Питам се нешто...

Размишљам, рецимо у случају да 500.000 људи протествује против власти, да ли би дуо ДС-Г17 расписао изборе ?
Или још боље, да ли би у случају изборног пораза ДС мирно предао власт ?
Дакле, постављам питање, без провокације, шегачења, извртања руглу итд...дакле крајње озбиљно, да ли можете да замислите сценирао да у случају губитка подршке грађана ДС мирно предаје власт ?
Овде се не поставља питање да ли могу да изгубе подршку (за коју се поставља питање да ли је и данас имају или не), већ да ли би у случају губитка исте, мирно и цивилизовано напустили власт ?

то је само једна безлична маса од које нема неке вајде.
 
Poslednja izmena:
Ne vredi ti to sada da objašnjavaš , njemu se ne sviđaju pitanja koja si postavio i sada vodi temu u drugom smeru ...pa nije mu prvi put ...
Mene podjednako ne vole "zuti" i radikali i zato obicno moje teme skrecu u drugom smeru. Poslastica im je ubacivanje SNS u celu pricu.
Npr. ako bih ja progovorio nesto na temi o cenama benzina, nasao bi se neki "zutac" ili radikal i spocitavao mi politiku SNS u vezi sa tim (a nisam im ja nikakav advokat, pa da prituzbe na SNS salju meni, nisam 100 % siguran ni da li cu izaci na izbore).
Drugar, hvala na razumevanju i podrsci.
 
Mene podjednako ne vole "zuti" i radikali i zato obicno moje teme skrecu u drugom smeru. Poslastica im je ubacivanje SNS u celu pricu.
Npr. ako bih ja progovorio nesto na temi o cenama benzina, nasao bi se neki "zutac" ili radikal i spocitavao mi politiku SNS u vezi sa tim (a nisam im ja nikakav advokat, pa da prituzbe na SNS salju meni, nisam 100 % siguran ni da li cu izaci na izbore).
Drugar, hvala na razumevanju i podrsci.

Moj savet ti je da izađeš i glasaš ako več nemaš za kog dobrog a onda za onog ko ti se učini najmanje lošim .... inače to što te neko napada , naročito kada čini stihijski i neargumentovano podmećući ti da si ono što nisi .... e to znači da vrediš i da si u pravu pa si im trn u oku , tako da , nema potrebe da te to opterećuje ....
 

Vidi ako smatra da je LDP ta opoziciona snaga koja će doneti promene dolaskom na vlast , onda DA - onda LDP .... ja lično ne smatram , ja smatram da je LDP , batina u ruci DS , oni probijaju led i govore ono što DS ne sme zbog jednog dela svojih birača .... mada u poslednje vreme govore gotovo identično, zato valjda Čeda i predlaže Tadiću vladu zajedničku ...

Osim toga kada govorimo o LDP-u ja imam problem i sa prošlošću njihovog lidera .....ali o tome sam već govorio.....
 
Размишљам, рецимо у случају да 500.000 људи протествује против власти, да ли би дуо ДС-Г17 расписао изборе ?
Или још боље, да ли би у случају изборног пораза ДС мирно предао власт ?
Дакле, постављам питање, без провокације, шегачења, извртања руглу итд...дакле крајње озбиљно, да ли можете да замислите сценирао да у случају губитка подршке грађана ДС мирно предаје власт ?
Овде се не поставља питање да ли могу да изгубе подршку (за коју се поставља питање да ли је и данас имају или не), већ да ли би у случају губитка исте, мирно и цивилизовано напустили власт ?
verujem da bi
 
Čekaj bre ti si stvarno uveren da u te Djukanovićeve bajke o ometanju emisije?!?!?:eek: Doduše ne čudi me to,realno nikad nisi ni delovao naročito pametano pa je i ova halucinacija nekako logična . Mislim ja priznajem nikad i nisam bio naročito "patriotski" opredeljen , al šta reći za čoveka koji je javno doživljavao višestruke orgazme na lik i delo dr Šešelja i po sopstvenom piznanju mu se divio do imbecilnosti , a onda je posle par meseci za istog tog Šešelja koji je već 8 godina u zatvoru pričao da je idiot ,psihopata,Hrvat i bolesnik :eek: Nema tu mnogo mudrosti -jednostavo svako ko je izadao dr Šešelja i njegovu ideologiju ,tako podmuklo u vreme kada mu je najteže,je jasno poslednji ološ ,šljam i prevrtač kakvog svet još nije video .

pa ja slusam tu emisiju svakodnevno pa odatle i "crpem" zakljucke....odatle i ZNAM da se svakodnevno ometa......da li ti svoju tvrdnju zasnivas takodje na svakodnevnom slusanju emisije?...ili su ti preveli na b92 i rezimskim medijima sta treba da razmisljas o doticnoj emisiji i voditelju?:.....sto se tice tvoje "procene" moje inteligencije-pa nekako i odgovara "imachima filinga" u koje spadas pa se nesto i necu mnogo obazirati na to....zaista,neko lepo reche,sa tom "drugom Srbijom" zaista ne osecam nikakvu pripadnost istom narodu......cak i AKO si Srbin...i evo pesmica za tebe

 
pa ja slusam tu emisiju svakodnevno pa odatle i "crpem" zakljucke....odatle i ZNAM da se svakodnevno ometa......da li ti svoju tvrdnju zasnivas takodje na svakodnevnom slusanju emisije?...ili su ti preveli na b92 i rezimskim medijima sta treba da razmisljas o doticnoj emisiji i voditelju?:.....sto se tice tvoje "procene" moje inteligencije-pa nekako i odgovara "imachima filinga" u koje spadas pa se nesto i necu mnogo obazirati na to....zaista,neko lepo reche,sa tom "drugom Srbijom" zaista ne osecam nikakvu pripadnost istom narodu......cak i AKO si Srbin...i evo pesmica za tebe

Ал Бундија је лепо описао Еремита, "форумска трачара која само критикује около, а да никада ни у две реченице није објаснио за шта се у политици залаже".
 
А да ли би било могуће извршити тако јак притисак без стране помоћи (руске или западне) ?
Да ли би народ, новац и "кртице у редовима власти" биле довољне или то никако не иде без помоћи споља ?

Mnogo je pitanja a odgovora nigde, pokušaj da kontaktiraš ometenog emitera, tj. DŽuku, dok ga nisu ućutkali zlikovci!
 
Нажалост немам прилике често да га слушам...али повремено испратим део емисије. Емисија му је доста добра, пружа простор слушаоцима да искажу своје ставове, некада има и интересантних гостију.
Он сам каже да је његов стил вођења емисије више народски, а да друга новинарка (заборавих која) више преферира интелектуалан приступ вођењу емисије.

:hahaha:

Life's a bitch :(
 

Back
Top