Quantcast

Shema sa strancem/strankinjom

Salle Buddha

Ističe se
Poruka
2.184
kol'ko se razlikuje od sheme sa nekim odavde...? Mis'im, svi smo ljudi, jel'te, tu nema nekih velikih razlika... al' npr. nekako mi je drugachije razgovarati o ljubavi i voleti nekoga na maternjem, i na stranom jeziku... bez obzira koliko ga dobro znash... :S nekako je uvek lakshe izraziti se na jeziku kojim si govorio kao dete...
ima li razmisljanja? :D

la dolcevita

Poznat
Poruka
8.047
Nisam u semi sa strancem, ali moj prvi poljubac bio je sa prelepim Francuzom, zvao se Philippe le Guellee. Nismo mnogo razgovarali, ja sam imala 14 godina, a on 17. Jao, kako je bilo lepo, nisam mogla da spavam od srece. Bese to jedne lepe julske noci na moru.
Sto se tice prave veze, velika prepreka je jezik, koliko ga god dobro znate, tesko je podeliti intimu... Ipak, ako je prava ljubav...

Alerog

Ističe se
Poruka
2.560
Nisam u semi sa strancem, ali moj prvi poljubac bio je sa prelepim Francuzom, zvao se Philippe le Guellee. Nismo mnogo razgovarali, ja sam imala 14 godina, a on 17. Jao, kako je bilo lepo, nisam mogla da spavam od srece. Bese to jedne lepe julske noci na moru.
Sto se tice prave veze, velika prepreka je jezik, koliko ga god dobro znate, tesko je podeliti intimu... Ipak, ako je prava ljubav...
nadjoh ga na facebook http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/161501_100000489010457_2300470_n.jpg prelep je...:)

kandid

Aktivan član
Poruka
1.171
moja prva strana riba bila Sveda, davno bas, nadjoh je na netu:

biographija

Johanna Aust
born 1974 in Gothenburg, Sweden

EDUCATION
2007 course in Documentary Production at the Dramatiska Institutet, Sweden
2006 MA in Experimental Mediadesign at the UdK in Berlin
2005 BA in Experimental Mediadesign at the UdK in Berlin
1998-2000 living in America
since 1997 at the HdK/UdK in Berlin
since 1995 in Berlin
1994 Engelsholm Folkehöjskole, Denmark, Photo & Painting
1992 Art history at Uppsala University, Sweden

http://www.yohoney.net/htm/bio.html

photo

ziveli mi neko vreme zajedno, luda bila skroz, isla gola po kuci, slusala Joy Division, svirala klavir, duvala travu, keva joj bila super riba.... jednom na leto ode ona kod babe u Berlin na nedelju-dve, tamo izadje subota uvece, one night stand sa ko zna kim, zatrudni. posle mozda mesec dana, mi tako duvamo jedno vece, sve ok, i ona kaze: znas trudna sam, imacu bebu, super je to zar ne? ja kazem jeste bebi, super, bas sam srecam zbog tebe. i ***, nisam mogao to da shvatim, voleo sam je upickuma ali mlad sam bio hebiga, pa pobegao sam, nista joj nisam rekao, samo se odselio jedno rano jutro kod drugara 300km daleko... jos par puta dosao da je vidim, tako iz auta, ispred njene kuce se muvao i slicno, ali nisam joj prisao. tako ***. zivot lep :-)

Poslednja izmena:

baby jane

Buduća legenda
Poruka
44.319
msm, ne znam kako bih pricala sa nekim strancem koji ne zna engleski
ne zbog price kao price
nego kako bi ja njemu objasnila zasto me nervira i sta me nervira
pantomimom :D
ja sam se kidala od smeha mojoj drugarici koja se na apsolventskoj ekskurziji spanđala sa nekim Portugalcem, još na brodu...on ni da bekne engleski...na kraju odlučili samo da se ljube i maze...nikakva priča...:zcepanje:

Angel4U

Buduća legenda
Banovan
Poruka
36.698
kol'ko se razlikuje od sheme sa nekim odavde...? Mis'im, svi smo ljudi, jel'te, tu nema nekih velikih razlika... al' npr. nekako mi je drugachije razgovarati o ljubavi i voleti nekoga na maternjem, i na stranom jeziku... bez obzira koliko ga dobro znash... :S nekako je uvek lakshe izraziti se na jeziku kojim si govorio kao dete...
ima li razmisljanja? :D
Meni je lakse izraziti ljubav i flertovati na Engleskom sa nekom na Netu ..nego ovde na Maternjem jeziku :lol:

Mozda zbog njihovog mentaliteta i devojaka koje su 120% zenstvenije nego nase Muskarace :mrgreen: axaxa xD

Salle Buddha

Ističe se
Poruka
2.184
ja sam se kidala od smeha mojoj drugarici koja se na apsolventskoj ekskurziji spanđala sa nekim Portugalcem, još na brodu...on ni da bekne engleski...na kraju odlučili samo da se ljube i maze...nikakva priča...:zcepanje:
Ljubljenje i mazenje je za izlet u 6. osnovne.
Na apsolventskoj ekskurziji bih ochekivao bar neke ozbiljnije bahanalije... ipak ste vi apsolventi, zreli ste, takoreci!!! :D

Angel4U

Buduća legenda
Banovan
Poruka
36.698
Btw..... svakodnevno chatujem sa ribama .po celom svetu .tako da to nije nista novo za mene :lol:

Neke zele da ih ozenim .neke da dodjem kod njih da zivim ..neke da mi budu devojke ..neke veruju da jesu moje devojke :mrgreen:

Ma cirkus ;)..xaxa lol :P

gost 208799

Buduća legenda
Poruka
27.881
Meni je lakse izraziti ljubav i flertovati na Engleskom sa nekom na Netu ..nego ovde na Maternjem jeziku :lol:

Mozda zbog njihovog mentaliteta i devojaka koje su 120% zenstvenije nego nase Muskarace :mrgreen: axaxa xD
jeste
mnogo su zenstvenije
pogotovo kad chatujete na netu
pa il je ne vidis
il joj vidis samo glavu
a kad ustane sa stolice
ono dupe ko pola kine
bas zenstveno
dobre ribe ne gube vreme cetujuci sa nekim pajserima
tj. ne rade to za dzab dzabe, nego za kes :D
a to imas i ovde, platis pa klatis

Angel4U

Buduća legenda
Banovan
Poruka
36.698
jeste
mnogo su zenstvenije
pa il je ne vidis
il joj vidis samo glavu
a kad ustane sa stolice
ono dupe ko pola kine
bas zenstveno
Vidim ih cele i to gole na krevetu kako trljaju pice pred mojim nosem

Jos me zovu da ih ebem ..i lizem im ass & pussy :lol:

A sta ovde ima ?!?!?! ..vidim samo Avatere ..damn! hehe

Cak svrsavaju sa mnom preko c2c ..:per:

I to kave ribe eheeej !! ..mogu ti pokazati neku ako zelis :mrgreen:

kandid

Aktivan član
Poruka
1.171
jeste
mnogo su zenstvenije
pa il je ne vidis
il joj vidis samo glavu
a kad ustane sa stolice
ono dupe ko pola kine
bas zenstveno
primetio sam suprotno bas, da zene ne traze vise frajere toliko po kafanama nego preferiraju net kao sredstvo komunikacije.

pogotovo zene uspesne, koje vode racuna o sebi, imaju sve sto im treba i cak lepe su, provode vreme na netu flertujuci, ne idu po kafanama i ne cekaju da neko pijan ih uhvati za dupe.

i kad to rade sto pominjes, nije za kes posto kes imaju, nego rade to sto vole zasto sto vole i treba im.

tako ko zna zna. super dobra riba moze da se mazne bas na netu, mnogo pre nego uzivo posto gde ces da je sretnes ?

Angel4U

Buduća legenda
Banovan
Poruka
36.698
primetio sam suprotno bas, da zene ne traze vise frajere toliko po kafanama nego preferiraju net kao sredstvo komunikacije.

pogotovo zene uspesne, koje vode racuna o sebi, imaju sve sto im treba i cak lepe su, provode vreme na netu flertujuci, ne idu po kafanama i ne cekaju da neko pijan ih uhvati za dupe.

i kad to rade sto pominjes, nije za kes posto kes imaju, nego rade to sto vole zasto sto vole i treba im.

tako ko zna zna. super dobra riba moze da se mazne bas na netu, mnogo pre nego uzivo posto gde ces da je sretnes ?
BINGO !! :super:

Napokon jedan Pametan Lik :lol:

To i pokusavam da im objasnim ..kakve se Hot Ribe i Lepotice kriju po Netu :per:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.