Quantcast

ON STAR,ONA MLADA

• Začetnik teme MALA POCETNICA
  • Datum pokretanja

Klonirani Šime

Veoma poznat
Poruka
10.433
izgleda da se mnoge lože na mnogo starije od sebe...često me šmeknu mlađe klinke...
evo baš prije dva, tri dana, šmeknu me klinka u prolazu baš značajno, mlađa od mene oko 20 godina sigurno...

- - - - - - - - - -

ili im izgledam toliko mlađe...mada ne vjerujem...imam dosta sijedih..:think:

Klonirani Šime

Veoma poznat
Poruka
10.433
to kad pročitam "lepa, mlada, perspektivna", odmah me asocira na one sličice žena 35, 40+ sa mačićima u naručju, a lice obojeno kilogramom pudera...:aha:

- - - - - - - - - -

e pa ne može bejb! skini sav taj silni puder, i šminku, pa da vidimo šta je ostalo od tebe...:кул:

gost 216949

Buduća legenda
Poruka
31.921
to kad pročitam "lepa, mlada, perspektivna", odmah me asocira na one sličice žena 35, 40+ sa mačićima u naručju, a lice obojeno kilogramom pudera...:aha:

- - - - - - - - - -

e pa ne može bejb! skini sav taj silni puder, i šminku, pa da vidimo šta je ostalo od tebe...:кул:

jes vala,
da je imala nekog maltezera, bishona, chivavu u narucju,
odma` bi me odusevila;
nista ne bih ni primetio od tih umetnickih podmladjivanja :zblesav:

S.W.4848

Početnik
Poruka
21
Fora izmedju STAR MLADA, STARA MLADJI, je u tome sto jedan (stariji/a) u sebi nosi iskustvo, dok drugi (mladji) nosi strast.

Zanimljivo je to da ovi iskusniji u odnos ulaze svesno jer smatraju da znaju kako treba i kad treba sta da urade kako bi zadovoljili drugu stranu, dok se ovi drugi prepustaju u potpunosti uzivanju koje im prva strana pruza.

Kazu da postoji neka vrsta zavisti od strane starijeg ka mladjem i obrnuto.

Kao primer moze posluziti dete koje zeli da odraste i odrastao covek koji zeli da ponovo bude dete. :)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim pridružite se diskusiji tako što ćete da objavite novu temu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.