Sta muskarci zele??

Ma definitivno zele za njihov pojam lepu devojku, koja nece biti previse pricljiva ali da ume da odgovori kad je nesto pita...koja ume da kuva (skoro kao njegova mama), da voli da mu ugadja da ga mazi i pazi ali da to ne radi samo onako da bi njemu udovoljila vec da to radi iz svog zadovoljstva (veoma pozeljno da se ne bi osetili kao da ona to mora), da bude verna i da ne primecuje kada on laze i vara, i plus da joj to ne smeta. Da se smeje njegovim salama da mu se divi svaki dan i po potrebi kada mu ustreba ima i svoje misljenje o necemu. Da mu se podaje kada je zeli i da mu ne da kada on ne bi (morace to sama da proceni ;)) i da sve to bude bas kada on zeli.
Tako ja zakljucih iz sveg ovde navedenog.
Ja iz ovog zakljucih da su muskarci debili za(o)stali u razvoju negdje u predadolescentskom periodu...
A, ja takvog ne bih zeljela u svom zivotu... Ne, hvala!
 
Ju, Borka, otkud sad to?!:eek: Taman posla, ja ne bih zelela takvog ajd, sve sve, ali da se smejem njegovim salama uvek, da mu se divim svaki dan, da mu se podajem (:per:) svaki dan, da kuvam k'o njegova mama?! Boze sacuvaj! Nijedan normalan muskarac savremenih shvatanja ne bi zeleo takvu zenu pored sebe, bezlicnu, bezkarakternu, lepu pokretnu smor sliku. U stvari, jedan deo muskog roda mozda i zeli takvu osobu pored sebe, ali taj deo nije moja interesna grupacija, pa necu vise da se izjasnjavam na ovoj temi :D


Nemoj da mi neko grdi borku! :besan2:

Sve je to ona lepo potrefila....oni stvarno misle da žele takvu - ali da, naravno, ona ima takvu ličnost, a ne da se pretvara....već da je prirodno takva (kao, ima ličnost, ali joj je baš takva - sve to radi zbog svoje potrebe i zadovoljstva :mrgreen: ).
I, tako, lepo, onda ne bi morali da se prilagođavaju, budu tolerantni, mogli bi do mile volje da veruju kako su idealni supermeni..i ne bi morali da budu zahvalni ni za šta, jer ona to i onako radi zbog sebe...:mrgreen:

I ko te pita da li ti želiš takvog :lol: - tema je: šta muškarci žele! :roll: (kao da oni stvarno znaju....žele ono što im pametna žena kaže da žele...):metla:
 
....koja nece biti previse pricljiva ali da ume da odgovori kad je nesto pita...

....i po potrebi kada mu ustreba ima i svoje misljenje o necemu.

Da mu se podaje kada je zeli i da mu ne da kada on ne bi (morace to sama da proceni ;)) i da sve to bude bas kada on zeli.
Tako ja zakljucih iz sveg ovde navedenog.

Znaci, da ne bude nema i da daje pic.ke kad on hoce.

Devojko, stvarno mislis da bilo ko ima ovako niske kriterijume? :roll:
A i ako si dosla do tog zakljucka, sta se onda brines za sebe? :D
 
Nemoj da mi neko grdi borku! :besan2:

Sve je to ona lepo potrefila....oni stvarno misle da žele takvu - ali da, naravno, ona ima takvu ličnost, a ne da se pretvara....već da je prirodno takva (kao, ima ličnost, ali joj je baš takva - sve to radi zbog svoje potrebe i zadovoljstva :mrgreen: ).
I, tako, lepo, onda ne bi morali da se prilagođavaju, budu tolerantni, mogli bi do mile volje da veruju kako su idealni supermeni..i ne bi morali da budu zahvalni ni za šta, jer ona to i onako radi zbog sebe...:mrgreen:

I ko te pita da li ti želiš takvog :lol: - tema je: šta muškarci žele! :roll: (kao da oni stvarno znaju....žele ono što im pametna žena kaže da žele...):metla:

pametnice....:cmok::cmok:
 
I ja bi baklavu :rumenko:
Baš dugo nisam jeo kolače ...

Edit: Eeeeeee, da ne postavljam novi post pisaću ovde. Da vidiš kako neke ženske znaju šta muškarci žele, sad me drugarica kojoj je sutra rođendan zvala da dođem na kolače :) Ljubi je w.a.s.p.


Isti mm! :lol: Nema te sile koja će ga sprečiti da odgovori na poziv na kolače!:lol: to ne propušta ni za živu glavu! :hahaha:
 
Znaci, da ne bude nema i da daje pic.ke kad on hoce.

Devojko, stvarno mislis da bilo ko ima ovako niske kriterijume? :roll:
A i ako si dosla do tog zakljucka, sta se onda brines za sebe? :D


Ako si dobro citala sve onda si i to mogla doci do tog zakljucka pa ne bi ni ti brinula za sebe :hahaha:

Ja sam zakljucak iznela samo na osnovu svega napisanog a ne iz svog iskustva ako ce to nesto pojasniti :brus:
 
Ja iz ovog zakljucih da su muskarci debili za(o)stali u razvoju negdje u predadolescentskom periodu...
A, ja takvog ne bih zeljela u svom zivotu... Ne, hvala!


Ni ja ne bih zelela takvog ali sto svi mene osudjujete ko da sam to ja rekla. Zar niko ne procita sta oni kazu. Sad ako se oni lazu eto lazem i ja...ali po svemu sto sam procitala ispada tako.
 
Ja sam zakljucak iznela samo na osnovu svega napisanog a ne iz svog iskustva ako ce to nesto pojasniti :brus:

Ni ja ne bih zelela takvog ali sto svi mene osudjujete ko da sam to ja rekla. Zar niko ne procita sta oni kazu. Sad ako se oni lazu eto lazem i ja...ali po svemu sto sam procitala ispada tako.



Mi zaključimo nešto na osnovu onoga što oni pišu, a onda oni kažu da to nije tačno....:roll: da mi imamo loše iskustvo...:roll: pa se pitam: jel' to oni lažu kad pišu, ili misle da mi ne znamo ni da čitamo, ni sa kim živimo, niti razlikujemo pročitano od sopstvenog iskustva?:eek:

Sve sam uverenija da je Borketa više u pravu nego što i sama misli....bar za većinu.

Ali, nije važno, mi ćemo se udavati za onu manjinu...koja je :heart: :zag:

Ostali neka se i dalje pitaju zašto ne mogu da nađu pravu... (mislim na one što umeju samo da ponavljaju: "žene su ovakve i onakve", ili : "sve žene su....".:lol:
 
Dobro, onda da budem srecna sa onim mojim mucenim covekom :D I ako je zeleo takvu kavu si opisala, dobro podnosi sto je dobio sustu suprotnost :lol:

Naravno da treba da budes srecna s tvojim dragim :zag: a zasto ne bi bila. I ko zna sta je on misio da zeli pre nego sto te je sreo :lol: sada sam sigurna da zna da zeli bas tebe :)

Ma taote je pametnica sve sto je do sada rekla je bas tako svidelo se to nekom ili ne.
Ti si mu pokazala sta treba da zeli i sta je prava zenska za njega :super:
 
Mi zaključimo nešto na osnovu onoga što oni pišu, a onda oni kažu da to nije tačno....:roll: da mi imamo loše iskustvo...:roll: pa se pitam: jel' to oni lažu kad pišu, ili misle da mi ne znamo ni da čitamo, ni sa kim živimo, niti razlikujemo pročitano od sopstvenog iskustva?:eek:


Ali, nije važno, mi ćemo se udavati za onu manjinu...koja je :heart: :zag:



Tako je cico bas takvog trazimo. Ja necu odustati ni po koju cenu. Ili takav ili nista. Ne bojim se samoce.
Ili kako rece ona divna prica iz davnina...da smo bili jedno pa smo se podelili na dve polivine i sada se te dve polovine neprestano traze u teznji da ponovo postane jedno.
E ja trazim svoju polovinu...pravu :zaljubljena:
 
Na balkanu se vodi rat izmedju Muskaraca i Zena.
Sva sredstva su dozvoljean, pa cak i tzv “ljubav”
Sta li je Cilj na balkanu…….to sam nasao na temi:
Po cemu cete znati vara li vas muz ili decko


Ima previse pogresnih modela, i tek nekoliko dobrih, slatkih i konstruktivnih
Moj omiljeni modeli musko-zenskih odnosa su daleko u kamenom dobu, medju mojim bushamina.
Jos drazi mi je odnos Samuraja i njegove Gejshe :)
Suptilna ljubavnica Uziva i Chuva svog samuraj.
Ona bolje od njega zna sta njemu treba.
Ona ga cuje, i ona ga vidi. Ona zivi sa njim.
Suptilni samuraj voli da se pravi vazan.
On sasvim dobro zna koliko mu je vredna njegova Ona, i zato je cuva, i hoce da se tuche i ratuje na njeg mig
I uzviva u tome.... i pise joj pesme.. i slaze ikebanu :)

Meni se cini jako jednostvno da Snazno i Iskreno odaberes za Sebe…… sta god to bilo :)
Pa kad je Tebi mnogo dobro od Toga, onda ga cuvas, i negujes, i sto ga vise negujes i cuvas, Tebi sve bolje i bolje
I samo Ti, i niko van Toga ne moze bolje da zna kako se neguje To od cega ti je Dobro

So simple
:)
 
Meni se cini jako jednostavno da Snazno i Iskreno odaberes za Sebe…… sta god to bilo :)
Pa kad je Tebi mnogo dobro od Toga, onda ga cuvas, i negujes, i sto ga vise negujes i cuvas, Tebi sve bolje i bolje
I samo Ti, i niko van Toga ne moze bolje da zna kako se neguje To od cega ti je Dobro


Da. Tako jednostavno, a tako nedostižno za mnoge...:aha:
 
Na balkanu se vodi rat izmedju Muskaraca i Zena.
Sva sredstva su dozvoljean, pa cak i tzv “ljubav”
Sta li je Cilj na balkanu…….to sam nasao na temi:
Po cemu cete znati vara li vas muz ili decko


Ima previse pogresnih modela, i tek nekoliko dobrih, slatkih i konstruktivnih
Moj omiljeni modeli musko-zenskih odnosa su daleko u kamenom dobu, medju mojim bushamina.
Jos drazi mi je odnos Samuraja i njegove Gejshe :)
Suptilna ljubavnica Uziva i Chuva svog samuraj.
Ona bolje od njega zna sta njemu treba.
Ona ga cuje, i ona ga vidi. Ona zivi sa njim.
Suptilni samuraj voli da se pravi vazan.
On sasvim dobro zna koliko mu je vredna njegova Ona, i zato je cuva, i hoce da se tuche i ratuje na njeg mig
I uzviva u tome.... i pise joj pesme.. i slaze ikebanu :)

Meni se cini jako jednostvno da Snazno i Iskreno odaberes za Sebe…… sta god to bilo :)
Pa kad je Tebi mnogo dobro od Toga, onda ga cuvas, i negujes, i sto ga vise negujes i cuvas, Tebi sve bolje i bolje
I samo Ti, i niko van Toga ne moze bolje da zna kako se neguje To od cega ti je Dobro

So simple
:)



Pa znas sta to sve sto si napisao da ti se dopalo razumem i zasto :) To svi vi i zelite da se ceo kosmos vrti oko vas. Tako je nekad i bilo i kod nas...zar ne???
I sta je bilo???? Isti taj samuraj je mogao tu svoju gejsu da izbaci kad kod mu se cefne. Ili kad nadje bolju. A gde je onda ona...bas ga briga...jer vazno je da je njemu opet lepo. Da ne pricam o tome da je zena bila potcenjena maksimalno upravo zobog tog svog statusa roba. I bilo je dosta uspesnih i zadovoljnih muskaraca i puno zena koje niko nije ni pitao da li su zadovoljne i da li bi nesto drugo.
Ta tvoja prica moze da se nadje i sada u savremenom dobu s jednom razlikom a to je da gejsa mora da radi, da mora da misli na milion drugih stvari zbog toga i da nije i ne moze uvek biti skoncentrisana na tebe. Ponekad je veoma umorna i nervozna i ne moze da misli ni o sebi a kamoli o tebi..e tad joj trebas ti da ti nju pripazis i da joj pruzis mir i ramence :heart:. Ovo je kao sto rekoh savremeno doba i samim tim su se promenili odnosi musko zenski pa u vezi toga treba biti realan. Moze se naci i ljubav i razumevanje i postovanje i moze se to zadrzati samo ako je obostrano. Pesme moze :) ma moze i ikebana ali obavezno i poneka pomoc u kuci. Pa samuraj je srecan kada je pravi vitez a to moze biti samo ako svojoj dragoj pomogne i na njen kako ti lepo rece ,,mig,, ne ratuje (ne mora to previse je moze da pogine ;)) neka joj pomogne oko teskih stvari u kuci i to ce mu sigurno doneti dovoljno paznje i ljubavi da se pravi vazan. I ako je ljubav obostrana i pomoc u bilo kom segmentu zivota obostrana eto iste idile. So simple :D
A to da neko zna bolje sta tebi treba od tebe samog to mi je vec domen fantastike da ne upotrebim neku drugu rec :lol: Pa zar nije lepse da ti sebe najbolje poznajes a odmah iza toga da te ona dobro poznaje.
I da da ne zaboravim i ti nju da dobrooo upoznas da znas koje cvece u ikebanu da stavis i da ne zaboravis na rodjendan, godisnjicu braka koji parfem voli i sta ces lepse od toga :aha:
Sve je to tako jednostavno a opet tako komplikovano :lol:
Samo kada shvatite da se zemlja ne okrece oko vas i da treba sebi naci ravnopravnog partnera a ne sluzavku koja ce na svaki mig ispunjavati i najludji hir, sve ce biti mnogo jednostavnije. To vazi i za zene koje su suvise zahtevne i nerealne po pitanju muskaraca.

Opet se vracam na pricu o drugoj polovini ...kada se to nadje onda su sve ove price nepotrebne. Sve tece ko ladna voda.
 

Back
Top