ON STAR,ONA MLADA

  • Začetnik teme MALA POCETNICA
  • Datum pokretanja
ON STARIJI GOSPODIN (TATA MOZE DA JOJ BUDE),ONA LEPA MLADA,PERSPEKTIVNA I VOLI ALI ZAISTA VOLI SAMO NJEGA!STA MISLITE O TOME DALI JE TO LJUBAV ILI SAMO ILUZIJA?DALI JE TAKVA LJUBAV MOGUCA?I ZASTO ?

Mislim da je malo ruzno prvo sto su te napali da bi ovo trebalo da bude pisano u prvom licu. Nije ni bitno da li se radi o tebi ili o nekom drugom.
Uglavnom,
ja verujem da je moguce,godine ne odredjuju nista pa ni ljubav. Ima dosta parova sa velikom razlikom u godinama.Ovo ''tata moze da joj bude'' malo definisi jer tata moze da bude i sa 15 godina. Ta razlika meni nije strasna,devojka da ima 20 a on 35 meni nije cudno.Opet zavisi kolika je to razlika u godinama i kakav je taj muskarac.Ima mnogo lepih muskaraca sa 40 i vise godina i privlacnih ili izgledaju mladje.
A sa druge strane,devojke koje nisu imale ocinsku figuru cesto nesvesno straze starije muskarce da bi popunile tu prazninu.
 
ON STARIJI GOSPODIN (TATA MOZE DA JOJ BUDE),ONA LEPA MLADA,PERSPEKTIVNA I VOLI ALI ZAISTA VOLI SAMO NJEGA!STA MISLITE O TOME DALI JE TO LJUBAV ILI SAMO ILUZIJA?DALI JE TAKVA LJUBAV MOGUCA?I ZASTO ?

Nisam mislila da je ovo moguće dok nisam naišla na jedan takav slučaj, pri čemu je on bio stariji od nje nekih 30 godina. A nije čak ni imao para nešto preterano, tako da nije bila sa njim zbog para. :confused: Nikada mi nije bilo jasno šta je videla u njemu. Ok, mogu da razumem da se zaljubi u nekog 10, pa čak i 15 godina starijeg nekako, ali ovih 30 godina razlike mi je već odvratno.
 
Nisam mislila da je ovo moguće dok nisam naišla na jedan takav slučaj, pri čemu je on bio stariji od nje nekih 30 godina. A nije čak ni imao para nešto preterano, tako da nije bila sa njim zbog para. :confused: Nikada mi nije bilo jasno šta je videla u njemu. Ok, mogu da razumem da se zaljubi u nekog 10, pa čak i 15 godina starijeg nekako, ali ovih 30 godina razlike mi je već odvratno.

Ja znam slučaj sa 36 godina razlike. :D
 
ON STARIJI GOSPODIN (TATA MOZE DA JOJ BUDE),ONA LEPA MLADA,PERSPEKTIVNA I VOLI ALI ZAISTA VOLI SAMO NJEGA!STA MISLITE O TOME DALI JE TO LJUBAV ILI SAMO ILUZIJA?DALI JE TAKVA LJUBAV MOGUCA?I ZASTO ?

možda ako joj je prvi i dobar je yebač...
obrnula sam redosled
p.s. vrv samo misli kako ga voli

- - - - - - - - - -

Ja znam slučaj sa 36 godina razlike. :D

znam i ja... gde ona završi nedoyebana sve dok ne skonta da čvrst qurac nema veze sa ljubavi.
msm ako skonta... :p
 
istina je samo da se proseravate
nije mi jasno ni po fizičkoj ni po psiho osnovi kako će se starcu dići na devojku koja može unuka da mu bude
naročito na psiho osnovi
za fizikaliju ima kaki/taki lek
 
Ako je sa njim a razlika 36 godina onda mu se diže valjda.

A ako mu se ne diže, tu je uvek

africka%20sljiva-500x500.jpg
z:D
 

Back
Top