Питам се нешто...

Размишљам, рецимо у случају да 500.000 људи протествује против власти, да ли би дуо ДС-Г17 расписао изборе ?
Или још боље, да ли би у случају изборног пораза ДС мирно предао власт ?
Дакле, постављам питање, без провокације, шегачења, извртања руглу итд...дакле крајње озбиљно, да ли можете да замислите сценирао да у случају губитка подршке грађана ДС мирно предаје власт ?
Овде се не поставља питање да ли могу да изгубе подршку (за коју се поставља питање да ли је и данас имају или не), већ да ли би у случају губитка исте, мирно и цивилизовано напустили власт ?

Nije dovoljno samo da izađe 1/2 ili milion ljudi na ulice.

Iz toga mora postojati jako dobro finansirana i organizovana grupa ljudi koja će uz dosta noca oragnizovati i kupovati bitne pojedince u vlasti.

Pogledaš 5.oktobar i sve što se zna o tome i biće ti jasno.
 
Mislim da trenutne nejasnoće u politici SNS-a daju za pravo MACKU kome si replicirao na onome što je rekao ali i tvoj odgovor ima smisla ,naročito se slažem sa tvojim rečenicama koje sam boldirao .... Dakle ako SNS ne učini upravo to što ti od njih u tim rečenicama očekuješ ...onda ne zaslužuju vlast ... i onda su isti kao DS ili bar jako slični ... ako učine ..... ONDA DA VIDIMO KAKVA ĆE BITI TA POLITIKA , pa ću dalje i detaljnije govoriti o njoj ....
ОК, само мене не треба посматрати као неког "форумског спикера" СНС. Немам чак ни чланску карту те странке.
 
Mislim da trenutne nejasnoće u politici SNS-a daju za pravo MACKU kome si replicirao na onome što je rekao ali i tvoj odgovor ima smisla ,naročito se slažem sa tvojim rečenicama koje sam boldirao .... Dakle ako SNS ne učini upravo to što ti od njih u tim rečenicama očekuješ ...onda ne zaslužuju vlast ... i onda su isti kao DS ili bar jako slični ... ako učine ..... ONDA DA VIDIMO KAKVA ĆE BITI TA POLITIKA , pa ću dalje i detaljnije govoriti o njoj ....

U tome i jeste problem SNS_a.Oni bi da budu pre podne SRS,a popodne DS, a njihovu prepoznatljivu politiku niko ziv ne vidi...jednostavno je nemaju,a cini mi se da se i ne trude oko toga..
 
@Bolja Srbija
@LaciBG
@Blajbinger

А да ли би било могуће извршити тако јак притисак без стране помоћи (руске или западне) ?
Да ли би народ, новац и "кртице у редовима власти" биле довољне или то никако не иде без помоћи споља ?
 
@Bolja Srbija
@LaciBG
@Blajbinger

А да ли би било могуће извршити тако јак притисак без стране помоћи (руске или западне) ?
Да ли би народ, новац и "кртице у редовима власти" биле довољне или то никако не иде без помоћи споља ?

Veliko pitanje je šta to znači " pomoć spolja" .... ako to znači traženje partnera koji u svojoj državi zastupaju politiku kavu želi stranka odavde koja traži pomoć da zastupa onda je to ok , ako znači ta pomoć spolja uzimanje novca iz inostranstva od strane pojedinih država i interesnih sfera da bi se ovde zastupali njihovi interesi , onda ne samo DA MOŽE NEGO I MORA BEZ TE POMOĆI ...dakle politika je jedan veliki skup kompromisa ....
 
Размишљам, рецимо у случају да 500.000 људи протествује против власти, да ли би дуо ДС-Г17 расписао изборе ?
Или још боље, да ли би у случају изборног пораза ДС мирно предао власт ?
Дакле, постављам питање, без провокације, шегачења, извртања руглу итд...дакле крајње озбиљно, да ли можете да замислите сценирао да у случају губитка подршке грађана ДС мирно предаје власт ?
Овде се не поставља питање да ли могу да изгубе подршку (за коју се поставља питање да ли је и данас имају или не), већ да ли би у случају губитка исте, мирно и цивилизовано напустили власт ?

Нема од тога ништа ...

Нити Тома може,
и уз најбољу вољу
да скупи, доведе, довезе
више од 100 000,
Нити ће више од 50 000 Београђана да се одазову ...

Џабе Мишко кречиш ....
 
Нема од тога ништа ...

Нити Тома може,
и уз најбољу вољу
да скупи, доведе, довезе
више од 100 000,
Нити ће више од 50 000 Београђана да се одазову ...

Џабе Мишко кречиш ....
Аман заман, на овој теми, заиста нисам спомињао Тому, док ми Мачак није поставио питање које се индиректно односило на Томислава Николића. Чак ни тада нисам афирмативно говорио о СНС.
 
Аман заман, на овој теми, заиста нисам спомињао Тому, док ми Мачак није поставио питање које се индиректно односило на Томислава Николића. Чак ни тада нисам афирмативно говорио о СНС.

Ok...ali koga dovesti onda? Najbitniji je dan posle smene, tj. "6. oktobar"!
 
Ok...ali koga dovesti onda? Najbitniji je dan posle smene, tj. "6. oktobar"!
Ех, па сад, то није била поента моје теме, већ то да ли постоји сценарио у коме ДС може без прангије, тј. оружја, силе и сл. да препусти власт победнику.
Но и Ваше питање је легитимно сасвим и могу Вам рећи да имам мишљење поводом тога али да то мишљење не бих износио јавно...
 
Размишљам, рецимо у случају да 500.000 људи протествује против власти, да ли би дуо ДС-Г17 расписао изборе ?
Или још боље, да ли би у случају изборног пораза ДС мирно предао власт ?
Дакле, постављам питање, без провокације, шегачења, извртања руглу итд...дакле крајње озбиљно, да ли можете да замислите сценирао да у случају губитка подршке грађана ДС мирно предаје власт ?
Овде се не поставља питање да ли могу да изгубе подршку (за коју се поставља питање да ли је и данас имају или не), већ да ли би у случају губитка исте, мирно и цивилизовано напустили власт ?

Не би...и неће....ове ни пушком не би могли да отерамо а ми се још двоумимо дал да изађемо на улицу...то буди сигуран......па одкад постоји МИЛИОН потписа за расписивање избора'па шта?рекли су да је то обична *манипулација* опозиције...па видиш да је медиска затвореност скоро па апсолутна (још се само глас народа може чути на једној јединој радијској емисији на радиу фокус,код Владе Ђукановића....и буди сигуран да неће ни њега дуго толерисати...поготово у случају да се распишу избори)
 
Ех, па сад, то није била поента моје теме, већ то да ли постоји сценарио у коме ДС може без прангије, тј. оружја, силе и сл. да препусти власт победнику.
Но и Ваше питање је легитимно сасвим и могу Вам рећи да имам мишљење поводом тога али да то мишљење не бих износио јавно...

Ako izgube izbore... Pasce. I to je to. Samo ih treba dobiti 2012 na izborima.
Heh, pa reci mi, koga dovesti? Ako to prvo raspravimo, ostalo ce ici lakse. Ko bi bio u mogucnosti da bude sposoban drzavnik?!
 
Onakvog novinara su našli da ometaju , zlikovci !:evil:
Нажалост немам прилике често да га слушам...али повремено испратим део емисије. Емисија му је доста добра, пружа простор слушаоцима да искажу своје ставове, некада има и интересантних гостију.
Он сам каже да је његов стил вођења емисије више народски, а да друга новинарка (заборавих која) више преферира интелектуалан приступ вођењу емисије.
 
Onakvog novinara su našli da ometaju , zlikovci !:evil:

ма демократски у стилу жутих...толики су паћеници и диктатори да им једна једина емисија у целом мору медија које су ставили под контролу представља трн у оку....ееејјј..једана једина РАДИЈСКА ЕМИСИЈА ИМ ТОЛИКИ ПРОБЛЕМ!..али доста говори о много тога...да су се жуте лоповске марионете усрале (и треба да се тресете),да о слободи медија нема ни говора, и да је Милошевић за њих био оличење демократије....
 
ма демократски у стилу жутих...толики су паћеници и диктатори да им једна једина емисија у целом мору медија које су ставили под контролу представља трн у оку....ееејјј..једана једина РАДИЈСКА ЕМИСИЈА ИМ ТОЛИКИ ПРОБЛЕМ!..али доста говори о много тога...да су се жуте лоповске марионете усрале (и треба да се тресете),да о слободи медија нема ни говора, и да је Милошевић за њих био оличење демократије....
Čekaj bre ti si stvarno uveren da u te Djukanovićeve bajke o ometanju emisije?!?!?:eek: Doduše ne čudi me to,realno nikad nisi ni delovao naročito pametano pa je i ova halucinacija nekako logična . Mislim ja priznajem nikad i nisam bio naročito "patriotski" opredeljen , al šta reći za čoveka koji je javno doživljavao višestruke orgazme na lik i delo dr Šešelja i po sopstvenom piznanju mu se divio do imbecilnosti , a onda je posle par meseci za istog tog Šešelja koji je već 8 godina u zatvoru pričao da je idiot ,psihopata,Hrvat i bolesnik :eek: Nema tu mnogo mudrosti -jednostavo svako ko je izadao dr Šešelja i njegovu ideologiju ,tako podmuklo u vreme kada mu je najteže,je jasno poslednji ološ ,šljam i prevrtač kakvog svet još nije video .
 
Размишљам, рецимо у случају да 500.000 људи протествује против власти, да ли би дуо ДС-Г17 расписао изборе ?
Или још боље, да ли би у случају изборног пораза ДС мирно предао власт ?
Дакле, постављам питање, без провокације, шегачења, извртања руглу итд...дакле крајње озбиљно, да ли можете да замислите сценирао да у случају губитка подршке грађана ДС мирно предаје власт ?
Овде се не поставља питање да ли могу да изгубе подршку (за коју се поставља питање да ли је и данас имају или не), већ да ли би у случају губитка исте, мирно и цивилизовано напустили власт ?

Protestujemo, a zasto? Naivan si ako mislis da se ostali razlikuju od DS-G17...
A da treba da ih menjamo, treba... I ne trebaju nam vanredni izbori za to.. Mada nije losa ideja, poslanici(politicari) se sete Srbije samo pred izbore ;)
 
Аман заман, на овој теми, заиста нисам спомињао Тому, док ми Мачак није поставио питање које се индиректно односило на Томислава Николића. Чак ни тада нисам афирмативно говорио о СНС.

Ne vredi ti to sada da objašnjavaš , njemu se ne sviđaju pitanja koja si postavio i sada vodi temu u drugom smeru ...pa nije mu prvi put ...
 

Back
Top