno ne iskazujem nepoštovanje ili da napadam. Mada volim da pokažem da se ne slažem sa drugima kad se ne slažem.
 
Pomesao si nesto samnom. Svakako lepo sto si se javio.
❣️
Samo prva rečenica ima veze sa tvojim citatom iznad...

Ostalo je moj komentar na temu.

Da ljudi smo. Mozak/um nam je osnova za interakciju. Koji se meri inteligencijom. I logičkom, i emocionalnom, i socijalnom, i na kraju i biološkom. Nekad muka(bolest) je teret koji nas čini težim nego što bi trebali da budemo, i okolina je ta koja trpi to...
 
Nisi. .

Misliš samo. Ali si sigurno mnogo opušteniji od onih koji su opterećeni tim interakcijama...

Ja se vodim poštuješ me, poštujem te...
Ne poštuješ me, ne zanimaš me.
Napadaš me, branim se.
Nikad prvi namerno ne iskazujem nepoštovanje ili da napadam. Mada volim da pokažem da se ne slažem sa drugima kad se ne slažem.
Pa ne znam, na poslu uopste nemam stresa, u kuci zena mi dzvanjka, ali ne utice na mene.
Sve u svemu nikad nikakva agresija od mene prema drugima ne postoji pa je sve ok.
 
Niste ne nervira kod ljudi.
Neke stvari mi smetaju.
Najvise egotripovi.
U prevodu bolesna potreba da se uvek bude u pravu.
Sve drugo moze da prodje do neke granice.
Drugo je ogovaranje i tumacenje...kad nesto pricas a kazu ti ma znam ja sta ti mislis...
Je li? odgovaram...ako znas namazi shupak...i onda karambol.
Fuj.
Ljudi su goMno ako im dozvolis...ako zarezhish povuku se u kuccicu.
 
Pa ne znam, ja imam teoriju ako nikom ne dajes povoda nece te dirati. A u RL ako si dobar prema
svima i ljubazan, sve bude ok. E sad tako nije na forumu jer nije interakcija, pa se samo sukobljavaju
ega, pa dolazi do sukoba :P
Ma tu nema ni verbalnog sukoba...
Samo stres zbog ubeđenja i uverenja. Misaoni dueli... malo trpe emocije, ali uglavnom se sve svede na zdravi razum...
 

Back
Top