Odnos sa zenom pokojnog ortaka

Pozdrav svima

Kao sto i sam naziv teme glasi, zanima me vase misljenje. On je umro pre 2 meseca, a ja kao i svako musko imam potrebu da zavrsim sa dobrom ribom. Njegova supruga je ocuvana milfara i tacno joj se uvek vidio ***** u oku. Medjutim i meni bi to nezgodno bilo jer drzim do nekih kodeksa, a i s njom imam i vise nego prijateljski odnos sad. Vise je sukob donje i gornje glave. Sta vi kazere?
Ma toj zeni si sad potrebniji vise nego ikad. A ako se sta desi boze moj. To je zivot a ne kodeksi.
 
Okej, poštujem i izvinjavam se i tebi i svima ako sam vas uvredio. Međutim nepotrebno je donositi neke zaključke o meni bez osnove i argumenata. Toliko.

Još jednom izvinite svi koji ste se našli uvređenim.
Mene nisi uvrijedio.Ja s tobom nemam nista.
Uvrijedio bi me da sam ja na mjestu te udovice.
Uvrijedio bi me da sam ja na mjestu tvog prijatelja.
Shvatas li koga zapravo vrijedjas?
 
Evo, sad nam i homoseksualci smetaju plus njihove parade. Pa šta sam trebao da kažem kad mi se dobra drugarica poverila da je biseksualka? Ili kad sam naleteo na brata od strica i njegovo društvo pa me pozvali za njihov sto, a znam i oni znaju da je jedan od njih gej, a taj momak to ni ne krije?
To je taj vrhunski moral na nivou, što kaže Her Žika Pavlović...
 
Средство за ширење и спровеђење пропаганде на којим би ти хтео да људи ћуте . . .
Ти знаш шта бих ја хтео

Никакво средство...
Гледај филмове,слушај музику...учи...итд

Друго је форум и коментари.

Ево, извињава се човек који није ништа ружно урадио или помислио.
То је пропаганда.
 
Evo, sad nam i homoseksualci smetaju plus njihove parade. Pa šta sam trebao da kažem kad mi se dobra drugarica poverila da je biseksualka? Ili kad sam naleteo na brata od strica i njegovo društvo pa me pozvali za njihov sto, a znam i oni znaju da je jedan od njih gej, a taj momak to ni ne krije?
To je taj vrhunski moral na nivou, što kaže Her Žika Pavlović...
Kako perfidno mijenjas teze.
Mora da je to iskustvo sa politike.😂
Ne smetaju nikom homoseksualci,smeta kad se devijacije propagiraju kao ispravnost.
A to je devijacija,nije normalnost,inace bi ljudski rod izumro.
Evo,sad u Blicu procitah da je predstavnik Svajcarske na Eurosongu ni musko,ni zensko.:roll:
Nebinaran...ili kako se to vec naziva.
Hoces li reci da je to normalno? Malo je sto se ne zna ko je musko,a ko zensko...sad se dolazi do toga da nisi ni jedno,ni drugo.
Sta si onda?Sotona,sto bi rekla moja pokojna baba.
Hoces li reci da to nije izmisljotina nasih vremena?
Hoces li reci da je normalno da dijete samo sebi odredjuje pol?
Hoces li reci da je normalno da se te nenormalnosti naturaju preko medija?
Ali to nije tema,pa da ne duzim.
 
Пун ми је ***** вас моралних и исправних.

Распада се све око вас а ви некоме држите слово.

Збогом
Ne znam na koga mislis,ali nekome je pun ... i plasiranja nemorala i izopacenosti.
Drago mi je sto ova tema pokazuje da ipak ima jos ljudi sa normalnim razmisljanjima.
 
Kako perfidno mijenjas teze.
Mora da je to iskustvo sa politike.😂
Ne smetaju nikom homoseksualci,smeta kad se devijacije propagiraju kao ispravnost.
A to je devijacija,nije normalnost,inace bi ljudski rod izumro.
Evo,sad u Blicu procitah da je predstavnik Svajcarske na Eurosongu ni musko,ni zensko.:roll:
Nebinaran...ili kako se to vec naziva.
Hoces li reci da je to normalno? Malo je sto se ne zna ko je musko,a ko zensko...sad se dolazi do toga da nisi ni jedno,ni drugo.
Sta si onda?Sotona,sto bi rekla moja pokojna baba.
Hoces li reci da to nije izmisljotina nasih vremena?
Hoces li reci da je normalno da dijete samo sebi odredjuje pol?
Hoces li reci da je normalno da se te nenormalnosti naturaju preko medija?
Ali to nije tema,pa da ne duzim.
Evo, dolazi moral do izražaja plus "nešto" nije tema, ali se napiše jedan omanji rad. Pohvalno.
Da, gej ljudi opasno smetaju jer da nije tako ne bi se toliko pisalo o njima. Ta "devijacija" je stara koliko i ljudski vek i potiskivana je, i jednom je morala doći do izražaja. Ne pripadam njihov krugu i ne smetaju mi, ali mi smeta taj krvavi linč. Nego, nisam hteo o tome.
Ti si samo jedan vid ekstremiste kome sve smeta, ako nije i ne može biti po tvom svetonazoru. Nisi jedina, ima vas i za izvoz.
Preljuba i varanje je staro koliko i ljudski rod, ima takvih ljudi i sve ih je više. Ali, tebe/vas to mnogo pogađa, bili biste idealni za moralnu policiju.
Što kaže jedna moja draga poznanica kod koje su uvek bile lude žurke za svoju školsku drugaricu - znaš, lako je njoj kad je niko nije hteo u životu i sad može da morališe za sve pare.
 
Nisi jedina, ima vas i za izvoz.
Вас има много више. Погледај само овај подфорум. Ко је ту најгласнији? Који начин размишљања је најдоминантнији? Ти као припадник већине, као апологета модерне секуларне религије и као неко ко је окружен огромним бројем истомишљеника, не би требао да се буниш кад се с времена на време појави неко ко не размишља као ти. Али се буниш. Сметају ти.
 
Evo, dolazi moral do izražaja plus "nešto" nije tema, ali se napiše jedan omanji rad. Pohvalno.
Da, gej ljudi opasno smetaju jer da nije tako ne bi se toliko pisalo o njima. Ta "devijacija" je stara koliko i ljudski vek i potiskivana je, i jednom je morala doći do izražaja. Ne pripadam njihov krugu i ne smetaju mi, ali mi smeta taj krvavi linč. Nego, nisam hteo o tome.
Ti si samo jedan vid ekstremiste kome sve smeta, ako nije i ne može biti po tvom svetonazoru. Nisi jedina, ima vas i za izvoz.
Preljuba i varanje je staro koliko i ljudski rod, ima takvih ljudi i sve ih je više. Ali, tebe/vas to mnogo pogađa, bili biste idealni za moralnu policiju.
Što kaže jedna moja draga poznanica kod koje su uvek bile lude žurke za svoju školsku drugaricu - znaš, lako je njoj kad je niko nije hteo u životu i sad može da morališe za sve pare.
Ma,bas,sve si u pravu...bla,bla...🙂
Niko ovde nikog ne lincuje,niti bi lincovao,to izmisljas pausalno...ali devijaciju proglasavati za normalnu i siriti propagandu da je to kul moze samo nenormalan.
Tacka.Da ne sirimo temu,jer eto,nije tema.
 

Back
Top