Стара добра форумашка времена

Sećam se jedne teme sa Svaštare, "Noćne ptice" gde se pisalo samo između 01h do 07h.
Što je najjače, funkcionisalo je i preko dana niko nije ni pisao.
Provedoh basane noći na pticama.

ili ona čuvena od bundeve sa LJiSa, "raste mi penis". :lol:
To je bila najinteresantnija i najduhovitija tema na citavom forumu krstarice od njenog postanka.😂
Siti smo se ismijali tada.
 
da, to je to
to je ono što nas tera na raspravu dal neke komentare brisati ili ne
ima na nekim forumima pored komentara zbog kog je korisnik kažnjen i banovan stoji lepo crveni karton, da se zna
@Admin Sredoje eto ti predlog, pa razmislite da uvedete ovako nesto
komentar zbog kog se neko kaznjava se brise jer ako je takve tezine da posetilac za njega dobija kaznu, onda sigurno ne treba ni da stoji tako da ne razumem kako mislis da pored komentara stoji karton?

inace mi imamo mogucnost javne opomene da se vidi u sklopu poruke kad dajemo poene..

sad sam ti dao c1 radi demonstracije ali obreisacu ti kaznu kasnije..

link ka tvojoj poruci koju sam kaznio i stavio joj komentar.

https://forum.krstarica.com/threads/stara-dobra-forumaska-vremena.997157/post-48769265
 
Ja sam na pricaonici saznala da je Djindjic ubijen prije nego je iko igdje objavio neko je tamo napisao,valjda 5 minuta poslije. To nikad neću zaboraviti. Ide neki bezveze chat i neko piše "Ljudi,ubiše Djindjica"
ja sam tako cuo za bombardovanje. (da je pocelo)

citam - krenuli avioni iz aviana
posle bombardovali kosovo itd itd...
pre nego sto je bilo na vestima.
 
Пре неки дан сам се присетила својих почетака овде и вратила се на прве теме у којима сам учествовала.
Колико је тада форум био другачији, колико форумаша више нема или не долазе, колико много се писало...колико сам ја сама била другачија.
Да ли вам недостаје тај форум?
Овде можемо да се присетимо форумаша, ситуација, свађа, смеха, тема...
radio sam u PC igraonici kada je krataricin chat bio nesto ludo. i tada se najavljivalo :forum uskoro

posle se prebacilo na forum novo

i tako ja napravi profil prvog meseca

posto smo krstin cet koristili da tovarimo majmune koji prvi put u zivotu vide internet, a mnogi su nedavno prvi put i sedeli za kompom
naravno da se ta moja postavka prenela i ovde

od 2003 sam imao 20+ profila koji su pobanovani iz razlicitih razloga

tamo 2007-8 sam upoznao neke forumasice sa kojima smo se ovde skontali
a posle toga me vise nije niko interesovao.
bio sam musko,zensko,radikal, hrvat,cetnik,metalac,folker


mi pioniri internet drustvenih komunikacija, nekako sebe gledamo kao master race naspram ovih post myspace generacija
 
@koto sori sto se dodjos rimuje sa idjos ybg... :lol:

i ti si otisla zbog zlozi jel se secas... i sto si mene vredjala pa je samo jedna moja recenica bila dovoljna da te smaknu i temu zatarabe. a danas smo ok i frendovi :lol:

tako i ovaj @Emihs misli da je nevidljiv. :lol:
cek ti zaista mislis da je ona otisla sa mesta supermoda zbog tebe? :rotf:
 
sta je ovde sve govoreno i pisano nekim ljudima od strane krstaricinih klonova, proklinjanje je najmanje pogubno. @Admin Sredoje se danima cerekao kao mandril sa @Dodola koja je pisala danima da sma pedofili da ne dodajem sve metafore koje je ta kreatura prospiala zacinjena sa najgorim uvredama. kreatura kojoj se nikad nisam obratio, ni sa njom ulazio u bilo kakvu pricu. zajedno sa njenim bosanskim prijateljem @Василиј Зајцев .
prvo nije admin sredoje nego tab koga smo skinuli zbog neadekvatnog ponasanja :rtfm:
drugo, aj malo pricaj sta ti se desavalo i kad si bio beba :rotf:

dokle vise o stvarima od pre 10 godina :mrgreen:
 
Još jedna tema za svađanje i iznošenje prljavog veša!
Koga uytvari zanimaju " stara dobra forumaška vremena'?
Očigledno nikoga, ali stara loša forumaška vremena su itekako inspirativna.

Spomenula sam forumaša ' Čizmice', niko se nije osvrnuo na post, ili se niko ne seća ili nije pripadao ' dobrim vremenima'? :lol:
Ja se sjecam,al ne stigoh da odgovorim od silnog čišćenja ovuda. Crnogorac čini mi se,jako lijepo pisao
 
Знам да сам прво писала на Породици и да је било баш живо. На Жене сам дошла касније и остала. Било је свега, и свађе и смеха, пар пута сам била шокирана личним увредама од стране неких форумашица, ничим изазваних. Нису више ту, срећом.
ja cu jednako danas kao i nekada da te rado izvredjam kad god oces :O
 
Još jedna tema za svađanje i iznošenje prljavog veša!
Koga uytvari zanimaju " stara dobra forumaška vremena'?
Očigledno nikoga, ali stara loša forumaška vremena su itekako inspirativna.

Spomenula sam forumaša ' Čizmice', niko se nije osvrnuo na post, ili se niko ne seća ili nije pripadao ' dobrim vremenima'? :lol:
Ја се не сећам. Мора да је престала да пише пре 2012, или ми није запала за око.
Што се тиче теме, скоро 400 постова је било позитивно, и смејали смо се, и евоцирали успомене, али се памти само двадесетак свађалачких постова, као и обично.
 

Back
Top