Odnos sa zenom pokojnog ortaka

Ne.
Osudjujem izdaju i nelojalnost prema prijatelju,ako se vec pozivas na prijateljstvo.
Ta zena nije "slobodna" u moralnom smislu...to je zena tvog prijatelja,brata,kuma,nebitno.
Dakle,neko koga treba da postujes.I prijatelja i njegovu zenu.
Ti koji se "nalaze"prijateljevoj zeni,posle smrti muza,a njihovog navodnog prijatelja,su za mene obicne ljige.
I mozes do prekosutra da se zgrazavas.
Pri tome se uopste ne zna misljenje druge strane,ali se pretpostavlja da je njoj samo seks u glavi,ni slucajno nema pretpostavke da ona mozda zali za muzem.

Кад жени умре партнер, она постаје слободна.

Кад мушкарцу умре партнерка, он постаје слободан.

Она је слободна од тренутка смрти супруга. Колико ће чекати да своју слободу конзумира и крене даље са животом, не зависи од друштвених норми, већ од њеног осећаја. То може бити 7 дана или 7 година, једини ко то може да процени је она сама и нико више.
 
Nije nelojalnost, rekao je ortak, ne prijatelj, znaci neki lik s kim je pio pivo ispred prodavnice.
Пази стварно. Хвала ти, Напоконе. То мења ствари. Ако је само ортак, а није пријатељ, то значи да је скроз небитно како говориш о његовој супрузи и шта радиш с њом пре и после његове смрти.
 
Пази стварно. Хвала ти, Напоконе. То мења ствари. Ако је само ортак, а није пријатељ, то значи да је скроз небитно како говориш о његовој супрузи и шта радиш с њом пре и после његове смрти.
Ne pravdam to, ali sam svestan da neki ljudi koji se motaju u tvom krugu ti zapravo nisu ortaci. To je zivotna cinjenica. Mozemo mi sada da idemo okolo i idealizujemo kako bi trebali ljudi da se ponasaju ali tako ne ide u st zivotu. Zao mi je. Na protiv, dobar tih ljudi/ortaka/ sta vec bi ti "zabili noz u ledja" i ti to i svako vrlo dobro zna. Zato ja kazem, udri prvi. Prepozna se vecina takvih brzo, zato ga dobro isponizavas pred zenskom, suptilno, da se izblamira kad pokusa da uleti sa zvakom, sto no kazu izndominiras da ispadne slinavac. Pa i kad rikne, kao da sam ostavio smrdimirise po njemu i kad god joj pridje ona ce da se nasmeje mozda ali onda ce samo da je opije taj sent i evocirace to u sebi. A ja bih se odozgo smejao: fak ju madafaka, nesh iako ja sada nemam nista od toga. Jbga bro mosha.
 
Nije nelojalnost, rekao je ortak, ne prijatelj, znaci neki lik s kim je pio pivo ispred prodavnice.
Ma tema je debilna. Ne bih mogao jer bi mi se javila slika tog ortaka dok je tucam iznad njene glave kako me osudjujice gleda :
"Yebi sad Napokone, tako znaci... E moj ti....a ovamo ortaci a?"
Ukoliko imas malo devijantan um pomislio bi "Vidis kako se brinem o tvojoj zeni i kako je kucam redovno i cinim srecnom."
:mrgreen:
 
Ma,bas,sve si u pravu...bla,bla...🙂
Niko ovde nikog ne lincuje,niti bi lincovao,to izmisljas pausalno...ali devijaciju proglasavati za normalnu i siriti propagandu da je to kul moze samo nenormalan.
Tacka.Da ne sirimo temu,jer eto,nije tema.
Nije problem, idealna si za direktorku moralne policije. Nema potrebe da devojke idu u pocepanim farmerkama, a tetovaže ima da se skinu u roku odmah. Naravno, nema stupanja u intimne odnose pre braka jer za to sledi bičevanje.
Kao u S. Koreji ima u 05 30 H da nas budi sirena, a kome se ne sviđa može slobodno da ide.
Pošto sam u vojsci stajao mirno, da li moram isto tako kad čitam tvoje postove?
 
Iznogud je moj bivsi momak
Vala ima jedno cetiri godine
Bio sam ljubomoran na njega tada, priznam....

Zamišljao sam da Ti radim 2 - 3 mala lepa dična, junačka, tića, Krstića.

Imaš VRHUNSKU GENETIKU...

VRHUNSKA SI ŽENA...

FULL..MAX...paket...i

BRUTALNO iskrena, transparentna...

Jedinstvena, unikatna, furaš svoj fazon.

Kao i ja, ženski moj alter ego...

NE volim ljigavce, muljatore, dvolične.
Očituj se...dža ili bu...oš ili neš...
 
Ovo je poznata tradicionalna vrednost, koja se vekovima odrzavala.

Milorad Ulemek Legija je samo jedan u nizu cuvara ove tradicionalne vrednosti.

To sto je moderni konzervativizam neki SF koji nigde nije postojao pre postojanja modernih drustava, to je posebna prica.
 

Back
Top