Srebrenica: Treći put oskrnavljeno srpsko groblje u Studencu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Osamdeset posto od ubijenih Srba jesu bili Srbi, ali Srbi svakako nisu bili 80% od svih ubijenih u Bosni u WWII, ni po jednom izvoru. Mada sad je u modi ta alternativna istorija by J. Deretić, Mirobulj Petrović, Zmaj od Šipova, i sličnih "istoričara".
Да ли ти читаш свој пост пре него што га пошаљеш???
 
Osamdeset posto od ubijenih Srba jesu bili Srbi, ali Srbi svakako nisu bili 80% od svih ubijenih u Bosni u WWII, ni po jednom izvoru. Mada sad je u modi ta alternativna istorija by J. Deretić, Mirobulj Petrović, Zmaj od Šipova, i sličnih "istoričara".
bosnjacka mitomanija nas ne zanima i u istoj je ravni sa hrvatskom mitomanijom a sada je ta alternativna istorija u modi kod svih nasih komsija tipa hrvatski i bosnjacki kraljevi i ostale gluposti
 
bosnjacka mitomanija nas ne zanima i u istoj je ravni sa hrvatskom mitomanijom a sada je ta alternativna istorija u modi kod svih nasih komsija tipa hrvatski i bosnjacki kraljevi i ostale gluposti
Ne kažem da i oni nemaju svoje Miroljube Petroviće i Deretiće. Svaka entička boranija ima svoje šimpanze i alternativne istoričare.
 
Ne kažem da i oni nemaju svoje Miroljube Petroviće i Deretiće. Svaka entička boranija ima svoje šimpanze i alternativne istoričare.
Шта би са оном болдованом реченицом?
Osamdeset posto od ubijenih Srba jesu bili Srbi
Неописиво си интелигентан јбт...
 
Да ли ти читаш свој пост пре него што га пошаљеш???
Naravno, to što sam napisao je promišljeno sarkastično, da istakne besmisao njegove tvrdnje (a da opet bude tačno kao izjava).

Kao što su 80% svih umrlih već mrtvi, tako je i ova tvrdnja tačna, jer ne isljučuje tvrdnju da su i preostalih 20% takođe mrtvi.

Da li me pratiš ili treba da ti nacrtam Venov dijagram
 
Naravno, to što sam napisao je promišljeno sarkastično, da istakne besmisao njegove tvrdnje (a da opet bude tačno kao izjava).

Kao što su 80% svih umrlih već mrtvi, tako je i ova tvrdnja tačna, jer ne isljučuje tvrdnju da su i preostalih 20% takođe mrtvi.

Da li me pratiš ili treba da ti nacrtam Venov dijagram

Тебе може да прати једино трештен пијан или дрогиран.
 
Osamdeset posto od ubijenih Srba jesu bili Srbi, ali Srbi svakako nisu bili 80% od svih ubijenih u Bosni u WWII, ni po jednom izvoru. Mada sad je u modi ta alternativna istorija by J. Deretić, Mirobulj Petrović, Zmaj od Šipova, i sličnih "istoričara".


Зашто си ти увек против Срба и стално држиш банку српским непријатељима и форсираш непријатељску антисрпску пропаганду?
 
Зашто си ти увек против Срба и стално држиш банку српским непријатељима и форсираш непријатељску антисрпску пропаганду?
Naprotiv, ja sam protiv ekstremista, i tvrdim da nema razlike između četnika i ustaša.

A to boli i četnike i ustaše kad im kažeš. Jer je istina.
 
Naprotiv, ja sam protiv ekstremista, i tvrdim da nema razlike između četnika i ustaša.

A to boli i četnike i ustaše kad im kažeš. Jer je istina.


Никада нисам видео да си осудио злочине и геноцид над Србима. Али си увек први овде да попљујеш Србе.
 
Nema nikakvog kredibilnog dokaza da su 80% ubijenih u Bosni u WWII Srbi, ni po srpskim, ni po hrvatskim ni po muslimansko bošnjačkim krdibilnim izvorima.

Zato sam rekao da su teorije zavere forum levo.
Ти не одређујеш шта су кредибилни извори, прочитај тему не буди левичмар.
 
Свако нормалан би се после изјаве да су бошњаци чинили већину жртава у другом светском рату покрио ушима и заувек напустио форум. Али ти волиш да будеш у "праву" из позиције моћи.
Ne sećam se da je iko ikad rekao da su "bošnjaci činili većinu žrtava".

Ispravi me ako grešim. Daj mi link na tu izjavu, da vidimo ko laže.
 
Naprotiv, ja sam protiv ekstremista, i tvrdim da nema razlike između četnika i ustaša.

A to boli i četnike i ustaše kad im kažeš. Jer je istina.

Необразован и задојен најгором комунoусташком пропагандом.

Надам се да ће неко увидети твоје 'квалитете' и ишутирати те одавде за сва времена.
 
Ne sećam se da je iko ikad rekao da su "bošnjaci činili većinu žrtava".

Ispravi me ako grešim. Daj mi link na tu izjavu, da vidimo ko laže.
Onda ostaje nejasno kako je najviše ljudi procentualno upravo ubijeno u Bosni od strane nacista.

Možda ih pomešali sa nekim.

Да али Срба. Поприлично си неук.

To su te vaše informacije sa srbin.info sajta, stormfronta, Balkan info kanala, Informera i ALO-a... ali ti izvori su potpuno bezvredni u smislu bilo kakve autentičnosti.

To je štivo za četvoronožnu publiku.
.
 
Никада нисам видео да си осудио злочине и геноцид над Србима. Али си увек први овде да попљујеш Србе.
Naprotiv, osuđujem sve zločine i kao legalista stojim iza toga da svi zločinci treba da odgovaraju za svoje zločine, nevezano za nacionalnost.

Pošto zločine ne čine Srbi ili Hrvati, već tamo neki Petar ili Hrvoje, onda oni treba i da odgovaraju. Ne njihove komšije ili njihova deca, već oni sami, izvršioci i naručioci zločina.

To je nivo razmišljanja koji ti ne možeš da dosegneš lako. Ali možda ako se potrudiš, ko zna.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top