Sta je to sa zenama preko 40???

IMG_20240530_020244.jpg
 
I to bi bilo to.Što se toga tiče. :)
Plasirano ovako da ne bude da lažem.
Šta ćemo sad dalje?
Imamo opcije.
Ja uvek imam opcije. 😇
Same odlučite.Da ne pišem previše.
Izaberite nešto.
1.Doživljaji mog najstarijeg sina.
a)Ti ćeš da budeš vredan a ja ću da budem lepa.
b) Imaš veći q.rac.
2.Privatna prepiska-nuđenje drugarskog seksa i moje odbijanje.
3.Priča o prijatelju kojeg je odbila žena samo zato što je radnik a ona ima neku prčvarnicu + u dugu je.
 
Poslednja izmena:
I to bi bilo to.Što se toga tiče. :)
Plasirano ovako da ne bude da lažem.
Šta ćemo sad dalje?
Imamo opcije.
Ja uvek imam opcije. 😇
Same odlučite.Da ne pišem previše.
Izaberite nešto.
1.Doživljaji mog najstarijeg sina.
a)Ti ćeš da budeš vredan a ja ću da budem lepa.
b) Imaš veći q.rac.
2.Privatna prepiska-nuđenje drugarskog seksa i moje odbijanje.
3.Priča o prijatelju kojeg je odbila žena samo zato što je radnik a ona ima neku prčvarnicu + u dugu je.
Čekaj, ova prepiska je tvoja? Ti si se ovo sa nekim dopisivao? ili si donekle skinuo?
 
Sad deo prepiske moram da preskočim jer sadrži moje lične informacije.
Pa dalje..
Da, treba da paziš da ne iznosiš svoje i njene lične informacije. To što sam ja na osnovu njenog specifičnog načina pisanja odmah provalio o kome se radi je već druga stvar. U suštini je javno deljenje privatnih razgovora prilično osetljiv teren.
 
Koliko treba da budes nevaspitan i jadan da prepisku sa tel javno objavljujes?

Kao da si neki Haris Dzinovic kukumavcis i obsjasnjavas nam svima konkrteno STA?

Sramota je covece u tvojim godinama da tako olako okacis PRIVATNU PREPISKU bez saglasnosti druge strane.
Koliko trebaš ovo koliko trebaš ono.
Zastarele su te fore šejmovanja.Ne pali to više.Komentariši prepisku.I glasaj za sledeću.
 
Da, treba da paziš da ne iznosiš svoje i njene lične informacije. To što sam ja na osnovu njenog specifičnog načina pisanja odmah provalio o kome se radi je već druga stvar. U suštini je javno deljenje privatnih razgovora prilično osetljiv teren.
Naravno.Ali to ništa nije čega sve tu ima u "drugom prostoru" telefona.
Da se mi vratimo na prepisku i ženske stavove.
Hajde glasajte šta ćemo dalje.Da ne bude ovo kao usamljen primer.
@tab503 otvorio si im vrata pakla iz nehata. :hahaha:
Ne diraj crveno dugme sjebaćeš sve.:hahaha::rotf:
 
Ok onda cu da Ti kazem da si stari cika za devoju koje ja 84 godiste i drago mi je da te je malo spustila na zemlju sa stavovima iz doba patrijarhata. Sa toliko godina da se bavis dopisivanjem sa devojkom je ne smesno nego tuzno.

A onda, negde tamo na nekoj temi, se hvalis (svaka cast) da ti dete ima 5 meseci.

Pokusavam da doprem sustinu tvog pisanja i sve sto mi je jasno je da ti je jako dosadno u zivotu
 

Back
Top