posoji li "ljubav za sva vremena" ?

SINDI:
Julian_Duranona:
E, eno vam ga Leprsavi, na "sex izmedju forumasa"...
Da nije neka od vas dve, bila s njim?

ja sam na net dosla vec razvedena...a i imam dva sina

a helen se ne izjasnjava...

Нисам учествовала у нити у ''Сексу између форумаша'', ни у сексу између форумаша, па не знам о чему се ради! :wink: :)Мораћу мало да се упутим ( и у једно и у друго ).
 
inspirion:
etotako:
Ljubav moze biti iskljucivo za sva vremena.

Slazem se.
kiss3.gif
 
Hellen:
NenaS:
:) DEFINITIVNO DA, POSTOJI, ALI PRAVE LJUBAVI UVEK SU NESRETNE!!![/size] STA BI BILI ROMEO I JULIJA, DA JE JULIJA MORALA ROMEU DA PERE GACE I CARAPE I PEGLA KOSULJE?! :? :x


:roll: :roll: :roll:
Шта би било? Па тада би тек и имали шансу да своју заљубљеност развију у љубав! :wink: :)

Slazem se sa Hellen. Ako je ljubav nesrecna, znaci da nije prava. A ako ljubav poistovecujemo sa zaljubljenoscu, onda bismo svi imali 300 ljubavi u zivotu, a ne samo jednu ili dve.
 
2care2:
nisam ja u fazonu juzno americkih serija...ali nesto me spopala misao... da se barem jednom u zivotu neraskidivo spojimo sa jednom osobom sa kojom ljubav jednostavno,ne moze da umre.Uvek ima specijalno mesto u srcu...Pa bih vas pitala ... postoji li to ili sam se ja nesto istripovala?
Ja mislim, i verujem da postoji... Samo sto u mom slucaju nikako da do toga dodje... ma koliko se ja trudio... :roll:
 
2care2:
nisam ja u fazonu juzno americkih serija...ali nesto me spopala misao... da se barem jednom u zivotu neraskidivo spojimo sa jednom osobom sa kojom ljubav jednostavno,ne moze da umre.Uvek ima specijalno mesto u srcu...Pa bih vas pitala ... postoji li to ili sam se ja nesto istripovala?

postoji,samo to nema veze sa muskarcima i zenama,jer univerzum funkcionira na bazi ljubavi,univerzalne,koja ne priznaje ni granice(jer ljubav je totalna sloboda)ni babe,ni srticheve.
manite se vi toga,dovolnjo je da volite roditelje,i komshije i nista vishe.
 
greenmoon:
2care2:
nisam ja u fazonu juzno americkih serija...ali nesto me spopala misao... da se barem jednom u zivotu neraskidivo spojimo sa jednom osobom sa kojom ljubav jednostavno,ne moze da umre.Uvek ima specijalno mesto u srcu...Pa bih vas pitala ... postoji li to ili sam se ja nesto istripovala?

postoji,samo to nema veze sa muskarcima i zenama,jer univerzum funkcionira na bazi ljubavi,univerzalne,koja ne priznaje ni granice(jer ljubav je totalna sloboda)ni babe,ni srticheve.
manite se vi toga,dovolnjo je da volite roditelje,i komshije i nista vishe.


:shock: А партнера? Децу?...А који ће ми комшије? :?
 
Ja volim da se ponavljam, ovo sam jednom već napisala.

Voliš ono što ti godi,
voliš ono što ti treba,
voliš ono što ti odgovara.
Kako možeš da kažeš da voliš neku osobu,
kad ima bar milion ljudi na ovom svetu,
koje kada bi sreo, voleo više?
Ali nikada ih nećeš sresti,
jer ljubav je samo rezultat slučajnog susreta.
I većina ljudi je precenjuje.
 
d-mol:
Ja volim da se ponavljam, ovo sam jednom već napisala.

Voliš ono što ti godi, Тренутно ми баш годи ова нес кафа - је ли то ЉУБАВ?
voliš ono što ti treba,Треба ми мало више пара - је ли то ЉУБАВ?
voliš ono što ti odgovara.Одговара ми ова удобна столица - је ли то ЉУБАВ?
Kako možeš da kažeš da voliš neku osobu,
kad ima bar milion ljudi na ovom svetu,
koje kada bi sreo, voleo više? Зар мислиш да би више волела неко друго дете тамо негде у свету, него своје???
Ali nikada ih nećeš sresti,
jer ljubav je samo rezultat slučajnog susreta. :roll: ОХ , Боже!
I većina ljudi je precenjuje.
Ово је изговор слабих људи који немају снаге да се улажу у љубав!

Љубав је СВЕСНО УЛАГАЊЕ, ТРУД, ПОСВЕЋЕНОСТ,ПОСВЕЋИВАЊЕ ВРЕМЕНА И ПАЖЊЕ ВОЉЕНОЈ ОСОБИ, ОСЛУШКИВАЊЕ ВОЉЕНЕ ОСОБЕ, РАЗУМЕВАЊЕ,ЧИЊЕЊЕ ЗА,ПОНЕКАД И СВЕСНО ОДРИЦАЊЕ ЗАРАД ЉУБАВИ,ПОНЕКАД И ЖРТВОВАЊЕ НЕЧЕГА,РАЗГОВАРАЊЕ,ПОШТОВАЊЕ,УВАЖАВАЊЕ, ПРИХВАТАЊЕ...Љубав никако не може бити случајност, она не може да се ''деси'', она се ствара!
 
Hellen:
d-mol:
Ja volim da se ponavljam, ovo sam jednom već napisala.

Voliš ono što ti godi, Тренутно ми баш годи ова нес кафа - је ли то ЉУБАВ?
voliš ono što ti treba,Треба ми мало више пара - је ли то ЉУБАВ?
voliš ono što ti odgovara.Одговара ми ова удобна столица - је ли то ЉУБАВ?
Kako možeš da kažeš da voliš neku osobu,
kad ima bar milion ljudi na ovom svetu,
koje kada bi sreo, voleo više? Зар мислиш да би више волела неко друго дете тамо негде у свету, него своје???
Ali nikada ih nećeš sresti,
jer ljubav je samo rezultat slučajnog susreta. :roll: ОХ , Боже!
I većina ljudi je precenjuje.
Ово је изговор слабих људи који немају снаге да се улажу у љубав!

Љубав је СВЕСНО УЛАГАЊЕ, ТРУД, ПОСВЕЋЕНОСТ,ПОСВЕЋИВАЊЕ ВРЕМЕНА И ПАЖЊЕ ВОЉЕНОЈ ОСОБИ, ОСЛУШКИВАЊЕ ВОЉЕНЕ ОСОБЕ, РАЗУМЕВАЊЕ,ЧИЊЕЊЕ ЗА,ПОНЕКАД И СВЕСНО ОДРИЦАЊЕ ЗАРАД ЉУБАВИ,ПОНЕКАД И ЖРТВОВАЊЕ НЕЧЕГА,РАЗГОВАРАЊЕ,ПОШТОВАЊЕ,УВАЖАВАЊЕ, ПРИХВАТАЊЕ...Љубав никако не може бити случајност, она не може да се ''деси'', она се ствара!

Hahahahaha
Hellen je baš vickasta danas.
Totalno si promašila poentu, ali ne mogu da objašnjavam.
Samo ću reći jednu stvar.
SVE OVO NEMA NIKAKVE VEZE SA DECOM I NIJE MI JASNO KAKO SI UOPŠTE TO UBACILA U ČITAVU PRIČU. :evil:
Izvinjavam se svima, ako sam promašila temu, ali sam mislila da se ovde radi o ljubavi između dve odrasle osobe.
Interesuje me kako ti upoznaješ svoje ljubavi, pošto se ljudi uglavnom "slučajno" sretnu, pa krenu da grade ljubav, a ne obrnuto.
A one tri ljubavi na početku se odnose na stvari koje volimo kod neke odrasle osobe (osobine). :wink:
 

Back
Top