Стара добра форумашка времена

mina68

Никад нећеш одрасти, мали весељаче
Moderator
Poruka
58.206
Пре неки дан сам се присетила својих почетака овде и вратила се на прве теме у којима сам учествовала.
Колико је тада форум био другачији, колико форумаша више нема или не долазе, колико много се писало...колико сам ја сама била другачија.
Да ли вам недостаје тај форум?
Овде можемо да се присетимо форумаша, ситуација, свађа, смеха, тема...
 
Пре неки дан сам се присетила својих почетака овде и вратила се на прве теме у којима сам учествовала.
Колико је тада форум био другачији, колико форумаша више нема или не долазе, колико много се писало...колико сам ја сама била другачија.
Да ли вам недостаје тај форум?
Овде можемо да се присетимо форумаша, ситуација, свађа, смеха, тема...
Mislis bila si mladja i drugacije si razmisljala.
 
Mislis bila si mladja i drugacije si razmisljala.
Да, била сам оштрија у заступању ставова, негде сам чак и променила мишљење...ваљда се са годинама мењамо, сазревамо, учимо.
 
Bilo je mnogo više mladih, čak osnovaca, i bili su totalno cool. I srednjoškolaca.
Sad su i ta deca dvadesetpetogodišnjaci.
Ali sad nema te dečurlije. Bilo je i frikova, presretača, al je bilo zabavno. I sad je, ako hoćete da bude.
Cepidlačenje ukinuti pod obavezno . :)

Od početka do današnjeg dana svašta smo preturili preko glave, i mi smo drugsčiji. I Krstarica je rssla s nama pa se s nama menjala. Kskvi smo mi, takva je i ona, jer da nije svih, ne bi bilo ni nje. Tako da ako ne valja, do nad je.
 
Poslednja izmena:
Знам да сам прво писала на Породици и да је било баш живо. На Жене сам дошла касније и остала. Било је свега, и свађе и смеха, пар пута сам била шокирана личним увредама од стране неких форумашица, ничим изазваних. Нису више ту, срећом.
 
bilo je bolje, zaista
više forumaša je učestvovalo i svaki forumaš je pojedinačno više pisao
i ja sam više pisala
al, valjda, vremenom dođe do zasićenja, npr ni fejsbuk ni je više toliko aktuelan
al eto, pojavom fb, koji je bio šareniji, sada, tiktok
pisanje nije više zanimljivo
Мени и даље прија, ту врсту блискости, иако се многи лично од нас не познају, нема ниједна друга виртуелна мрежа или апликација.
 
Знам да сам прво писала на Породици и да је било баш живо. На Жене сам дошла касније и остала. Било је свега, и свађе и смеха, пар пута сам била шокирана личним увредама од стране неких форумашица, ничим изазваних. Нису више ту, срећом.
mnogi i jesu otišli baš zbog tih ličnih i vrlo niskih uvreda, ispod žita,..fuj
 
Знам да сам прво писала на Породици и да је било баш живо. На Жене сам дошла касније и остала. Било је свега, и свађе и смеха, пар пута сам била шокирана личним увредама од стране неких форумашица, ничим изазваних. Нису више ту, срећом.
Ја на Политици :lol:
На Жене сам дошла касније, кланови су били на издисају, али и даље моћни и приметни.
Репутације су томе доприносиле, неком лажном утиску елите и недодирљивости.
 
Ја на Политици :lol:
На Жене сам дошла касније, кланови су били на издисају, али и даље моћни и приметни.
Репутације су томе доприносиле, неком лажном утиску елите и недодирљивости.
Највише су ме нервирале поруке подршке на репутацијама. Не смеш да ме подржиш јавно а тапшеш ми у потаји.
 
Мени и даље прија, ту врсту блискости, иако се многи лично од нас не познају, нема ниједна друга виртуелна мрежа или апликација.
ranije, dok sam više pisala, sam često imala običaj da skuvam kafu i sednem za forum, tako sam imala utisam da smo se okupili u kafiću i ispričali.
 
ranije, dok sam više pisala, sam često imala običaj da skuvam kafu i sednem za forum, tako sam imala utisam da smo se okupili u kafiću i ispričali.
То сам и ја радила, још и кажем Дошла сам да са вама попијем кафу :heart:
 
Meni se cini da sam počela pisati na ljisu i svastari. Davno je bilo. 2004,sad ce 20 punih godina.
Bili smo mladji,drugačije smo razmišljali,sve zajedno se mijenjalo.
Bilo je svega za ovih 20 godina. I dalje volim doći, mada je bilo perioda kad nisam mjesecima ulazila,zasiti se čovjek ali se i poželi.
Neki ljudi su otišli voljela bih da nisu,za neke mi je potpuno svejedno što ih nema.
 
Највише су ме нервирале поруке подршке на репутацијама. Не смеш да ме подржиш јавно а тапшеш ми у потаји.
А кад дају по репку завађеним странама са дијаметрално супротним ставовима :rotf:
 

Back
Top