Питам се нешто...

Da je EI makar malo proizvodila TV-e, kao u Indiji za najsiromasnije slojeve, moglo bi i to da nam posluzi.

Uostalom, ja imam jedan star, ali dobar, za slucaj da se ove 'igracke"pokvare.

Ja ne zelim TV sa katodnom cevi. Ne zelim da vozim juga. AKo imam novca za Pilips LCD, kupicu philips LCD... Ako imam novca za Mercedes-Benz C320, kupicu ga.... kao sto ga i imam :D

Lekovi se proizvode kod nas, a drugo, stizali su humanitarno iz Grcke. Tu ne vlada embargo, nego necu o tome dalje, ionako nije tema.

Ne mozemo proizvoditi sve lekove. Nemamo tehnologiju. Za najnovije antiobiotike IV ili V generacije nikako. Ne mozes da se lecis od humanitarne pomoci. Nije tema, ali ni jedna zemlja ne moze ziveti pod sankcijama, osim ako ne planira da se vrati u XV vek

Ne mozemo proizvoditi sve lekove. Nemamo tehnologiju. Za najnovije antiobiotike IV ili V generacije nikako. Ne mozes da se lecis od humanitarne pomoci. Nije tema, ali ni jedna zemlja ne moze ziveti pod sankcijama, osim ako ne planira da se vrati u XV vek

Ma ne pravi se ti mnogo pametan i ne otkrivaj "toplu vodu".

Niko nije ni rekao da moze da se dobro zivi pod sankcijama, to si ti umislio.

Размишљам, рецимо у случају да 500.000 људи протествује против власти, да ли би дуо ДС-Г17 расписао изборе ?
Или још боље, да ли би у случају изборног пораза ДС мирно предао власт ?
Дакле, постављам питање, без провокације, шегачења, извртања руглу итд...дакле крајње озбиљно, да ли можете да замислите сценирао да у случају губитка подршке грађана ДС мирно предаје власт ?
Овде се не поставља питање да ли могу да изгубе подршку (за коју се поставља питање да ли је и данас имају или не), већ да ли би у случају губитка исте, мирно и цивилизовано напустили власт ?

Shomy...postavio si jako dobro pitanje...jo malo pa i da imas i kompletan odgovor u samom pitanju...ako malo razmislis...
Sta mislis zbog cega SNS ne izvede ljude na ulicu? Imaju mnogo pristalica, zar ne?
Ne bi dobili podrsku od sveta pa bi bilo - dzaba ste krecili?
Ili je nasa opozicija samo farsa?

Back