Sta muskarci zele??

:roll:
a ti ne prdis i ne podrigujes. i ne pijes pivo.
Prdim i podrigujem samo ponekad, i to ISKLJUČIVO kad sam sa drugarima, dakle samo u muškom društvu (u lovu ili na reci, na primer). :roll:

U ophođenju sa ženama sam veoma pažljiv, i ne volim niti tolerišem primitivno, neotesano ponašanje. Kojote je pravi džentlmen, obožava žene koje su stasavale, formirale se uz snažno domaće vaspitanje, kulturne, sa izgrađenim stilom, damskim manirima (ne šmizle, ne one koje se prenemažu, ne razmažene, umišljene dame!).

Samokontrola je osnova ženstvenosti.


edit: pivo pijem samo ponekad, uz Jack.
 
Poslednja izmena:
Nikada ne ulaziti u direktan sukob (to svaka iskusna zna) ..Pustiti ga da bude po njegovom, a svoje ciljeve ostvarivati na perfidniji nachin.. on ce to mozda i da provali ali nece nishta reci, pravice se da ne vidi itd.. znachi medjusobna tolerancija, poshtovanje i ljubav.
 
Zeleti nedostizno je jedan od pristupa ali verujem da za svakog postoji onaj ili ona prava, pored koje moze da se smiri i da se bude u potpunosti zadovoljan.
Da li to u danasnje vreme moze da se nadje i da opstane ljubav i veza za ceo zivot. I sta ta zenska osoba treba da ima od kvaliteta (sem sisa).
 
Zeleti nedostizno je jedan od pristupa ali verujem da za svakog postoji onaj ili ona prava, pored koje moze da se smiri i da se bude u potpunosti zadovoljan.
Da li to u danasnje vreme moze da se nadje i da opstane ljubav i veza za ceo zivot. I sta ta zenska osoba treba da ima od kvaliteta (sem sisa).

Samopouzdanje i da zna sta zeli..to jest da ne razmislja sta pojedinom muskarcu treba kao i da ga ne stavlja u isti kosh sa ostalim muzjacima..dakle da bude ono sto jeste i da se ne pokaze suprotno od svojih tvrdnji.
 
Samopouzdanje i da zna sta zeli..to jest da ne razmislja sta pojedinom muskarcu treba kao i da ga ne stavlja u isti kosh sa ostalim muzjacima..dakle da bude ono sto jeste i da se ne pokaze suprotno od svojih tvrdnji.

Dobro ovo za samopouzdanje i da zna sta zeli to razumem. I ovo za isti kos potpuno razumem i mi to ne volimo ...al ne razumem ovaj deo - da ne razmislja sta pojedinom muskarcu treba??? Mozda sam pogresno shvatila...al zar ne zelis da te devojka dobro upozna sa sve vrlinama i manama. Tada ce valjda oboma biti lakse jer ce znati kada sta treba a kada sta ne treba :sad2:
 
Dobro ovo za samopouzdanje i da zna sta zeli to razumem. I ovo za isti kos potpuno razumem i mi to ne volimo ...al ne razumem ovaj deo - da ne razmislja sta pojedinom muskarcu treba??? Mozda sam pogresno shvatila...al zar ne zelis da te devojka dobro upozna sa sve vrlinama i manama. Tada ce valjda oboma biti lakse jer ce znati kada sta treba a kada sta ne treba :sad2:

U pravu si..ali mislim na neka suvisna razmisljanja poput ove teme na pr.dakle neke uopstene stvari nisu za svakog iste..obratiti paznju na sustinu i pre svega ne razmisljati negativno..ne moze zena pruziti svakom muskarcu sto mu treba i vecina nije spremna na kompromis..toleranciju..prilagodjavanje zbog povrsnih odnosa i trazenja mana..znaci bez razmisljanja biti ono sto jesi a ne raditi nesto zbog nekoga ko to ne zasluzuje ili nesto protiv sebe.
 
U pravu si..ali mislim na neka suvisna razmisljanja poput ove teme na pr.dakle neke uopstene stvari nisu za svakog iste..obratiti paznju na sustinu i pre svega ne razmisljati negativno..ne moze zena pruziti svakom muskarcu sto mu treba i vecina nije spremna na kompromis..toleranciju..prilagodjavanje zbog povrsnih odnosa i trazenja mana..znaci bez razmisljanja biti ono sto jesi a ne raditi nesto zbog nekoga ko to ne zasluzuje ili nesto protiv sebe.


Mislim da si pogresno shvatio temu. Glupo je postaviti temu gde nece biti oprecnih misljenja i gde svi mislimo isto.
Ovde bas mene recimo (a mozda i ostali zenski svet, sem nine :)) zanima ta razlicitost, znaci jedan ce reci ovo mu se svidja, a ovo ne svidja od zeskih osobina, a drugi ce pa opet reci sasvim suprotno ili nesto novo ....
Drugi deo gde si vec nesto objasnio sta ti se ne svidja je vec u redu. Ali moras priznati da svi potajno zelimo nesto od druge strane. A to su od slucaja do slucaja drugacije stvari.
Da pojasnim jedan moj drugar je nogirao zensku zato sto je rekla ,,idem da piskim,, a po njemu je trebala da kaze ,,idem u toalet,,. On zeli damu i zato ju je otkacio.
Drugi drugar tvrdi da je vrhunac jedne veze tj. zblizavanja u jednoj vezi kada (evi sad cu i ja sa javljanjima iz unutrasnosti :lol:) jedno pred drugim bez blama prde.

Znaci razliciti ljudi, razliciti ukusi...i da opet napomenem upravo u tome i jeste car, i upravo i zato je i otorena tema da bi svako rekao ono sto misli da se upravo vide te razlicitosti jer ono sto se tebi ne svidja nekom se svidja i obrnuto. A zanima nas sta stvarno mislite i pozitivno i negativno :aha:
 
Nemoj da se ljutis ali evo i ovde se pokazalo koliko ne volite da pricate uopsteno i o nekim stvarima.
Da je ovo pitanje postavljeno zenama pa ovde bi sada bila diskusija u nedogled i svaka bi iznela svoje misljenje. Dok vi ne, malo nesto tek nacnete temu, malo se zezate i to je to.

Sve ok. imas pravo i da kazes da je tema losa ako to mislis nema ljutnje ovde :andjeo::andjeo:
 

Back
Top