srednjoskolke i apsolventi

Za one koji prate temu od samog pocetka i kojima stariji 8god od njih nisu problem, vec pre slatke muke, neka sad iskreno, odgovore na sledece hipoteticko pitanje. Svi ostali stop.

Dodje i taj dan kad te profa od 25god konacno izvede negde.
Recimo pred tablu, i dok te ispituje o drevnim fenicanima, u jednom momentu se ucrvenis, sva useprtljas i shvatis: jao pa ja sam se zaljubiskala malo u njega....

Pitanje glasi, da li bi i kakve konkretne poteze preduzela u tom slucaju? Ili ce sve ostati na nivou ceznjivih pogleda....
 
lichno meni je najdonja granica 3 godine mladja da bude,starija od mene nikako,sto starija to iskusnija a to ne valja.Najbolje je kad nadjes neku koja je sa sela,neka kojoj nije zatrovan um gradskim charima,e takve su premija jer ih mozes oblikovati ko figuru od gline...;)
 
random_cloud_form:
Za one koji prate temu od samog pocetka i kojima stariji 8god od njih nisu problem, vec pre slatke muke, neka sad iskreno, odgovore na sledece hipoteticko pitanje. Svi ostali stop.

Dodje i taj dan kad te profa od 25god konacno izvede negde.
Recimo pred tablu, i dok te ispituje o drevnim fenicanima, u jednom momentu se ucrvenis, sva useprtljas i shvatis: jao pa ja sam se zaljubiskala malo u njega....

Pitanje glasi, da li bi i kakve konkretne poteze preduzela u tom slucaju? Ili ce sve ostati na nivou ceznjivih pogleda....


Hm,pa nije mi se jos nikada desilo da se zaljubim u profesora,al znam devojke koje su bile u vezi sa nekim od njih,tako da....sve zavisi od osobe,Al ja definitivno ne bih.
 
random_cloud_form:
Za one koji prate temu od samog pocetka i kojima stariji 8god od njih nisu problem, vec pre slatke muke, neka sad iskreno, odgovore na sledece hipoteticko pitanje. Svi ostali stop.

Dodje i taj dan kad te profa od 25god konacno izvede negde.
Recimo pred tablu, i dok te ispituje o drevnim fenicanima, u jednom momentu se ucrvenis, sva useprtljas i shvatis: jao pa ja sam se zaljubiskala malo u njega....

Pitanje glasi, da li bi i kakve konkretne poteze preduzela u tom slucaju? Ili ce sve ostati na nivou ceznjivih pogleda....

Ja sam se prosle godine zaljubiska u mog profu (jos uvek mi je simpa)
g062.gif

Ali mi nikad ne bi palo na pamet da preduzmem neke poteze po tom pitanju,zato sto je covek ozenjen i ima malu bebicu.A i da nema opet nista ne bih preduzela,blam me vrsnjacima da prilazim,a kamoli coveku od 20 i kusur! :P
 
shto je to bezveze?...a ja se bash nalozhio da odem u moju bivshu srednju da budem profesor, kad zavrshim fax. bash ima ribica.
shalu na stranu, jedan moj profesor iz srednje je ozhenio uchenicu. pa vi vidite. i ni on ni ona nisu nenormalni.
 
pa nije je ozhenio i pravio joj decu maloletnoj.
o svashta.
to sam samo rekao da ne budete dziberi pa kad chujete tako neshto da odma' mislite shta vecj mislite. ne znam tachno kako je ishlo, al on je doshao, mlad profa 24-25god, spandjao se sa uchenicom, shta ja znam, mozhda je bila i chetvrti razred i 18-19god, sve regularno. jaka stvar.
 

Back
Top