Sta muskarci zele??

E, ako neko sazna odgovor neka mi javi...suvise me smara ovo palamudjenje oko toga da li udovoljiti prvo stomaku ili polnom organu...sto muskom, sto zenskom...a sve zasnovano na Teen story...

Ne postoji recept za zivot...samo za smrt...
 
Prvo: jake ruke. San svakog muškarca je konobarica iz neke nemačke pivnice, koja u svakoj ruci nosi po četiri krigle piva. Čvrst stisak njene šake u ljubavnoj predigri pretvara muški organ u pečurku nad Hirošimom.

Drugo: nežan pristup. Snaga nikako ne znači i grubost. S mališom se ona ophodi nežno i materinski. Ne cima ga napred-nazad kao da čupa rotkvice ili lomi pileći jadac. SNAŽNO A NEŽNO - to je idealna draga. Bavi se isključivo mališom, ne pada joj napamet da poteže za jaja ili gricka dlake sa stomaka. Čovečanstvo mašta o toj dihotomiji - strasno a nežno. Seks nije nameštanje zaglavljenog brisača niti pregled i cepkanje karata u tramvaju.

Treće: široke nozdrve. Žena treba da bude dostupna muškarcu sa svih strana; iz vazduha, s kopna i mora. Kad se mališa tako drastično približi ženskom pogledu, dokazaće se istinitost one narodne, da su u strahu velike oči. Crnkinje nikad ne postavljaju pitanje šta to druge žene imaju što one nemaju, jer su sve rasno obdarene širokim nozdrvama.

Četvrto: doslednost. Prava žena ne izvoljeva da se svaki čas menjaju poze. Kad se u jednoj počne, u njoj treba i da se završi. Nije muškarac kaskader da se bacaka kako se ženi prohte.

Peto: šta ćeš više!
pretpostavljam da zato muskarci vole da zena nosi suknju, da mu bude uvek dostupna......:hahaha:
 
Posle svega se ja pitam da li je odgovor zaista tako jednostavan??? Da li im zaista treba samo mnogo sexa, nimalo zvocanja i hrana i bice nasi za ceo zivot???
Da li su zaista toliko laki za odrzavanje i ako je to zaista tako, kako da imamo toliko nesporazuma??
Sta je to sto oni zele???

Ja nešto kontam da su naši za ceo život dokle god ne insistiramo na tome.
Dok se njima ne opterećujemo sve je u redu...
Teba držati do sebe i voleti sebe da bi takvu poruku prećutno slali i da bi nam na nju bilo i odgovoreno... Eto, ja mislim da je tako
 
Ja mislim da ne postoji problem izmadju muskaraca i zena nego problem zemlje u kojoj zivimo tj. zakona.Ovde muskarci mogu da se ozene,da naprabve decu,da ih ostave, da ne placaju izdrzavanje,da prenesu neku sexsualno prenosivu bolest i da ne odgovaraju za to.U razvijenijim zemljama zakon stiti zenu i decu.Prilikom razvoda ona i dete dobijaju svu imovinu, a muz mora da placa alimentaciju, kao i bivsu zenu ukoliko ona ne radi.Kad se ovakav zakon uvede u nasoj zemlji, a i to ce biti, nece biti problema izmadju muskaraca i zena.Postovanje kao i ostale vrline obezbedjuje zakon, a ne moral.Nase zene su najbolje zene na svetu, a nasi muskarci to ne umeju da cene.
 
Zasto da razmislja kako da ga zadrzi? Zasto bi i on razmisljao kako da zadrzi nju?
Treba da Pruzi onoliko koliko moze i zeli ( ponekad je potrebno i vise od toga, priznajem) i treba da veruje da i on njoj pruza toliko. Dok im je dovoljno i lepo zajedno su, kad se premore od davanja ili im postane premalo to sto primaju jedno od drugog prestace biti srecni i odluciti kako dalje.
Ne volim strategije "zadrzavanja" i "osvajanja", mirisu mi na prevaru i taktiku sargarepe bez batine :)
 
Zasto da razmislja kako da ga zadrzi? Zasto bi i on razmisljao kako da zadrzi nju?
Treba da Pruzi onoliko koliko moze i zeli ( ponekad je potrebno i vise od toga, priznajem) i treba da veruje da i on njoj pruza toliko. Dok im je dovoljno i lepo zajedno su, kad se premore od davanja ili im postane premalo to sto primaju jedno od drugog prestace biti srecni i odluciti kako dalje.
Ne volim strategije "zadrzavanja" i "osvajanja", mirisu mi na prevaru i taktiku sargarepe bez batine :)

Jeeeeste - on kaki kolko može, ona kaki kolko može a ko pere wc šolju? :lol:
 
..sorry, JuLJV, ne svidja mi se vic..

..shta je tu poruka, svi mushki dobro kuvaju, neshto manje ih je i dobro u krevetu,
josh manje je takvih bogato, samo neki bogati seksi kuvari su lepi, a retki od tih lepih i pametni..?
..i kao shlag na torti, ni jedan od njih nije nezan i pun razumevanja...

..ispade neznost i razumevanje nespojivo sa mushkarcima,
makar sa onima koji imaju josh neki kvalitet.. malo sutra je tako..

..ili, ako zanemarimo tehnichka pitanja (shta je na kom spratu)
ovde bi mozda trebalo da bude poruka je da ne treba biti izbirljiv? :eek:
..niko zenu ne moze da zakopa kao ovakve fore koje je "uchi pameti"... :neutral:

Vic nije moj, preuzet iz jednih dnevnih novina i malo je iskarikiran
On ne odrazava moj stav
Ali dobro, na ovo sam vec navikla
 
Bila je ista ovakva tema na LjiS u maju mesecu i vrlo je bila zanimljiva po pitanju toka dislusije
Predlazem da se prebaci ovde (mada i ne mora) jer ce poremetiti nas filozofski ton rasprave
(mada ja navijam za to:mrgreen:
 
Sve smo se slozile da je dobrog muskarca tesko naci, ali i da ga je tesko zadrzati. To mogu samo mudre zene. A da li smo dovoljno mudre???

U jednim zenskim novinam naisla sam na tekst izvesne dr. Lore Slezinger koja kaze:
- muskarci nisu nase tatice, oni su nasi vrsnjaci i pate od stresova i strahova isto kao i mi. Ako ste im prijatelj, pomocicete im, olaksacete im, jer i oni imaju svoje snove. I bez obzira na to da li su logicni ili nisu, nemojte ih gaziti.

Ovde smo odavno apsolvirale da smo dva razlicita sveta, relacija Mars - Venera. Razdaljina svetlosne godine. Ali posto u svojoj blizini imam nekoliko primera dobrih, brakova koji uspevaju uprskos svim krizama i vec pomenutoj razdaljini nasih planeta pitam se kako oni uspevaju. Kako uspevaju da prevazidju to da recimo ona ne voli njegovu mamu? Da li mu zvoca sto se nije setio njenog rodjendana sto je zaboravio na godisnjicu braka, sto ostavlja svoje stvari svuda po kuci, sto ne zna gde se sta nalazi u kuci, sto ne dize dasku na wc solji, sto ne ide sa njom na koncert Sergeja Cetkovica, Zdravka Colica ili Vlade Georgijeva (po izboru bilo koji pevac koga volite a on ga ne podnosi).

Oni ne vole sto im zvocamo za gore pomenute stvari, sto ne volimo fudbal, sto smo nervozne u vreme PMS-a, sto volimo sve da im ispricamo sto nam se danas desilo (to ih gusi), sto isto to teramo njih (da nam ispricaju sta im se u toku dana desilo), kada kazemo imam s tobom nesto ozbiljno da popricam (tad su ocajni i izbeci ce ako im se ukaze prilika), sto mnogo pricamo (ili ne umemo da cutimo) svodi se na isto.

Kazu da treba da im pruzimo umerenu komunikaciju, postovanje, uvazavanje, hranu, i iskrenu ljubav i bice potpuno nasi, kazu psiholozi.

Posle svega se ja pitam da li je odgovor zaista tako jednostavan??? Da li im zaista treba samo mnogo sexa, nimalo zvocanja i hrana i bice nasi za ceo zivot???
Da li su zaista toliko laki za odrzavanje i ako je to zaista tako, kako da imamo toliko nesporazuma??
Sta je to sto oni zele???

Nekog normalnog kao i svi mi , sa kojim mogu da se smeju, imaju dobar sex, razumevanje, da uzivaju.. To nema veze sa polom, svi zelimo partnera koji nam odgovara u svakom pogledu, a to zvocanje.. pa koja zena ne zvoca?:lol:
Koja zena ne zeli da razgovara i oko cega bi se onda raspravljali?
Ne bi bilo interesantno da je sve savrseno i mirno;)
 

Back
Top