Да ли играте игрице?

Приметила сам да се многи зачуде кад кажем да играм неку игрицу...Јууууу, матора жена, свашта...
Играте ли ви игрице, на фону, компу, конзоли?
И шта је то што вас од игрица опушта и мало удаљи од свакодневице?

I ja se zacudim:).

Ne igram igrice, bre, ali redjam puzzle i crtam. Ta dva mnogo volim.

Kada sam bila klinka igrala sam neku igricu kao imas kondom i hvatas spermatozoide i viruse. Kada naidje virus batalis spermatozoide i juris viruse.
Moj otac je bio uzasnut!

Ostala mi je i jedna nepravda u secanju. Moja pametna sestra je uspela da me natera da igramo Asteriksa. Odaberes lika i taj lik se takmici u skupljanju sa drugim likovima.
Odaberem ja onu vrckavu zenicu u zelenoj haljini, sa pundjom. I stalno gubim, ruke polomim od brzine i nista.
Dok nisam ukapirala. Sestra je birala uvek da bude Obeliks ciji je ogroman stomak sve sam skupljao! Prevarant!!

I ja se zacudim:).

Ne igram igrice, bre, ali redjam puzzle i crtam. Ta dva mnogo volim.

Kada sam bila klinka igrala sam neku igricu kao imas kondom i hvatas spermatozoide i viruse. Kada naidje virus batalis spermatozoide i juris viruse.
Moj otac je bio uzasnut!

Ostala mi je i jedna nepravda u secanju. Moja pametna sestra je uspela da me natera da igramo Asteriksa. Odaberes lika i taj lik se takmici u skupljanju sa drugim likovima.
Odaberem ja onu vrckavu zenicu u zelenoj haljini, sa pundjom. I stalno gubim, ruke polomim od brzine i nista.
Dok nisam ukapirala. Sestra je birala uvek da bude Obeliks ciji je ogroman stomak sve sam skupljao! Prevarant!!
Где си нашла кондоме и сперматозоиде, ти си геније :rotf:
Пазле сам и ја ређала са дететом, а да цртам не умем...волим, али не умем. Зато су ми игрице и читање једина разонода.
Иначе, чувамо неку пазлу већ 15 година и не усуђујемо се да је започнемо. 1000 делова, па где то да чувам док не решимо??? А лепа, Ајфелов торањ ноћу...хорор за ћораву ја.

.
Иначе, чувамо неку пазлу већ 15 година и не усуђујемо се да је започнемо. 1000 делова
Naslagala sam se tih od 1000 i više komada, i posle ih rasprodala na kupujemprodajem
, па где то да чувам док не решимо??? А лепа, Ајфелов торањ ноћу...хорор за ћораву ја.
Coffee-Table-PuzzleBuild-Design-Plans--598x900.jpg

Poslednja izmena:
Где си нашла кондоме и сперматозоиде, ти си геније :rotf:
Пазле сам и ја ређала са дететом, а да цртам не умем...волим, али не умем. Зато су ми игрице и читање једина разонода.
Иначе, чувамо неку пазлу већ 15 година и не усуђујемо се да је започнемо. 1000 делова, па где то да чувам док не решимо??? А лепа, Ајфелов торањ ноћу...хорор за ћораву ја.

Igricu sa kondomima mi je poklonio JAZAS na nekoj zurci. Imao je u ponudi prave kondome i igrice sa kondomima. Ja sam se odlucila za igricu:). Tata je imao slog krajnje neosnovano.

Ma kakvo dete za puzzle, ovo su moje puzzle. Imacu ceeeo zid u sobi sa uramljenim i zastakljenim puzlicama. U pastelnim bojama!
Ovakve pravim...bas ovu trenutno. Ako ti treba za poklon, srecnice sa zenskim detetom!

5c4a90f2-e337-470b-b74f-4de7a71b0ffc.jpg

Mozete da ih zalepite odmah na karton ispod. Posle na zid. Ili iza plakara dok ceka da ode na zid:).

Приметила сам да се многи зачуде кад кажем да играм неку игрицу...Јууууу, матора жена, свашта...
Igram šah da se opustim ali nije igrica nego ipak više od toga. Ujutru kad sam ustajala mi pomagalo da se priberem jer se teško budim. I nekad zamalo da zakasnim na posao jer se zaigram.
Ranije sam igrala na kompu vozačke NFS naprimer.
Sada samo šah.

Jos im kazi da si i forumasica i moderator pa neka se cude ceo dan :hahaha: kako "matora" zena moze tako nesto..

Сад сте ме заинтригирале, нећу да купујем сточић, али можемо да слажемо на радном столу код ћерке...а она нека ваја у кухињи :rotf:
A evo ti pomoć i za igriicu na putovanjima , globus , al ne običan, nego bar globus :)
Ima da se kupi u Bg cene od ih do ihaaaahaaaj

bff73f91c1b60dffaef9ae7d0509b3f9.jpg
G44-4.jpg

A evo ti pomoć i za igriicu na putovanjima , globus , al ne običan, nego bar globus :)
Ima da se kupi u Bg cene od ih do ihaaaahaaaj

Pogledajte prilog 1535640Pogledajte prilog 1535641
U prethodnim sedam godina sam bio na svim pet strana sveta.... Znate koja je peta? Centar a opet nije....
A krajevi? Distance od centra, a opet nisu krajevi...

Npr Karibi/Bahami, Kina/Japan, Australija, Brazil, Mediteran/Ibica, i Severno More/London....

Kazablanka jok... A opet. Ah.

Back