Ovakvi će paradirati za koji dan

Šta mislite o paradi ponosa 20 septembra?

  • Zabraniti i kazniti bolesnike!

  • Dajem joj punu podršku! bići na njoj!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:hahaha::zcepanje::hahaha::zcepanje:

pusenje.jpg

marko 1,2,3,4?
 
Anketa je nepostena jer i jedna i druga opcija predstavljaju ekstreme. Homoseksualci imaju svoja prava predvidjena ustavom i zakonom i ta prava treba postovati. Ono sto se meni ne svidja jeste sto oni svoja prava (koja im realno niko ne bi ni osporavao da nije bilo cele ove price o paradi) brane tako sto napadaju tudje vrednosti (crkva, brak itd).
 
Anketa je nepostena jer i jedna i druga opcija predstavljaju ekstreme. Homoseksualci imaju svoja prava predvidjena ustavom i zakonom i ta prava treba postovati. Ono sto se meni ne svidja jeste sto oni svoja prava (koja im realno niko ne bi ni osporavao da nije bilo cele ove price o paradi) brane tako sto napadaju tudje vrednosti (crkva, brak itd).

Ma , vole i oni tebe :rotf::rotf::hahaha::hahaha:
 
Anketa je nepostena jer i jedna i druga opcija predstavljaju ekstreme. Homoseksualci imaju svoja prava predvidjena ustavom i zakonom i ta prava treba postovati. Ono sto se meni ne svidja jeste sto oni svoja prava (koja im realno niko ne bi ni osporavao da nije bilo cele ove price o paradi) brane tako sto napadaju tudje vrednosti (crkva, brak itd).

Мени не сметају само ови болесници(тако караткерисани до `65.г.од СЗО,а ја носталгичан),него и накарадан Устав и закони који дозвољавају све гадости.
 
Anketa je nepostena jer i jedna i druga opcija predstavljaju ekstreme. Homoseksualci imaju svoja prava predvidjena ustavom i zakonom i ta prava treba postovati. Ono sto se meni ne svidja jeste sto oni svoja prava (koja im realno niko ne bi ni osporavao da nije bilo cele ove price o paradi) brane tako sto napadaju tudje vrednosti (crkva, brak itd).

neka svako u svojoj kući bude šta hoće i neka radi šta hoće... Ne shvatam potrebu da se seksualna opredeljenja i perverzije javno prikazuju, i da se toliko oštro suprotstavlja vladajućem sistemu vrednosti
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top