Sta je to sa zenama preko 40???

Ne.Ali to nije bitno za ovu priču.

Slušaj ovo.
Sedeli ja i moja žena i moj ortak kod nas.To je bilo pre.I bila je neka oriča oko tog upoznavanja itd.
I mene đavo prevari.Kažem ja.Sad ću da se učlanim u neku fb grupu za upoznavanje i dam oglas.
Imao je negde na forumu skrin šot tog oglasa.
E ovako.
Imam 53 godine.
Ne pijem.
Ne pušim.
Ne kockam se.
Ne drogiram se.
Veran sam.
Porodično orjentisan.
Sasvim fiziološki funkcionalan.
Radim.
Nemam finansijskih problema.
Redovno vežbam,bavim se sportom.
Imam svoj stan,auto..

Živim sam.
Razveden.Deca odrasla žive sama.
Tražim ženu za ozbiljnu vezu i eventualno brak.Želeo bih da imam još dece.
I dodao sam naravno dve slike.
Slika cele figure,slika lica.
E vidiš Pinokio.
Taj moj oglas su lajkovala tri muškarca u znak podrške.
I ni jedna žena.
Samo je došla jedna bukvalno baba i prokomentarisala:
Ti kakav si nisi ni za sebe a kamo li za drugoga.Popi čašu mleka pa lezi pa spavaj.

Eto to ti je to Pinokio i to ti je živa istina pa ti vidi šta ćeš sa njom.
Žena me posle odvaljivala od zajebancije.
nijesedesilo

e da imam pitanje
šta je fiziološka funkcionalnost?
ne kasniš na wc šolju?

Само једна ствар, код не малог броја жена после 40 године имаш ситуацију да их не занима много тога са твог списка, да не кажем ништа са списка.
primećujem da je ,poslečetrdeset, hit meseca maja na krstarici.

Само једна ствар, код не малог броја жена после 40 године имаш ситуацију да их не занима много тога са твог списка, да не кажем ништа са списка.
Zanimaju ih samo pare odnosno nekakva materijalna korist sa što manje bilo kakvog ulaganja sa svoje strane.Debilno.

Zanimaju ih samo pare odnosno nekakva materijalna korist sa što manje bilo kakvog ulaganja sa svoje strane.Debilno.

Претерујеш. Остварена жена у четрдесетим или педесетим има сасвим довољно новца спрам својих потреба. Не бих рекао да је она провела деценије чекајући тебе да јој донесеш финансијску добит.

На друге ствари се односио мој пост.

nijesedesilo

e da imam pitanje
šta je fiziološka funkcionalnost?
ne kasniš na wc šolju?
Ja ne lažem,nikad i to ovde mnogi znaju.
Mogu da j.ebem svaki dan po dva puta tri puta po pola sata sat vremena dok ti ne otkaže srce ne dobiješ moždani udar ne ukočiš se itd.
Eto kad pitaš.
Mnogo ste toksične.
Dovoljno je da se pročita ova trenutno sasvim kratka tema.

Претерујеш. Остварена жена у четрдесетим или педесетим има сасвим довољно новца спрам својих потреба. Не бих рекао да је она провела деценије чекајући тебе да јој донесеш финансијску добит.

На друге ствари се односио мој пост.
To je opšti zaključak muškaraca.Mene ne zanimaju pa ni nemam mišljenje.Evo izvoli napiši ti sam svoj.Nemoj njih da pitaš.Automatski će početi da ti lažu.

17169730784959218492828572338629.jpg

Mogu da j.ebem svaki dan po dva puta tri puta po pola sata sat vremena dok ti ne otkaže srce ne dobiješ moždani udar ne ukočiš se itd.
Eto kad pitaš.
Mnogo ste toksične.

Da li naplacujete Vase usuge yebaca ? Pitam za drugaricu ali i za sebe ako pozelim pravog pastuva :heart:

Eto kad pitaš.
Mnogo ste toksične.
kako ne lažeš kad si napisao da si sam i finansijski nezavistan
a imaš ženu koja se zajedno s tobom smeje za retardirani način zabave...

sta mislite zasto uglavnom izlazim sa mladjim?

jer ove starije ne zele nista ozbiljno.
one zele da istresu sta su propustile tokom podizanja dece, braka, skolovanja i karijere i sad samo misle na provode i seks bez zelje za dubljim odnosom.

osetio na svojoj kozi 100 puta.
samo zele da me seksualno iskoriste.
Ovo zvuči kao da armija četrdesetogodišnjakinja vija po ulicama grada u halterima i donjem vešu hoće da iebe sve muško što sretne...

Prepoznajem njen način pisanja. Imaš sreće što je odustala zbog svoje živčanosti i nestrpljenja :)
Još ništa nisi video što ne znači da nećeš.
Išao sam do benzinske da sipam ženi gorivo i kupim Velo za sebe.Sutra je ovde praznik pa ništa neće raditi.
Valjda ću sad imati volje da slikam prepisku pa da je kropujem kako bi mogla da se prikaže slika.

Back