Osmeh dana

28in4.jpg
 
Posle ručka prilegao mm, 10-tak minuta, dok traje ona slatka nemoć posle klope... i neplanirano zaspao. Dobro, neka ga, pokrijem ga i pustim da odmori. Izadjem sa bebanom na terasu, a malecka ostane u dnevnoj da gleda crtaće.
U neko doba, čujem glasić - mama , jel smem da budem prava dama? Rekoh- smeš, uzmi, na polici je. Hehehehe, znam da šmizla hoće ili labelo ili crveni karmin, uvek joj je na dohvat ruke, ali uvek pita. Malo kasnije izlazi na terasu sa karminom, skoro pa bez greške nanetim, pa se šepuri, pa pokazuje kako je lepa.... i kaže - i taja je lep... jeste srećo, lep je, kažem ne sluteći ništa...
Nešto kasnije izlazi taja na terasu, takodje ništa ne sluteći... a ja - u nesvet od smeha. Nije mi dao da ga slikam, za uspomenu, a i za plašenje miševa ako se pojave u špajzu.... na usnama i oko usta je imao ohoho debeli sloj crvenog karmina, ma klovnovima u cirkusu manje nanesu :zcepanje::zcepanje::zcepanje: A da stvar bude gora, ima bradicu, onu trodnevnu... :zcepanje::zcepanje::zcepanje:Majko mila, ovako se slatko skoro nisam smejala... :zcepanje::zcepanje::zcepanje: Ona je to mackala po njemu i mackala, a on ništa osetio nije... :lol:
Piii, kakav je samo bio... mnogo mi žao što mi nije dao da ga slikam, ala bi padale uceeeeneeeee :zper: :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Jedva se oprao od one šminke, potrošio mi pola mleka za skidanje, brada pa se teško skida... i još ima blede tragove "tretmana"... udesila ga ćera, baš je bio lep :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
2 klinca se igraju ispred zgrade i pricaju:
prvi - jesi li cuo da je Nikolic pobedio?
drugi- ma jesam, ali mi smo glasali za Dacica.
prvi - mi smo za Nikolica
drugi - a jel' znas da je Tadic osam godina bio predsednik?
prvi - eee kako je brzo proslo. :lol: :lol: :lol:

a imaju po 6 godinica :lol:
 
cerka donela da joj potpisemo kontrolne i pismene iz raznih predmeta
biologija,pitanje:koji organi ucestvuju u mehanickoj obradi hrane pri varenju
odgovor: usta i anus
:rotf:
uciteljicin komentar "kod anusa vise nije rec o varenju"
mm i ja koma :zcepanje:
 

Back
Top