Shema sa strancem/strankinjom

kol'ko se razlikuje od sheme sa nekim odavde...? Mis'im, svi smo ljudi, jel'te, tu nema nekih velikih razlika... al' npr. nekako mi je drugachije razgovarati o ljubavi i voleti nekoga na maternjem, i na stranom jeziku... bez obzira koliko ga dobro znash... :S nekako je uvek lakshe izraziti se na jeziku kojim si govorio kao dete...
ima li razmisljanja? :D

:think:

mislim da se slazem sa tobom.
taj verbalni momenat je bitan, izraziti se ispravno, dati recima pravu nijansu, ne ostati shtur i nedorecen....
ne znam
 
Nisam u semi sa strancem, ali moj prvi poljubac bio je sa prelepim Francuzom, zvao se Philippe le Guellee. Nismo mnogo razgovarali, ja sam imala 14 godina, a on 17. Jao, kako je bilo lepo, nisam mogla da spavam od srece. Bese to jedne lepe julske noci na moru.
Sto se tice prave veze, velika prepreka je jezik, koliko ga god dobro znate, tesko je podeliti intimu... Ipak, ako je prava ljubav...

:worth:
 
kol'ko se razlikuje od sheme sa nekim odavde...? Mis'im, svi smo ljudi, jel'te, tu nema nekih velikih razlika... al' npr. nekako mi je drugachije razgovarati o ljubavi i voleti nekoga na maternjem, i na stranom jeziku... bez obzira koliko ga dobro znash... :S nekako je uvek lakshe izraziti se na jeziku kojim si govorio kao dete...
ima li razmisljanja? :D

Ta barijera (drugi jezik) nikad nije bila prepreka, koja ne moze da se prevazidje. Ljubav, tj. kes, je internacionalan. :mrgreen:
 
Ja udaram u jednu nemicu evo vec dve godine.Naucio sam je par kljucnih reci,ume da psuje,a stooooo kuva...uopste se ne razlikuje od ovih nasih,nerodkinja od rodjenja,ma lepota.Msm,sve je to isto,stranci,nasi.e sad,moras malo pazis na tradiciju,jel...ma sve se slozi.
 
kol'ko se razlikuje od sheme sa nekim odavde...? Mis'im, svi smo ljudi, jel'te, tu nema nekih velikih razlika... al' npr. nekako mi je drugachije razgovarati o ljubavi i voleti nekoga na maternjem, i na stranom jeziku... bez obzira koliko ga dobro znash... :S nekako je uvek lakshe izraziti se na jeziku kojim si govorio kao dete...
ima li razmisljanja? :D

Pa pored bukvalnog ebanja, ebeš je u mozak dok ne nauči srpski i nema frke.
 
kol'ko se razlikuje od sheme sa nekim odavde...? Mis'im, svi smo ljudi, jel'te, tu nema nekih velikih razlika... al' npr. nekako mi je drugachije razgovarati o ljubavi i voleti nekoga na maternjem, i na stranom jeziku... bez obzira koliko ga dobro znash... :S nekako je uvek lakshe izraziti se na jeziku kojim si govorio kao dete...
ima li razmisljanja? :D

Ја приватно осуђујем однос девојака из Србије са Косоварима-Албанцима, са Арапима...
 

Back
Top