Quantcast

ON STAR,ONA MLADA

• Začetnik teme MALA POCETNICA
  • Datum pokretanja

jedinica

Obećava
Poruka
55
Uostalom ako ti ne varas muza - prevarice on tebe. Neko mora da pati.

O Boze, sta sve covek nece procitati ovde-sta, unapred je predodredjeno da se muz i zena medjusobno varaju-pa ko ce pre!?
A nelica jadnica je emotivno hendikepirana osoba. A tek nejn komentar kako ljubavnik nije bogat-zivi sa prodicom u dvsobnom stanu-sta li to znaci???
Njoj je potrebna pomoc, najozbiljnije to mislim, mora da vuce neku traumu iz detinjstva

E

Elleni

Gost
Kako su ljudi ovde primitivni.Zabavljati se sa nekim starijim od sebe,sasvim je normalna stvar.Ja sam se dugo zabavljala sa jednim Grkom koji je 20 godina bio stariji od mene.

djidjo

Primećen član
Poruka
539
I te kako je moguća.
Razlog - biologija.
Ona traži proverenog, okaljenog i iskristalisanog. Ako je takav, onda je u stanju da joj obezbedi ono što njena biologija zahteva. Sigurnost u prvom redu.
Zahteva i kroćenje, a to ume samo onaj koji je izranavljen brojnim okršajima sa ženama.

Gost
MA OK, JA TE POTPUNO RAZUMEM, MUSKARCI SU SVINJE! DOBRI SU SA ZENOM SVE DOK IM NE RODI PRVO DETE, A ONDA POCNU DA SVRLJAJU NA SVE STRANE I JURE ZA SUKNJAMA. U PRAVU SI POTPUNO, ZENA NIJE MASINA ZA RADJANJE DECE, VEC I ONA MORA DA SE PROVODI I PROZIVI ZIVOT NA NAJBOLJI MOGUCI NACIN. PAMETNA ZENA UDAJE SE IZ INTERESA, A VIDJA SE SA ONIM KOG STVARNO VOLI DOK JOJ MUZ NIJE KOD KUCE. ZIVOT JE JEDAN I NE DOZVOLI DA TI PRODJE IZMEDJU 4 ZIDA.

MUSKARCI UVEK ZENE SMATRAJU GUSKAMA ALI SE NA KRAJU TIM ISTIM GUSKAMA OZENE! PA SAD VI OCENITE DAL JE GORE BITI GUSKA ILI OZENITI GUSKU!

ZENE SE SAMO PRAVE DA SU GUSKE, ALI NA KRAJU UVEK MUSKARCI ISPADNU MAGARCI, A ZENE PROZIVE ZIVOT NA PRAVI NACINA!!

PRAVA LJUBAV GODINE NE BROJI TJ. BROJI OVDE U OVOJ PRIMITIVNOJ DRZAVI GDE JOS UVEK VLADAJU GLUPA PATRIJARHALNA PRAVILA PO KOJIMA JE MUSKARAC SVE, A ZENA DOMACICA I MASINA ZA RADJANJE DECE! NADAM SE DA CE SE TO USKORO PROMENITI SA MISLIM DA HOCE JER EMANCIPOVANIH I OBRAZOVANIH ZENA JE SVE VISE!!!

VELIKI VELIKI VELIKI POZDRAV OD JOVANE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luc

Primećen član
Poruka
535
Anonymous:
MA OK, JA TE POTPUNO RAZUMEM, MUSKARCI SU SVINJE! DOBRI SU SA ZENOM SVE DOK IM NE RODI PRVO DETE, A ONDA POCNU DA SVRLJAJU NA SVE STRANE I JURE ZA SUKNJAMA. U PRAVU SI POTPUNO, ZENA NIJE MASINA ZA RADJANJE DECE, VEC I ONA MORA DA SE PROVODI I PROZIVI ZIVOT NA NAJBOLJI MOGUCI NACIN. PAMETNA ZENA UDAJE SE IZ INTERESA, A VIDJA SE SA ONIM KOG STVARNO VOLI DOK JOJ MUZ NIJE KOD KUCE. ZIVOT JE JEDAN I NE DOZVOLI DA TI PRODJE IZMEDJU 4 ZIDA.

MUSKARCI UVEK ZENE SMATRAJU GUSKAMA ALI SE NA KRAJU TIM ISTIM GUSKAMA OZENE! PA SAD VI OCENITE DAL JE GORE BITI GUSKA ILI OZENITI GUSKU!

ZENE SE SAMO PRAVE DA SU GUSKE, ALI NA KRAJU UVEK MUSKARCI ISPADNU MAGARCI, A ZENE PROZIVE ZIVOT NA PRAVI NACINA!!

PRAVA LJUBAV GODINE NE BROJI TJ. BROJI OVDE U OVOJ PRIMITIVNOJ DRZAVI GDE JOS UVEK VLADAJU GLUPA PATRIJARHALNA PRAVILA PO KOJIMA JE MUSKARAC SVE, A ZENA DOMACICA I MASINA ZA RADJANJE DECE! NADAM SE DA CE SE TO USKORO PROMENITI SA MISLIM DA HOCE JER EMANCIPOVANIH I OBRAZOVANIH ZENA JE SVE VISE!!!

VELIKI VELIKI VELIKI POZDRAV OD JOVANE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nemoj sve muskarce sveta da stavljas u isti kos, ne verujem da si toliko iskusna(ima oko 3.000.000.000 muskaraca). A ako su muskarci svinje onda si ti -KRMACHA. A drzavu mi ne diraj, Srbija je moja drzava, ali zensko taj osecaj nema. Gusko jedna, bio sam i u Turskoj, i u Grckoj, i u Francuskoj, i u Americi: Ako ti se ne svidja ovde idi tamo, videces sta te ceka, necu da ti kazem. JOJ STO VOLIM STO SAM PRIMITIVAN

djidjo

Primećen član
Poruka
539
Joj Luc, baš si seljačina. Što volem kad upadneš u fajer. Tako, daj ti njima. samo, da te uputim, kada za ženu kažeš da je krmacha, posle toga moraš da otpljuneš, inače ostane kiselo u ustima.
Ja bi, da sam trebao da odgovorim reko:
Ostajte ovde
Sunce tuđeg neba
Neće vas grejat
Ko što ovo greje

Z

Zagor Bg

Gost
PRAVILO JE DA PRAVILA NEMA. Veze zasnovane na sex i fizičkoj privlačnosti bez poklapanja psiholoških konfiguracija partnera imaju vrlo male izglede na uspeh. Suprotno od toga, ista interesovanja, pažnja i ideje sa solidnom seksualnom osnovom su mnogo bolje i realnije. Da je sve u sexu ljudi bi se ženili masovno prostitutkama a žene udavale za ekstremno potentne muškarce. Učesnicima ovog foruma bi preporučio da pročitaju koju knjigu iz fiziologije i psihologije suprotnog pola i da uoče sličnosti i razlike. Muškarac je reproduktivno sposoban mnogo duže nego žena je jedan od argumenata za mogućnost takve veze. Pitanje za žene: Da li bi imale dete sa priglupim, genetski ništavnim ali potentnim mladićem ili dete sa starijim, kvalitetnijim ali manje potentnim muškarcem? Dete mi je simbol prave ljubavi u smislu da žena želi da ima dete samo sa muškarcem koji joj imponuje u biološkom smislu ako nije prinuđena na drugu varijantu. 8)

djidjo

Primećen član
Poruka
539
Zagore, a jesu li ti poznata seksološka istraživanja o promiskulitetnosti naše vrste? Ona kažu da je barem deset posto dece od oca koji nije onaj sa krštenice.
Pošto vidim da čitaš interesantne knjige, uputio bih te na Lovca, pa ćeš u njemu možda naći ponešto da dopuniš svoje viđenje o seksualnosti, seksualnim odnosima, psihologiji, njenim izvorima, porivima i mehanizmima. Vidi se da si tragalac, a to je kvalitet koji se sve ređe viđa u ljudskom rodu.

Snezna_kraljica

Domaćin
Poruka
3.729
Ne vidim zasto je problem. Mada ja nikad ne bih mogla biti sa osobom koja je od mene starija vise od 5-6 godina (naravno, ne iskljucujem takvu mogucnost, ali mi se sad cini tako…)
Stariji muskarci zaista znaju biti vrlo privlacni. Imamo jednog profesora na fakultetu, covek ima oko 50 godina, ali izgleda zaista super, i voli da flertuje sa studentkinjama.
(na moje pitanje ‘Da li mozete da mi date potpis?’, rekao je ‘To je najmanje sto mogu da Vam dam.’)
takodje, jedno vreme mi se svidjao covek koji je imao 52 godine. I jos 2-3 coveka oko 40.
Naravno, tu podrazumevam fizicku privlacnost. I neko divljenje prema iskustvu tih muskaraca, njihovoj samouverenosti, stabilnosti i izgradjenim zivotnim stavovima.
Ali, takodje sam svesna da je to u stvari posledica moje nezrelosti.
Zato NIKAD ne bih mogla imati nesto sa osobom koja je od mene mnogo starija, jer smatam da tu neke buducnosti nema.
Stariji muskarci ponekad iz inata zavode mlade devojke – a starija i iskusnija zena bi ih provalila odmah, i znala bi kako da se ponasa sa njima. Za neke stvari je ipak potrebno iskustvo.
Fore na koje mlade padaju, starijim zenama su potpuno bezveze.
----> Stariji muskarci znaju opciniti devojke. I znaju sta je njima potrebno. To je sva tajna.

U

UYTUYTUYT

Gost
cao! ja vas sve potpuno razumem jer sam u moze se reci istoj ili bar slicnoj situaciji! ja sam u vezi sa covekom koji je stariji od mene 16 godina i koji mi je, mozda ovo zvuci kao debilizam, bivsi profa! Ali nemojte rano da sudite sve je pocelo ovako:

TRENUTNO SAM U IV RAZREDU GIMNAZIJE, A ON MI JE BIVSI PROFESOR GEOGRAFIJE (ZA LAIKE GEOGRAFIJU GIMNAZIJALCI IMAJU TRI GODINE). SVE JE POCELO KAD SAM BILA U PRVOM GIMNAZIJE. TAD MI JE GEOGRAFIJU PREDAVALA PROFESORKA KOJA JE NA KRAJU PRVE GODINE OTISLA U PENZIJU. JEDNOG JUTRA, PRE SKOLE KRENULA SAM S DRUGARICOM NA KAFU U OBLIZNJI KAFIC. ZURECI DA SE NADJEM SA NJOM SLUCAJNO SAM UDARILA NA ULICI U JEDNOG COVEKA (PRETPOSTAVLJATE TO JE BIO ON. ODMAH SU MI JE UPAO U OCI JER JE BIO MOJ TIP- IZRAZITO CRN SA KRUPNIM GOTOVO CRNIM OCIMA KAO UGALJ. BILA SAM KAO OPCINJENA I JEDVA SAM IZUSTILA: IZVINITE ZURILA SAM. BLAGO SE NASMEJAO I PRODUZIO DALJE A JA SAM SE OKRENULA I GLEDALA ZA NJIM SVE DOK NIJE SKRENUO IZA UGLA. DUGO SAM MISLILA O NJEMU I BILA VRLO ZAMISLJENA CITAVOG DANA. KAO DA MI JE SRCE GOVORILO SRESCETE SE OPET. UBRZO SAM ZABORAVILA NA TAJ DOGADJAJ ALI NJEGOV LIK MI SE UREZAO U PAMCENJE. PROSLO JE 6. MESECI OD TOG DOGADJAJA I OPET JE DOSAO GLUPI SEPTEMBAR I SKOLA, A KAD TAMO ON MI JE POSTAO PROFA. KAD SAM GA VIDELA KAKO ULAZI U UCIONICU UMALO SE NISAM ONESVESTILA. TOG CASA GLEDAO ME VRLO CUDNO, KAO DA SE PRISECAO ODAKLE ME ZNA ALI NIKAKO NIJE MOGAO DA SE SETI. SVE VISE SAM MASTALA O NJEMU, O TOME KAKAV LI JE U KREVETU.

DA SKRATIM PRICU, MNOGO SAM SE UZIVILA (LICI NA ONE PRICE IZ MY LOVE STORY).

RESILA SAM DA GA FASCINIRAM, PRIJAVILA SAM SE ZA TAKMICENJE IZ GEOGRAFIJE I POSTIGLA DOBRE REZULTATE I USPELA DA GA OPCINIM, ALI NI JA NI ON NISMO IMALI HRABROSTI ZA PRVI KORAK, BAR NE DOK MI JE PROFESOR.

DO VEZE JE DOSLO TEK PRE 5. MESECI KAD SMO SE SRELI SLUCAJNO JEDNE NOCI. JA SAM SE VRACALA IZ GRADA A ON JE BIO KOD PRIJATELJA U MOM NASELJU. TAD JE UCINIO TA J KORAK I PRIZNAO MI DA GA ODAVNO PRIVLACIM ALI DA MU JE BILO GLUPO DA MI PRIDJE JER SAM JA PRAKTICNO JOS DETE, A ON OZENJEN I IMA DVA DETETA.

SADA SMO U VEZI TJ. VISE SEMI I VIDJAMO SE U MOM STANU (U KOM NIKO NE ZIVI, A JA ZIVIM SA RODITELJIMA) ZNAM DA TA VEZA NIJE OZBILJNA I ZA MENE I ZA NJEGA, ALI BICE JE SVE DOK MEDJU NAMA POSTOJI STRAST, BEZ IKAKVIH OBAVEZA.

ZNAM DA GRESIMO I ON I JA, ALI TO JE STRAST KOJA JE JACA I OD SRCA I OD PAMETI I OD MORALA......

ZNAM DA CE OVOJ VEZI JEDNOM DOCI KRAJ, ALI ZNAM DA SE NIKADA NECU KAJATI STO SAM UKRALA DELIC TOG DIVNOG COVEKA NJEGOVOJ ZENI KOJU ON VOLI VISE OD MENE UPRKOS SVEMU. ONI SE VOLE, A IZMEDJU MENE I NJEGA STOJI STRAST...........STO LI SAM VAM OVO ISPRICALA?

djidjo

Primećen član
Poruka
539
UTYUYTUYTU ili kako ti je već ime,

Tvoj život je pravi scenario za visokobudžetski holivudski film.
Kažeš da ta veza nije ozbiljna. Ma daj, pa ti odrastaš na najbolji mogući način. Rasterećena, u rukama muškarca koji zna kako da u tebi probudi najvrednije. Pravi profa, sprema te za onog sudbinskog. I te kako.
Super je što si se prepustila, što tu vezu prihvataš na pravi način. Koristi profu dokle god je upotrebljiv. I njemu i tebi lepo i korisno.
Najzad da čovek sretne normalno dete.

Snezna_kraljica

Domaćin
Poruka
3.729
djidjo:
UTYUYTUYTU ili kako ti je već ime,

Tvoj život je pravi scenario za visokobudžetski holivudski film.
Kažeš da ta veza nije ozbiljna. Ma daj, pa ti odrastaš na najbolji mogući način. Rasterećena, u rukama muškarca koji zna kako da u tebi probudi najvrednije. Pravi profa, sprema te za onog sudbinskog. I te kako.
Super je što si se prepustila, što tu vezu prihvataš na pravi način. Koristi profu dokle god je upotrebljiv. I njemu i tebi lepo i korisno.
Najzad da čovek sretne normalno dete.
:shock: :shock: :shock:

V

VERBATIM666

Gost
lujka:
Da nije profa sa medicine u pitanju?
pozdrav

PROCITAJ LEPO ONO STO JE DEVOJKA NAPISALA PA CES VIDETI STA PREDAJE PROFA.

A MOJ KOMENTAR: OK JE SVE MISLIM DA SI VRLO ISKRENA I NE OSUDJUJEM TE NI MALO JER MISLIM DA SI VRLO REALNA I ZRELO SAGLEDAVAS SITUACIJU BEZ OBZIRA STO VEZA SA DOSTA STARIJIM IZGLEDA DETINJASTO NA PRVI POGLED. ISKORISTI NJEGOVO ISKUSTVO DO MAXIMUMA JER KAO STO SAMA KAZES JEDNOM CE DOCI KRAJ TE VEZE...... :lol:

G

gosca

Gost
VERBATIM666:
lujka:
Da nije profa sa medicine u pitanju?
pozdrav

PROCITAJ LEPO ONO STO JE DEVOJKA NAPISALA PA CES VIDETI STA PREDAJE PROFA.

A MOJ KOMENTAR: OK JE SVE MISLIM DA SI VRLO ISKRENA I NE OSUDJUJEM TE NI MALO JER MISLIM DA SI VRLO REALNA I ZRELO SAGLEDAVAS SITUACIJU BEZ OBZIRA STO VEZA SA DOSTA STARIJIM IZGLEDA DETINJASTO NA PRVI POGLED. ISKORISTI NJEGOVO ISKUSTVO DO MAXIMUMA JER KAO STO SAMA KAZES JEDNOM CE DOCI KRAJ TE VEZE...... :lol:

potpuno si u pravu!!! :oops:

libra71

Početnik
Poruka
9
malena,bezi odatle!!!kad pocnes da se osvrces i trazis godine neizmerne ljubavi,a zivot tece... dok sedis u parku sa malim stvorenjem koje lici na njega,trazeci nekog iskrenijeg u nepoznatim ljudima,slucajnim prolaznicima,shvatajuci da od njih niko ka tebi nece skrenuti pogled.uneces se u tu vezu jace nego sto znas da i mozes da volis.zato ce ti i ogorcenost biti jaca i bolnija, a usamljenost nepodnosljivija.ako poverujes da mozete biti vecni...posle 10 godina vecnost izgubi sarm.zelim ti srecu,samoj,sa nekim ko takodje zna da voli.nemoj sama sedeti u parku.budi ti ta ciji pogled nece zastati na usamljenoj zeni/devojci sa predivnim stvorenjem koje i ne zna za zivot sa njim.

J

julia

Gost
da se ubacim i ja u temu...mene je, naime, uvek zanimalo, kako tim starijim, obrazovanijim, iskusnijim muskarcima ne smeta da pored sebe imaju nekog cija se licnost tek izgradjuje i ko im intelektualno nije ni priblizno ravan. upravo zbog toga mi se cini da veze tog tipa opstaju jedino na nekoj fizickoj privlacnosti, koja na duzi rok nije dovoljna.

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.249
santana:
Sta ovde citam:"Sve je moguce", pa i takva ljubav. Kad bih smo se zezali. Koliko moze takva jedna ljubav da opstane! U pocetku sve je lepo, romanticno dok doticni ne pocne da gnjavi savetima iz zivota jer smatra da ima prava i vise zivotnog iskustva. Sve bla,bla,bla, a ti jednog dana shvatis da su ti najlepse godine zivota prosle i otisle u nepovrat. **A i sex sa starijima nije nista puno bolji kako se misli, sve samo napumpana prica za malu decu. Razmisli dobro i puno srece :!:

Stvarno stariji-zreliji muskarac ne prica puno , on pametno radi i neobjasnjava jer nebi vredelo ili bi prekipelo. Polako kaze savet i pusti. Zna kad koju rec da kaze, zna i razume sta se desava u mladoj glavi , a to je upravo najcesce sta i privuce mladu devojku koja nije sponzorusha zrelijim muskarcima. Ipak treba reci da postoji poslovica
<<Ko sa decom leze , upisan se budi. >>

**Nekome mozes dati i sto godina da uci i nece nauciti nista. Ali ko zeli da nauci , on ukapira ponesto o telu , nervnim vezama, kretanjima tela, trzajima, samokontroli, o naoko nevezanim stvarima.
A naravno ako ga boli uvo onda naleti na santanu....

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.249
Snezna_kraljica:
Fore na koje mlade padaju, starijim zenama su potpuno bezveze.
----> Stariji muskarci znaju opciniti devojke. I znaju sta je njima potrebno. To je sva tajna.

Nisu. I starije vole mudro iskustvo. Ali mladje imaju da ponude druge stvari od starijih.
1>> Starije su pune predrasuda , oguglale , sve kao da su prozivele, malo umrtvljeno. Sa druge strane imaju i prednosti. Neke koje nisu isfrustrirane znaju da je najveca moc u vezi potaknuti partnera da bude ono sto jeste. Da se ispolji. Da gospodin bude gospodin , a dama dama. Ipak cesto je srce zakljucano.
2>>Mlade nasuprot tome imaju nadu (NADU , nadu kao najplodnije tle za srecu) i vrelinu i strast i naivnost i gore srcem i zeljom kao leptirica ka plamenu. Samo neke od njih nece biti mnogo oprljene.
A od minusa , tu su neiskusno shvatanje da su neke stvari odvojene. U ljudskoj psihi u stabilnom stanju nije moguce nezavisno posmatrati delove i stavove onako kako ih mlade devojke vide. Rubrika strahovi, rubrika zelje, rubrika simpaticne stvari, rubrika visoka filozofija, rubrika stil oblacenja...
Rubrika "sladak je ", rubrika "ovako funkcionise u mojoj porodici" su samo neke od onih koje su stalno suprostavljene i u odredjenim periodima je bitnija jedna , a kasnije druga....

Evo kao primer jednog zakljucka sa casa filozofije u srednjoj skoli (mi smo se u gimnaziji dogovorili sa profesorkom da 15min lekciju radimo , a ostalo stvarno filozofiramo)

<<<znaci ovo su zakljuchci 19 godishnjih devojki i mladica>>>

"Devojke i muskarci imaju racionalni deo i emotivni deo mozga i kod muskaraca je glavni racionalni dok se povremeno ukljucuje emotivni ali je pod kontrolom racionalnog.Kod devojki je u vecini vremena ukljucen emotivni , pa i u ljubavi ali se kasnije javlja racionalni koji preuzima primat nad emotivnim i umiruje se zadovoljenjem zelja , a emotivni jaca vremenom praveci uspone i padove i tako kreira krize u vezi (njegovo je delo zelja za neznoscu i paznjom , njegovo je izrazeni rast sumnje, potreba za stalnim potvrdjivanjem statusa i jacine ljubavi kod mladica, nesigurnost u sebe , kontra cak i ako nije u karakteru, sujeta)

Zasto covek ima teznju da globalizuje .
----- Da ne bi razmisljao pre donosenja svake odluke. Da bi koristio recepturu.

V

V.P

Gost
nelica:
OK. SHVATAM TE POTPUNO!!ALI SHVATI I TI MENE. NI MENI NIJE LAKO! SVE BI DALA DA SMO MOJ LJUBAVNIK I JA ISTIH GODINA, DA NE MORAM NIKOG DA OBMANJUJEM, ALI * GA LJUBAV JE JACA OD MENE!! MUZ ME OBOZAVA I ZBOG TOGA SE TRUDIM DA MU UDOVOLJIM MAXIMALNO KAD SAM SA NJIM!! SHVATAM VAS SVE KOJI ME OSUDJUJETE Ne osudjujem te,ali te ne razumem.Imas li ti uopste osecanja prema tom tvom jadnom muzu?Sta mislis kakva bi njegova reakcija bila da sazna za tu tvoju vezu?Mislis li da bi ti oprostio iako te obozava?Veruj mi kad tad ce saznati i ti ces ostati bez svog oslonca za starost.Po mom misljenju svako od nas ima pravo da zivi onako kako zeli,ali nema pravo da povredjuje druge.Ja sam udata za coveka koji je od mene stariji 9god. i 19god sam u braku sa njim.Nikada ga nisam prevarila sto ne znaci da necu,ali onda vise necu biti u braku sa njim.Suvise mi je neposteno to sto ti radis.Tebi je lepo,ti uzivas,provodis se i sa ljubavnikom,a da li nekad pomislis na njegovu decu,svoju ako ih imas,njegovu zenu i tvog muza.Odgovorices mi da pomislis.Ipak ti najvise volis sebe i ne maris mnogo za druge.Izvini ako sam te smorila ovim tekstom,ali te stvarno ne razumem. NELA :!: :!:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.