Да ли играте игрице?

mina68

Никад нећеш одрасти, мали весељаче
VIP
Poruka
63.706
Приметила сам да се многи зачуде кад кажем да играм неку игрицу...Јууууу, матора жена, свашта...
Играте ли ви игрице, на фону, компу, конзоли?
И шта је то што вас од игрица опушта и мало удаљи од свакодневице?
 
Screenshot_20240421_091757_Gaming Hub.jpg
Igram sve neke djecije igrice,krugovi ,kockice i slične stvari. Naravno i slagalicu. To sve ujutru uz kafu,poslije rijetko kad.
Ne treba mi sad neka teška muka oko igrice nego nešto lagano da me ne iznervira u startu😁
 
Slabo, sada prave igrice da moraš maksimalno da im se posvetiš. Zadnju koju sam igrao bila je War mashine (tenkovi) i odlična igrica, igra se onlajn. Ali dođeš do nekog nivoa kada ne možeš da unaprediš tenk igrom već moraš da kupiš paket i mene je to iznerviralo. Ne zbog novca ali firme preko tih igrica zarađuju preko reklama a plus žele da zarađuju plaćanjem pobošljanja. A i to je varanje, šta ako neko nema da plati? Ja ću biti bolji jer mi je tenk bolji jer sam ga novcem tako napravio.
 
Poslednje sto sam igrao..Travijan i Ikariam .Prestao odavno.... :mrgreen:
Travian sam igrala potpuno zaluđeno ( dvije godine) do dana kad sam na tv-u ugledala neku emisiju, anketriraju građane i pitanje je: šta vam nakon rata najteže pada u životu koji trenutno živite? I idu ljudi i idu odgovori u fazonu: nema posla, nema love za studiranje, nema ovog-onog. Približava im se lik izgubljenog i tužnog pogleda, postavlja mu novinarka pitanje a on odgovara: najteže mi je što su mi uništili, zapalili selo..
-ali gospodine, pitanje je nakon rata :)
-ma kakav rat, zapališe mi ga sinoć na Travianu..
Auuu, rekoh sebi, ovo si ti za par mjeseci, prekidaj!
 
Pogledajte prilog 1534527
Igram sve neke djecije igrice,krugovi ,kockice i slične stvari. Naravno i slagalicu. To sve ujutru uz kafu,poslije rijetko kad.
Ne treba mi sad neka teška muka oko igrice nego nešto lagano da me ne iznervira u startu😁
Да, ми мало старији волимо те баш опуштајуће, мало мозгања, мало забаве.
 
Pa bilo je dobro zanimljivo u pocetku,ratovi saveza po nekoliko dana...neki koji su bili administratori isli su u Nemacku.
Ja sam i na igrici studirala, završila i u tom "životu" fakultet, udala se, rodila djecu, imam unuke :D vodila ratove, ubijala, bila gradonačelnica 3 mandata-uzastopna, bila prof. na fakultetu, bila čak i rektor dva mandata :D
 
Travian sam igrala potpuno zaluđeno ( dvije godine) do dana kad sam na tv-u ugledala neku emisiju, anketriraju građane i pitanje je: šta vam nakon rata najteže pada u životu koji trenutno živite? I idu ljudi i idu odgovori u fazonu: nema posla, nema love za studiranje, nema ovog-onog. Približava im se lik izgubljenog i tužnog pogleda, postavlja mu novinarka pitanje a on odgovara: najteže mi je što su mi uništili, zapalili selo..
-ali gospodine, pitanje je nakon rata :)
-ma kakav rat, zapališe mi ga sinoć na Travianu..
Auuu, rekoh sebi, ovo si ti za par mjeseci, prekidaj!
Meni su pretili razni likovi na pp... sto sam unistio neko selo...kaze brat mi se rasplakao...ja mu kazem pa ne pisemu na celu koliko godina ima.
Ovde u mom savezu bilo i starijih i mladjih svih profesija ,doktori ...
 
Čak i ove bezvezne koje igram na mobu igram posvećeno i ozbiljno, npr. Candy Crush sam 2878 level :D
Ја сам Gardenscapes једном одиграла до краја, требало је да чекам недељу дана за нови ниво, мрзело ме и избрисала сам је.
Сад сам стигла негде до 3000. нивоа и опет обрисала :lol:
 
Ja sam i na igrici studirala, završila i u tom "životu" fakultet, udala se, rodila djecu, imam unuke :D vodila ratove, ubijala, bila gradonačelnica 3 mandata-uzastopna, bila prof. na fakultetu, bila čak i rektor dva mandata :D
Успешна жена :lol:
 
Ne volim i ne preporučujem.
Život mi je već dovoljno velika igra, ali...
Prvo i poslednje što sam igrala je bila neka pucačina na guske.
Čim je nestalo potrebe da se guram sa sestrom oko kompa i kradem vreme da je igram, i želja za igranjem je nestala.
Ali, ne osuđujem.
Ја сам са ћерком играла те пуцачине, имале смо и два пиштоља :rotf:
 
Meni su pretili razni likovi na pp... sto sam unistio neko selo...kaze brat mi se rasplakao...ja mu kazem pa ne pisemu na celu koliko godina ima.
Ovde u mom savezu bilo i starijih i mladjih svih profesija ,doktori ...
A bilo je svega, imala sam mnogo puta u rl probleme zbog igrice, prijetili, pisali mojim roditeljima, hakovali dva puta..:D
 

Back
Top