Quantcast

Shema sa strancem/strankinjom

kandid

Aktivan član
Poruka
1.171
BINGO !! :super:

Napokon jedan Pametan Lik :lol:

To i pokusavam da im objasnim ..kakve se Hot Ribe i Lepotice kriju po Netu :per:

poznajem puno takvih riba. bas danas jednoj drugarici pokvario se na raskrsnici auto, slucajno je zovem par minuta posle toga, kaze mi gde je i dodjem uzmem je. odemo kod nje da se spremi za posao pa je odvezem na posao. lepa zena, dobra riba, super gajba, odlican posao, ide na sport ne pije ne pusi, super bre skroz, i prica mi.... nesrecna, nema ljubav vec godinama, zivi kuca-posao, nema vezu niti bilo sta u izgledu tu lokalno. dolazio neki baja povremeno da "isprazni jaja" (tim recima) ali kad ona ga pitala hoce li biti od toga nesto ozbiljnije prestao da se javlja na tel... i kaze sad, nasla nekog na netu zivi u Svedskoj, neki Czech, chatovali pa skype sad skoro svaki dan, puno joj se svidja i u svemu sa njim razume cini joj se. pozvala ga da dodje kod nje, hoce, evo u nedelju dolazi sad, ako joj ne bude gotov auto uzece rent-a-car da ga saceka na aerodromu, i kaze nada se da moci ce sa njim da se ljubi i da bice to to, a ako bude to to ona bi bila spremna da sve ovo tu ostavi i ode u tu daleku Svedsku i pocne sve ispocetka sa njim tamo. eto.

mislim da vam pricao vec o ovoj ribi. to je ta.

Ganci

Aktivan član
Poruka
1.122
Sto se tice sema sa strancima to nase ribe najbolje znaju tako da ja ne bih mnogo da zvalavim na tu temu...ortak mi je bio vodic u turistickoj agenciji..najvise Turska, ne mozete da verujete koliko su nase ribe promiskuitetne u inostranstvu, kao da im se ukljuci opcija (jasamkurvetina) i to sa takvim dziberima da je to neverovatno..a kad se vrate u Srbiju glume ludilo i finocu... :cool:

Poruka
16.003
kol'ko se razlikuje od sheme sa nekim odavde...? Mis'im, svi smo ljudi, jel'te, tu nema nekih velikih razlika... al' npr. nekako mi je drugachije razgovarati o ljubavi i voleti nekoga na maternjem, i na stranom jeziku... bez obzira koliko ga dobro znash... :S nekako je uvek lakshe izraziti se na jeziku kojim si govorio kao dete...
ima li razmisljanja? :D

Trenutno sam u vezi sa Holandjaninom. Imala sam veze sa strancima i vec sam navodila kakav je ko. Eto, konkretno Teo je u pocetku bio veoma navalentan. Mi se znamo od pre, ali on nije hteo da se smuva sa mnom, jer sam bila maloletna, a on je tada imao zenu, to je bilo pre 10 godina i bas je bio ogranicen. Sada je drugacije. Od kada sam mu rekla da sam nevina i da ne mogu da imam seks pre braka, smirio se. Verili smo se i treba da proslavimo njegov rodjendan, a vec smo mesec i po dana u vezi. On je malo neobrazovan. Ne zna gde je Srbija i misli da se ovde vodi rat. Nervira me zato sto je ogranicen.

gost 226460

Iskusan
Poruka
5.050
Sto se tice sema sa strancima to nase ribe najbolje znaju tako da ja ne bih mnogo da zvalavim na tu temu...ortak mi je bio vodic u turistickoj agenciji..najvise Turska, ne mozete da verujete koliko su nase ribe promiskuitetne u inostranstvu, kao da im se ukljuci opcija (jasamkurvetina) i to sa takvim dziberima da je to neverovatno..a kad se vrate u Srbiju glume ludilo i finocu... :cool:

uzas:bljak:

Angel4U

Buduća legenda
Banovan
Poruka
36.695
Trenutno sam u vezi sa Holandjaninom. Imala sam veze sa strancima i vec sam navodila kakav je ko. Eto, konkretno Teo je u pocetku bio veoma navalentan. Mi se znamo od pre, ali on nije hteo da se smuva sa mnom, jer sam bila maloletna, a on je tada imao zenu, to je bilo pre 10 godina i bas je bio ogranicen. Sada je drugacije. Od kada sam mu rekla da sam nevina i da ne mogu da imam seks pre braka, smirio se. Verili smo se i treba da proslavimo njegov rodjendan, a vec smo mesec i po dana u vezi. On je malo neobrazovan. Ne zna gde je Srbija i misli da se ovde vodi rat. Nervira me zato sto je ogranicen.

LOL :)

A..odakle je taj lik ..Zambija ??!??! :lol: xaxa

Santa Fe

Iskusan
Poruka
6.161
lepo se razlikuje.
al za svaki slucaj imaj istetoviran grb Karadjordjevica preko celih ledja da se zna odakle dolazis i kakve strasti vuces

4vihu8h.jpg
:ok:

Sillver

Poznat
Banovan
Poruka
9.345
kol'ko se razlikuje od sheme sa nekim odavde...? Mis'im, svi smo ljudi, jel'te, tu nema nekih velikih razlika... al' npr. nekako mi je drugachije razgovarati o ljubavi i voleti nekoga na maternjem, i na stranom jeziku... bez obzira koliko ga dobro znash... :S nekako je uvek lakshe izraziti se na jeziku kojim si govorio kao dete...
Bio sa Nemicom,dok sam jos bio ziv:lol:. Mnogo mocna stvar:ok:
Ona jede salatu a ja meso:flert:

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
sta to znaci...razgovarati o ljubavi? :eek: jel to ono ti si sunce mog jutra kad otvorim vrata balkona i pogledam ka istoku :confused:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.