Nemojte oženiti onu koju volite

Ti si crni vrag!!!!
preuzmi.png

Oooo, dobra noć u najavi, muškarci kmeče :manikir:
Muskarci uvek kmece kada su zene u pitanju.

Zene poseduju genetske komparativne prednosti u odnosu muskarac-zena, i to je tako kako je.

Uvek ce muskarci kmecati zbog zena.

To se balansira tako to muskarci imaju vise komparativnih prednosti u drugim drustvenim i prirodnim odnosima u zivotu, jer zivot nije samo taj jedan odnos.

Ali za taj odnos muskarac-zena, muskarci su kur.ac.

Generalno.

Muskarci uvek kmece kada su zene u pitanju.

Zene poseduju genetske komparativne prednosti u odnosu muskarac-zena, i to je tako kako je.

Uvek ce muskarci kmecati zbog zena.

To se balansira tako to muskarci imaju vise komparativnih prednosti u drugim drustvenim i prirodnim odnosima u zivotu, jer zivot nije samo taj jedan odnos.

Ali za taj odnos muskarac-zena, muskarci su kur.ac.

Generalno.
Možda jedni pred drugima, nama ne djeluje tako, hvala što si mi vratio vjeru u muške suze :D

Kako uopste neko moze da bude sa nekim ako tu nema obostrane ljubavi?

To mi nikad nece biti jasno. 🤷‍♂️

Ne bih mogao milisekundu u vezi/braku da provedem a da je ne volim i da me ona ne voli.

Sada da prestane ljubav, momentalno bih se razveo.
Kalkulacije. Neuzvraćene i neuspele ljubavi, emotivni i životni raspadi. Kada se to dogodi ljudi počnu da idu sa računicom.
A ako i ta računica propadne...

pa to je kalkulacija
ako ti volis nju znaci imas kalkulaciju jer si iskalkulisao da zelis da bude tu uvek jer je volis
to je tvoja kalkulacija zarad tvog racuna i tvoje koristi
ljubav je sama po sebi kalkulacija
Tehnicki onda...kada pratis svoj osecaj ili se vodis emocijom moze se reci da je kalkulacija onda jer si tako "odlucio"
" Kalkulacija " bez aminovanja nesebicnosti i cistih emocija je ono sto bih da izbegnem na ovom nivou i to obostrano.

pa to je kalkulacija
ako ti volis nju znaci imas kalkulaciju jer si iskalkulisao da zelis da bude tu uvek jer je volis
to je tvoja kalkulacija zarad tvog racuna i tvoje koristi
ljubav je sama po sebi kalkulacija

pa naravno. obostrana ljubav je obostrani interes jer ti se neko jako dopada i želiš da budete blizu

daješ, primaš, i to su kalkulacije. čim neko više daje no što prima odmah se buni 😊

Back