Prosečni a zahtevni muškarci....

Lagerta

Elita
Supermoderator
Poruka
17.713
Sigurno je svaka od vas bar jednom cula nekog muskarca koji izgleda zapusteno/prosecno/moze-to-i-bolje kako komentarisuci neku devojku kaze nesto poput: "Ma, vidi joj kosu." "Sta je dobra, vidi kako joj je opusteno dupe" "Ne bih je ni motkom, vidi joj spojlere", ili da decko/muz zamera svojoj devojci neke sitne stvari, poput par kg viska, manjka, malo opusten stomak i slicno, a on prvi nije u top formi.
Zasto neki muskarci misle da zena mora da izgleda vrhunski, a oni sa daljinskim u ruci da sede u fotelji i piju pivo, brizljivo negujuci stomak?
Kao da samim tim sto su muskarci od njih je dovoljno, pa i previse..

Sigurno je svaka od vas bar jednom cula nekog muskarca koji izgleda zapusteno/prosecno/moze-to-i-bolje kako komentarisuci neku devojku kaze nesto poput: "Ma, vidi joj kosu." "Sta je dobra, vidi kako joj je opusteno dupe" "Ne bih je ni motkom, vidi joj spojlere", ili da decko/muz zamera svojoj devojci neke sitne stvari, poput par kg viska, manjka, malo opusten stomak i slicno, a on prvi nije u top formi.
Zasto neki muskarci misle da zena mora da izgleda vrhunski, a oni sa daljinskim u ruci da sede u fotelji i piju pivo, brizljivo negujuci stomak?
U ljudskoj je prirodi da nam je introspekcija izuzetno slaba naspram ekstrospekcije. Zato olako donosimo sud o drugima, komentarišemo nečiji izgled, a da potpuno previdimo koliko smo mi po nekoj "skali", ispod njih.

Najgore ophođenje prema mojoj ličnosti sam doživela od ispodprosečnih muškaraca, najveća zakeranja, primećivanja nebitnih gluposti, potcenjivanje i usađivanje nesigurnosti. Moje drugarice isto. Od lepih i normalnih nikad nikakva sranja, sve najlepše. Ne kaže se bez smisla da je lepota u oku posmatrača, pri tome mislim u bukvalnom oku koje pripada bukvalnoj glavi koja posmatra

Mislim da ispoprosečni muškarci insistiraju na natprosečnom partneru baš da bi im oni kompenzovali ispodprosečnost koje su vrlo dobro svesni i koja ih boli

Međutim, lošim ophođenjem prema ženama iz razloga nezadovoljstva sobom, zapravo guraju žene u rukama lepim muškarcima koji ne smrde

Win win situacija, tržište pobeđuje, priroda se obnavlja 🥰

188882_325759110_31358_64305976_krstise.gif

Pa zar i na ovoj temi :zcepanje:

Najgore ophođenje prema mojoj ličnosti sam doživela od ispodprosečnih muškaraca, najveća zakeranja, primećivanja nebitnih gluposti, potcenjivanje i usađivanje nesigurnosti. Moje drugarice isto. Od lepih i normalnih nikad nikakva sranja, sve najlepše. Ne kaže se bez smisla da je lepota u oku posmatrača, pri tome mislim u bukvalnom oku koje pripada bukvalnoj glavi koja posmatra

Mislim da ispoprosečni muškarci insistiraju na natprosečnom partneru baš da bi im oni kompenzovali ispodprosečnost koje su vrlo dobro svesni i koja ih boli

Međutim, lošim ophođenjem prema ženama iz razloga nezadovoljstva sobom, zapravo guraju žene u rukama lepim muškarcima koji ne smrde

Win win situacija, tržište pobeđuje, priroda se obnavlja 🥰
Lazi tesi se jos malo

Odlična tema :hvala: ..neki su se izgleda prepoznali.
Mi koji nemam(o) pivski stomak.. smo izuzeti iz teme? :rtfm:

Šta lažem? Pronašao si se među ispodprosečnim muškarcima koji su svojim partnerkama usađivali nesigurnosti?
Ne pronasao sam tebe u zenama ispod svakog nivoa, naime mene gotive samo lepe,ostvarene,neiskomplexirane zene sigurne u sebe,ne osecaju u meni pretnju da moraju da se dokazuju,a ove druge onako gazimo ih hobija,u dokolici dangubi

Zene su jos gore po tom pitanju kad krenu da skeniraju i komemtarisu
A na kraju je sve to nebitno, i niko nije odbio nekoga zbog toga
To se samo ovako komentarise u prolazu, niko bukvalno to ne uzima kao reper za odabir partnera
Ajde da preformulisem ovo niko u - zreli ljudi
Posto kapiram da klinci mozda i rade bukvalno ovo iz uvodnog posta, a za njih me zabole

Back