Odnos sa zenom pokojnog ortaka

Ova tema je tipicni odraz danasnjeg drustva.
Sve sto je nenormalno i nemoralno postalo je normalno.
A ako se iko usudi da kritikuje dobija epitet laznog moraliste zastarjelih shvatanja,onog ko zavidi,onog ko ne razumije,ko osudjuje itd.
On se proglasava ludim i netolerantnim.
Zato i imamo gej parade,razne nakaze na Eurosongu,debilnosti da dijete samo sebi odredjuje pol i mnoge druge nakaradnosti.
Umjesto da se ovaj i ovakvi kao on,ako ih vec niko u porodici nije naucio obzirima,moralu, karakternosti i kulturi,"cojstvu i junastvu", kritikuju a ne maze i paze, da se slucajno ne bi naskodilo njihovoj njeznoj dusici.
Covjece,kratko i jasno,ako ti je neko prijatelj,ne gledas njegovu zenu.
Bio on ziv ili mrtav.
Ako ti je neko prijatelj,zalis njegovu smrt,a ne juris seks sa njegovom zenom.
To nije lazno moralisanje,to je jednostavno ljudskost.
Ili jesi ili nisi.

Екстремно огаван пост.

Згрожен сам.

:bljak:
 
A mozes li ti meni reci sta sam ja to uradila,osim sto sam na anonimnom forumu napisala sta mislim o onome sto ti osjecas?
Ovo su tvoje rijeci:
Kao sto i sam naziv teme glasi, zanimame vase misljenje.

Ево, ја ћу ти рећи шта си урадила.

На потфоруму Љубав и секс си кренула да осуђујеш друге форумаше.

Ти спадаш у оне што "бацају камен".

И по томе се разликујеш од осталих форумаша. Ниси само написала своје мишљење и осећања, већ си и камен бацила.
 
Hteo je da kaže da misli da žena voli sex i da dobro izgleda. Da će ubrzo nekog naći. Nije rekao da je laka. Pa se pita i sam da li da on tu nešto pokuša jer i sam ne zna... hteo je da opiše stvar malko džiberski da ne ispadne da je neki paćenik, pa je ispalo prosto.

Mislim, ne mogu se nikako razumeti ljudi potpuno različitog rečnika, senzibiliteta itd.. ti i on.. pa to su 2 sveta.
Pa da se on preporuči, da udova ne pogrješi, kod odabira "rampi"...

Trkaš se sa vrijemenom.

I navigiraš na nešto drugo, opasnice.
 
Ja se smem kladiti da sam bolji covek od svakog ovog moraliste ili moralistkinje.
Jesi, duševan si...vidi se ta kršćanska moralna vertikala.

Čovjek umro, tvoj frend, na slavu mu išao.
Žena još kuka, ti prostački vokabular.

Evo vidiš kako alfa mužjak, vođa čopora, se JAVNO, TRANSPARENTNO upucava

alfa ženki, koja nije udova, nisam joj obiteljski prijatelj.

Lepo joj kažem da me OPAKO, PRLJAVO RADI, I DA BI to bilo VRHUNSKI.

NOVI HORIZONTI...
 
На потфоруму Љубав и секс си кренула да осуђујеш друге форумаше.

Ти спадаш у оне што "бацају камен".

И по томе се разликујеш од осталих форумаша. Ниси само написала своје мишљење и осећања, већ си и камен бацила.
Можда те је оно што је рекла заболело као да те је каменом погодила у лице али то с каменом се десило једноставно није. Не знам зашто имаш ту потребу да претерујеш. Десило се то да му је рекла свашта нешто а то је да је -- идемо редом -- прост, неваспитан, нелојалан, неискрен, себичан, да нема карактер, да му недостаје интелигенција, да је примитивац, љигавац, лош човек и никакав пријатељ.
 
Можда те је оно што је рекла заболело као да те је каменом погодила у лице али то с каменом се десило једноставно није. Не знам зашто имаш ту потребу да претерујеш. Десило се то да му је рекла свашта нешто а то је да је -- идемо редом -- прост, неваспитан, нелојалан, неискрен, себичан, да нема карактер, да му недостаје интелигенција, да је примитивац, љигавац, лош човек и никакав пријатељ.

Кад би ииз својих постова избацио увреде,

од твојих постова не би остало ништа.

Нула.
 
Pozdrav svima

Kao sto i sam naziv teme glasi, zanima me vase misljenje. On je umro pre 2 meseca, a ja kao i svako musko imam potrebu da zavrsim sa dobrom ribom. Njegova supruga je ocuvana milfara i tacno joj se uvek vidio ***** u oku. Medjutim i meni bi to nezgodno bilo jer drzim do nekih kodeksa, a i s njom imam i vise nego prijateljski odnos sad. Vise je sukob donje i gornje glave. Sta vi kazere?
Što je nisi kresnuo dok je ortak bio živ, kad joj se već video taj ***** u očima?
 
Ево, ја ћу ти рећи шта си урадила.

На потфоруму Љубав и секс си кренула да осуђујеш друге форумаше.

Ти спадаш у оне што "бацају камен".

И по томе се разликујеш од осталих форумаша. Ниси само написала своје мишљење и осећања, већ си и камен бацила.
I koji ti imas problem s tim?
Moje misljenje na forumu je validno koliko i tvoje.
I po cemu je to forum "ljubav i seks""zasticen"od drugacijih misljenja?
I da...osudjujem pojave sa kojim se ne slazem.
Sta treba da aplaudiram osobi koja se pokazuje kao nelojalan prijatelj,izmedju ostalog?
 
I koji ti imas problem s tim?
Moje misljenje na forumu je validno koliko i tvoje.
I po cemu je to forum "ljubav i seks""zasticen"od drugacijih misljenja?
I da...osudjujem pojave sa kojim se ne slazem.
Sta treba da aplaudiram osobi koja se pokazuje kao nelojalan prijatelj,izmedju ostalog?

Ти не осуђујеш појаве, већ особе.

Осуђујеш став да двоје одраслих људи могу слободно својом вољом да ступају у љубавне, емотивне и сексуалне односе и да нико други нема право да их због тога осуђује.
 
Ти не осуђујеш појаве, већ особе.

Осуђујеш став да двоје одраслих људи могу слободно својом вољом да ступају у љубавне, емотивне и сексуалне односе и да нико други нема право да их због тога осуђује.
Ne.
Osudjujem izdaju i nelojalnost prema prijatelju,ako se vec pozivas na prijateljstvo.
Ta zena nije "slobodna" u moralnom smislu...to je zena tvog prijatelja,brata,kuma,nebitno.
Dakle,neko koga treba da postujes.I prijatelja i njegovu zenu.
Ti koji se "nalaze"prijateljevoj zeni,posle smrti muza,a njihovog navodnog prijatelja,su za mene obicne ljige.
I mozes do prekosutra da se zgrazavas.
Pri tome se uopste ne zna misljenje druge strane,ali se pretpostavlja da je njoj samo seks u glavi,ni slucajno nema pretpostavke da ona mozda zali za muzem.
 
И тебе згрожава нелојалност, Напоконе?
Nije nelojalnost, rekao je ortak, ne prijatelj, znaci neki lik s kim je pio pivo ispred prodavnice.
Ma tema je debilna. Ne bih mogao jer bi mi se javila slika tog ortaka dok je tucam iznad njene glave kako me osudjujice gleda :
"Yebi sad Napokone, tako znaci... E moj ti....a ovamo ortaci a?"
 

Back
Top