Quantcast

ON STAR,ONA MLADA

• Začetnik teme MALA POCETNICA
  • Datum pokretanja
M

MsM

Gost
MALA POCETNICA:
ON STARIJI GOSPODIN (TATA MOZE DA JOJ BUDE),ONA LEPA MLADA,PERSPEKTIVNA I VOLI ALI ZAISTA VOLI SAMO NJEGA!STA MISLITE O TOME DALI JE TO LJUBAV ILI SAMO ILUZIJA?DALI JE TAKVA LJUBAV MOGUCA?I ZASTO ?

To je njihvo licni problem (ako je to uopste problem). Osudjivanje takve ljubavi je moguce samo do strane onih koji svoju licnu ljubav i srecu nisu pronasli.

N

nelica

Gost
SLUSAJ MENE! JA SAM 78 GODISTE I UDATA SAM ZA COVEKA OD MENE STARIJEG 2 GODINE. PRE NEGO DA SE UDAM ZA NJEGA USLA SAM U STRASNU VEZU SA COVEKOM KOJI JE 28 GODINA STARIJI OD MENE I IMA ZENU I DVOJE DECE(CERKA MU JE ISTO GODISTE KO I JA). I JA I ON SMO SVESNI DA NASA VEZA NE MOZE BITI JAVNA I DA MOZEMO SAMO TAJNO DA SE VIDJAMO, SVESNI SMO I DA JE BESMISLENO DA ON RASTURI SVOJ BRAK, A JA DA SE NE UDAM VEC DA CEKAM NJEGA PA SMO ODLUCILI DA ON OSTANE U BRAKU A JA DA SE UDAM I DA NASTAVIMO DA SE VIDJAMO I TAKO JE I DANAS I TRAJE VEC 5 GODINA. INACE JA SAM U BRAKU VEC 1.5 DANA I DOBRO MI JE, VOLIM MUZA ALI NA NEKI POSEBAN NACIN, NE ISTO KAO I LJUBAVNIKA. INACE BEZ OBZIRA NA GODINE KOJE STEVA(MOJ LJUBAVNIK) IMA SJAJAN JE U KREVETU (NA POTENCIJI MOGU MNOGI MLADJI OD NJEGA DA MU ZAVIDE, SA NJIM SAM IMALA SJAJNA ISKUSTVA, VODIO ME U EGIPAT NA ODMOR A O TOME NIKO NIJE ZNAO. NEMOJ DA MISLIS DA SAM SPONZORUSA JER ON NIJE UOPSTE BOGAT (ZIVI SA PORODICOM U DVOSOBNOM STANU), JEDNOSTAVNO JE RAZUMAN, DOBAR, POSTUJE ME I SJAJAN JE OTAC SVOJOJ DECI, A NIJE LOS NI SVOJOJ ZENI. BEZ OBZIRA NA NASU VEZU, JA ZNAM DA ON SPAVA I SA NJOM I MISLIM DA JE TO SASVIM NORMALNO, JER TO RADIM I JA SA MUZEM.ALI RAZLIKA JE U TOME STO ON VOLI MENE, JA NJEGA, DOK JE MOJ MUZ MENI OSLONAC ZA STAROST, A NJEGOVA ZENA NJEMU PRIJATELJ KOJI CE UVEK BITI TU, JER KO ZNA STA NAS CEKA U BUDUCNOSTI..

NELA

begunac

Ističe se
Poruka
2.532
nelica:
SLUSAJ MENE! JA SAM 78 GODISTE I UDATA SAM ZA COVEKA OD MENE STARIJEG 2 GODINE. PRE NEGO DA SE UDAM ZA NJEGA USLA SAM U STRASNU VEZU SA COVEKOM KOJI JE 28 GODINA STARIJI OD MENE I IMA ZENU I DVOJE DECE(CERKA MU JE ISTO GODISTE KO I JA). I JA I ON SMO SVESNI DA NASA VEZA NE MOZE BITI JAVNA I DA MOZEMO SAMO TAJNO DA SE VIDJAMO, SVESNI SMO I DA JE BESMISLENO DA ON RASTURI SVOJ BRAK, A JA DA SE NE UDAM VEC DA CEKAM NJEGA PA SMO ODLUCILI DA ON OSTANE U BRAKU A JA DA SE UDAM I DA NASTAVIMO DA SE VIDJAMO I TAKO JE I DANAS I TRAJE VEC 5 GODINA. INACE JA SAM U BRAKU VEC 1.5 DANA I DOBRO MI JE, VOLIM MUZA ALI NA NEKI POSEBAN NACIN, NE ISTO KAO I LJUBAVNIKA. INACE BEZ OBZIRA NA GODINE KOJE STEVA(MOJ LJUBAVNIK) IMA SJAJAN JE U KREVETU (NA POTENCIJI MOGU MNOGI MLADJI OD NJEGA DA MU ZAVIDE, SA NJIM SAM IMALA SJAJNA ISKUSTVA, VODIO ME U EGIPAT NA ODMOR A O TOME NIKO NIJE ZNAO. NEMOJ DA MISLIS DA SAM SPONZORUSA JER ON NIJE UOPSTE BOGAT (ZIVI SA PORODICOM U DVOSOBNOM STANU), JEDNOSTAVNO JE RAZUMAN, DOBAR, POSTUJE ME I SJAJAN JE OTAC SVOJOJ DECI, A NIJE LOS NI SVOJOJ ZENI. BEZ OBZIRA NA NASU VEZU, JA ZNAM DA ON SPAVA I SA NJOM I MISLIM DA JE TO SASVIM NORMALNO, JER TO RADIM I JA SA MUZEM.ALI RAZLIKA JE U TOME STO ON VOLI MENE, JA NJEGA, DOK JE MOJ MUZ MENI OSLONAC ZA STAROST, A NJEGOVA ZENA NJEMU PRIJATELJ KOJI CE UVEK BITI TU, JER KO ZNA STA NAS CEKA U BUDUCNOSTI..

NELA

Eto toliko o moralu,poverenju,ljubavi

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.525
Kako neko nekad reče život nije linearna funkcija. Život nije ravan put bez rupa i krivina.
Svako ko sa strane gleda i drži moralne lekcije, neka pročita par klasičnih ljubavnih romana. Madam Bovari, na primer. Može i Ana Karenjina. Ili nešto drugo. Svejedno.
A tebi Nela čestitam na hrabrosti.

L

LARA CROFT

Gost
LARA CROFT:
nelica:

NELA

KOJI IDIOTIZAM I KRETENIZAM!GADITE MI SE!BLJAK! :evil: :evil:

N

nelica

Gost
SLUSAJTE LJUDI, NEMOJTE DA MI DRZITE PREDAVANJA O MORALU JER STO KAZE ARISTOTEL:"MORALAN COVEK NIJE ONAJ KO ZNA STA JE MORALNO NEGO ONAJ KO MORALNO RADI", DAKLE NIKO NIJE MORALAN PA NI KALUDJERICE!! JA IMAM MNOGO ISKUSTVA ZA SVOJE GODINE CAK I PREVISE I MOGU VAM RECI SAMO OVO: ZIVOT JE JEDAN I PROZIVI GA BURNO! NIKADA, ALI BAS NIKADA SE NE KAJ ZA SVOJE POSTUPKE, UZMI MAXIMUM OD ZIVOTA, JER KAD DODJE DAN DA POSTANES HRANA CRVIMA SHVATICES KOLIKO SI GLUP BIO STO NISI UZEO NESTO STO TI JE BILO NA DOHVAT RUKE. I JOS JEDNO: NE PRAVDAJ SE NIKOME!!! :twisted: :twisted:

HVALA MILOJKU VASICU NA PODRSCI!!

I EVO ISPRAVKE: 5 GODINA SAM U VEZI SA LJUBAVNIKOM I GODINU I PO U BRAKU!! STO CE RECI DA SAM SA LJUBAVNIKOM BILA U VEZI 3,5 GODINA PRE BRAKA SA MUZEM!!

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.525
nelica:
HVALA MILOJKU VASICU NA PODRSCI!!
Hm, da ne bude zabune. Draga Nela, nisam ja podrzao tvoje postupke. Mislim da prinicipijelno nije u redu "sedeti na dve stolice". Podrzao sam tvoju hrabrost, ipak si iskreno rekla nesto o svojoj intimi. I koliko vidim prilicno hrabro juris kroz zivot.
Sa druge strane, prokomentarisao sam da nikada, ali nikada ne treba drzati moralne lekcija ljudima i sa strane posmatrajuci osudjivati neke postupke.

Ni Bog ne sudi pre smrti, pa zasto bi smo onda sudili ti i ja.

Scheherezade

Obećava
Poruka
75
nelica:

NELA

Ne osudjujem te, jer ako do danas nisam bila u sličnoj situaciji ne znači da neću u budućnosti. Zanima me samo zar ti nije zamorno lagati toliko dugo? Zar nije preveliko opterećenje živeti dvostrukim životom?

N

nelica

Gost
OK, SHVATILA SAM JA JOS ODMAH DA ME NE OPRAVDAVAS NEGO DA MI CESTITAS NA HRABROSTI MILOJKO TJ. HTELA SAM DA TI ZAHVALIM STO RAZUMES DA ISTINA MORA NEGDE DA SE KAZE, AKO NE PRAVIM OSOBAMA ONDA BAR NA FORUMU.

I HVALA TI STO MI NE PRICAS O MORALU, JER TI KOJI DRZE MORALNA PREDAVANJA LAZNO SU MORALNI!!!

:D :D NELA

lady me

Aktivan član
Poruka
1.801
nelica:
... JER TI KOJI DRZE MORALNA PREDAVANJA LAZNO SU MORALNI!!!

Udala si se za coveka koga ne volis da bi imala oslonac u svojoj starosti????? PLaniras citav svoj zivot da provedes u lazima, varajuci osobu od koje ocekujes da ti bude oslonac kada te niko drugi vise ne bude zeleo???? Ja razumem da neko prevari svog partnera da li zbog svoje licne slabosti, da li zbog gasenja emocija ... ali da neko svesno ulazi u vezu sa lazima, da se udaje za coveka planirajuci citav zivot s njim da provede varajuci ga ...

Ovo nije moralisanje ovo je ZGRAZAVANJE!!!

N

nelica

Gost
OK. SHVATAM TE POTPUNO!!ALI SHVATI I TI MENE. NI MENI NIJE LAKO! SVE BI DALA DA SMO MOJ LJUBAVNIK I JA ISTIH GODINA, DA NE MORAM NIKOG DA OBMANJUJEM, ALI ******* LJUBAV JE JACA OD MENE!! MUZ ME OBOZAVA I ZBOG TOGA SE TRUDIM DA MU UDOVOLJIM MAXIMALNO KAD SAM SA NJIM!! SHVATAM VAS SVE KOJI ME OSUDJUJETE, ALI DA STE SE NASLI U ISTOJ ILI SLICNOJ SITUACIJI PITALA BIH VAS ONDA STA MISLITE!!
NELA :!: :!:

?

Gost
Ja sam u slicnoj situaciji. Imam 19. godina i volim coveka koji moze da mi bude tata i stvarno volim samo njega,on to ne zna, ali sluti. Sto je najgore,mislim da i on voli mene, ali godine mu ne dozvoljavaju da mi pridje a ja ni nemam hrabrosti da to ucinim. Bila sam sa mnogim vrsnjacima, starijima cak i mladjima ali nigde nisam nasla takvog kao sto je on. Trenutno sam u vezi sa deckom koji ima 20 godina ali cisto da imam nekog pored sebe. Bez obzira sta se desi, znam da cu ga voleti do kraja zivota i da ako se udam za drugog nikad ga necu voleti kao Milana.... :( :( :(

Tako da znas Nela nisi jedina koja obmanjuje druge! ALI NAJVAZNIJE JE VOLETI PRVO SEBE PA POSLE SVE OSTALE! AKO TEBI PRIJA TAKVA VEZA NE DOZVOLI NIKOME DA TE POKOLEBA! :)

IRENA

Y

yyyyy

Gost
lady me:
nelica:

Udala si se za coveka koga ne volis da bi imala oslonac u svojoj starosti????? PLaniras citav svoj zivot da provedes u lazima, varajuci osobu od koje ocekujes da ti bude oslonac kada te niko drugi vise ne bude zeleo???? Ja razumem da neko prevari svog partnera da li zbog svoje licne slabosti, da li zbog gasenja emocija ... ali da neko svesno ulazi u vezu sa lazima, da se udaje za coveka planirajuci citav zivot s njim da provede varajuci ga ...

bravo lady me!!!!
nelice ti si bolesna i gadna.Poseti jednog dobrog psihijatra i ovo ti nije lekcija iz morala nego savet.Stvarno si odurna i gadna FU

Gost
lady me:
nelica:

svaka cast! odlicno si joj rekla!

Gost
MALA POCETNICA:
ON STARIJI GOSPODIN (TATA MOZE DA JOJ BUDE),ONA LEPA MLADA,PERSPEKTIVNA I VOLI ALI ZAISTA VOLI SAMO NJEGA!STA MISLITE O TOME DALI JE TO LJUBAV ILI SAMO ILUZIJA?DALI JE TAKVA LJUBAV MOGUCA?I ZASTO ?
Pazi ovo, muva me tip 20 god stariji od mene (ja imam 20), ali ne bih da se upustam u takvu vezu! Kaze da je zaljubljen, da ga samo ja interesujem...ali on je prosao sve u zivotu i sta mu znaci jos jedna "balavica" u zivotu!? Da nece mozda kao tata da me pazi!? Priznajem da je primamljivo, laska kada neko stariji (jos ako dobro izgleda) se zainteresuje za vas a i zna na koji nacin da vam pridje i sta u kom trenutku zelite da cujete (iskustvo je to). Ali ipak mislim da je ovakva veza mac sa dvije ostrice i sigurno se ne bih upustala u tako nesto!

Z

ZIKA82

Gost
MA OK JE BRE!! PRAVA LJUBAV GODINE NE BROJI!! JA TE APSOLUTNO SHVATAM. NE OBAZIRI SE NA KOMENTARE! SVE JE OK AKO GA VOLIS TJ. AKO NISI SPONZORUSA.AKO I JESI ZNAJDA SPONZORUSE NAJBOLJE PRODJU U ZIVOTU! :!:

lucky_liki

Početnik
Poruka
1
Nela, vazno je da je tebi ok.
Vidi se iz tvoje price da te zivot nije mazio...pa je normalno da se tako ponasas.
Uostalom ako ti ne varas muza - prevarice on tebe. Neko mora da pati.
Inace moj momak je stariji 17 god. od mene i funktionisemo. Ili sam trebala da kazem: mator je i necu da ga volim?!
Ovim kriticarima i nepopravljivim optimistima zelim puno ISKRENE ljubavi i UZAJAMNOG poverenja, pa mozda se njihov san i ostvari... :roll:

strani placenik

Primećen član
Poruka
528
nelica:
SLUSAJ MENE! JA SAM 78 GODISTE I UDATA SAM ...NELA

Ja goreg horora nisam cuo! Ti si jedna obicna glupaca i nikakva osoba! a taj tvoj matorac je covek bez dva prsta obraza! Ne mogu ni da komentarisem nesto ovako gadno!

Znas sta. Nisam svetac, ni blizu. Varao sam devojke (mozda i sve) i bio sam sa devojkama koje imaju vezu. UVEK sam ih POSTOVAO (svoje devojke). UVEK MORAS DA ZNAS STA JE NA PRVOM MESTU!!!! KUCA, PORODICA, DECA, pa sve ostalo! Taj tvoj je obican olos. I to ne sto zbog njegove zene i dece vec zbog toga sto ne postuje TEBE! Verujem(siguran sam) da su mu zena i deca na prvom mestu (u suprotnom bi bio sa tobom u braku), ali taj licemer ti to ne kaze direktno vec te drzi u zabludi. GARANTUJEM!!! Ako to ne moze da ti bude samo kres kombinacija (odnosno ako ti je mnogo vise) sve to moras zavrsiti! Radi sebe. Trenutno si najbednija osoba koju sam cuo! Osoba kojoj porodica i kuca nisu na prvom mestu mi se gadi! I nikada sa takvima ne bih ni bio (varao svoju devojku).

Odavno me nesto ovako nije iznerviralo :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.