ne zanima me fudbal da li sam ja normalan?

Ali kako da se vidim kao deo toga kad nisam, mogu da navijam da mislim ovo ono... ali dok sedim na terenu i cekam da ekipa zavrsi fudbal ja nestrpljivo cekam da zavrse da mi mozemo da se izivljavamo. Ne ide mi to pracenje tima za koji ne igram niti cu ikada igrati, ne znam ni ljude... Ne znam, naveden je primer da svatim moj tim za koji navijam kao svoj i ljude i sve pokusao sam da razmisljam u tom pravcu, nije da nisam :)

Koliko ljudi koji su srbi poznajes? Pretpostavljam manje od 1%, a opet se izjasnjavas kao srbin, i podrzajes te promovises tu grupaciju. Ono sto je patriota za zemlju to je navijac za fudbalski klub. Ne odustaj druze, nikad nije kasno da izadjes na pravi put.
 
Ne.....nisi normalan definitivno ! Ne bih se vracao u tvoje rano detinjstvo, i sa čime si se igrao ( barbike, pistolji , lego kockice ) Ali.
Fudbal je nacin života, misljenja ( religija i filozofija ) Neće biti deplasirano ako kažem " Mnogo vise od igre ". Za fudbal se živi ( od njega se živi ) ,on se mnogo voli
ili manje voli ...nikako biti hladan ( takvi su otpaci društva u kojem živimo )
Uz fudbal , kao način života ide nasilje i dobre ribe ...Ako pak navijaš , recimo za FC Rad , dovoljno je samo nasilje .Normalno pogledaj gde baje izlaze i gde se nalaze pre utakmica...Recimo " Beli grad " kultno mesto moje mladosti i druženja.
Tu sam stekao prijatelje sa kojima ću kasnije više putovati po svetu nego sa rođenom ženom . Mislim da nije potrebno objašnjavati Imena dece ( Zvezdan i Zvezdana )....To me je Moka nagovorio i to se znalo mnogo pre njihovog rođenja.
Ako nisi ukrao i zapalio grobarsku zastavu na tekmi ti ne znaš šta je ekstaza...
ma je....o žene ! Svaki moj ožiljak na ćelavoj glavi su gledale devojke na žurkama
uz naravno prepoznatljivu tetovažu na temenu.
I tako uz lagane note Dzeja i " zvuke severa " prodje mladost ,a sa njom i mnoge lepe uspomene. Sada se jedino s tugom u srcu setim ,kada me pogodi neka pesma iz " Zvezda granda " na prohujalu mladost , a poneka suza i krene pri sećanju na Bari i sam zapevam onu staru :
I na nebu tom na koje idem ja sija moja Zvezda crvena.....
E to ti je sine fudbal...tj život, pa ti vidi. :(
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne.....nisi normalan definitivno ! Ne bih se vracao u tvoje rano detinjstvo, i sa čime si se igrao ( barbike, pistolji , lego kockice ) Ali.
Fudbal je nacin života, misljenja ( religija i filozofija ) Neće biti deplasirano ako kažem " Mnogo vise od igre ". Za fudbal se živi ( od njega se živi ) ,on se mnogo voli
ili manje voli ...nikako biti hladan ( takvi su otpaci društva u kojem živimo )
Uz fudbal , kao način života ide nasilje i dobre ribe ...Ako pak navijaš , recimo za FC Rad , dovoljno je samo nasilje .Normalno pogledaj gde baje izlaze i gde se nalaze pre utakmica...Recimo " Beli grad " kultno mesto moje mladosti i druženja.
Tu sam stekao prijatelje sa kojima ću kasnije više putovati po svetu nego sa rođenom ženom . Mislim da nije potrebno objašnjavati Imena dece ( Zvezdan i Zvezdana )....To me je Moka nagovorio i to se znalo mnogo pre njihovog rođenja.
Ako nisi ukrao i zapalio grobarsku zastavu na tekmi ti ne znaš šta je ekstaza...
ma je....o žene ! Svaki moj ožiljak na ćelavoj glavi su gledale devojke na žurkama
uz naravno prepoznatljivu tetovažu na temenu.
I tako uz lagane note Dzeja i " zvuke severa " prodje mladost ,a sa njom i mnoge lepe uspomene. Sada se jedino s tugom u srcu setim ,kada me pogodi neka pesma iz " Zvezda granda " na prohujalu mladost , a poneka suza i krene pri sećanju na Bari i sam zapevam onu staru :
I na nebu tom na koje idem ja sija moja Zvezda crvena.....
E to ti je sine fudbal...tj život, pa ti vidi. :(

Dakle dao si jako interesantno izlaganje i jako mi je interesantno:) Prvo igrao sam se sa svacim klikeri autici pa i lego kockice mada secam se da mi je bilo najinteresantnije i cega se rado secam jeste pravljenje kuca od peska i ostalog materijala koje smo nalazili :D mozda je trebalo da budem arhitekta al ajd dosta o tome. Da definitivno si u pravu da je vise od igre to stoji, ono bas se vidi u svim mogucim aspektima. Nasilje, dobre ribe kazes pa nesto sumnjam da bas svi uzivaju u tome da pronalaze uzbudjenje u mlacenju ljudi bez nekog prevelikog razloga, al dobre ribe vole, valjda :O uh da cinjenica da nas ima raznih remeti mi koncepciju al ne bitno... Recimo da znam ljude koje isto gledaju zene na zurkama... pijane... iskrivljene... sa sazaljenjem doduse al isto je to valjda bitno da gledaju valjda jel? Bitno je da si proziveo zivot kako ti je odgovaralo i nista nije moglo da ti stane na put tvojoj sreci. Ja sam bas trazio smisao zivota, neku cak kazu da je rock n roll smisao i nacin zivota ili tako ti neki muzicki pravci... koliko samo ima smisla taj zivot pa neam sta onda da se brinem samo da odlucim...
 
Koliko ljudi koji su srbi poznajes? Pretpostavljam manje od 1%, a opet se izjasnjavas kao srbin, i podrzajes te promovises tu grupaciju. Ono sto je patriota za zemlju to je navijac za fudbalski klub. Ne odustaj druze, nikad nije kasno da izadjes na pravi put.

pa to nekako nema smisla podrzavati i dosta njih odustaje, jel stvar u tome mozda situacija, kriza, problemi ili jednostavno neka vrsta apatije... vezano za zemlju tim i ostalo?
 
Ne.....nisi normalan definitivno ! Ne bih se vracao u tvoje rano detinjstvo, i sa čime si se igrao ( barbike, pistolji , lego kockice ) Ali.
Fudbal je nacin života, misljenja ( religija i filozofija ) Neće biti deplasirano ako kažem " Mnogo vise od igre ". Za fudbal se živi ( od njega se živi ) ,on se mnogo voli
ili manje voli ...nikako biti hladan ( takvi su otpaci društva u kojem živimo )
Uz fudbal , kao način života ide nasilje i dobre ribe ...Ako pak navijaš , recimo za FC Rad , dovoljno je samo nasilje .Normalno pogledaj gde baje izlaze i gde se nalaze pre utakmica...Recimo " Beli grad " kultno mesto moje mladosti i druženja.
Tu sam stekao prijatelje sa kojima ću kasnije više putovati po svetu nego sa rođenom ženom . Mislim da nije potrebno objašnjavati Imena dece ( Zvezdan i Zvezdana )....To me je Moka nagovorio i to se znalo mnogo pre njihovog rođenja.
Ako nisi ukrao i zapalio grobarsku zastavu na tekmi ti ne znaš šta je ekstaza...
ma je....o žene ! Svaki moj ožiljak na ćelavoj glavi su gledale devojke na žurkama
uz naravno prepoznatljivu tetovažu na temenu.
I tako uz lagane note Dzeja i " zvuke severa " prodje mladost ,a sa njom i mnoge lepe uspomene. Sada se jedino s tugom u srcu setim ,kada me pogodi neka pesma iz " Zvezda granda " na prohujalu mladost , a poneka suza i krene pri sećanju na Bari i sam zapevam onu staru :
I na nebu tom na koje idem ja sija moja Zvezda crvena.....
E to ti je sine fudbal...tj život, pa ti vidi. :(
Kako čovek mora biti nezreo da bi ovako razmišljao :(
Ako mi je nešto neprivlačno to je muška opsesija fudbalom i ženska opsesija svojim izgledom.
 
pa to nekako nema smisla podrzavati i dosta njih odustaje, jel stvar u tome mozda situacija, kriza, problemi ili jednostavno neka vrsta apatije... vezano za zemlju tim i ostalo?

Probaj ovako, mozda osetis duh navijanja... uplati danas pred derbi 20 evra, ili 10, po mogucnosti, na tim za koji navijas. Lep je dan, ako ne ides na tekmu, pozovi drustvo, iznesi TV napolje, nabavi dovoljnu kolicinu piva, neki grickalica, stavi tiket ispred sebe i prati utakmicu...:cool:

Samo nemoj da se zeznes pa uplatis na X ili broj golova, jer to nije navijacki vec kockarski.;)
 
Probaj ovako, mozda osetis duh navijanja... uplati danas pred derbi 20 evra, ili 10, po mogucnosti, na tim za koji navijas. Lep je dan, ako ne ides na tekmu, pozovi drustvo, iznesi TV napolje, nabavi dovoljnu kolicinu piva, neki grickalica, stavi tiket ispred sebe i prati utakmicu...:cool:

Samo nemoj da se zeznes pa uplatis na X ili broj golova, jer to nije navijacki vec kockarski.;)
a pa da tako je i bivsi (e neka je i bivsi ) govorio da ide u kladionicu jel voli sport dok nije poceo od mene da drpa lovu -
eE onda sam ga sutnula konacno i stvarno . pitam se jel idalje navija za svoje pare :think:
 
Probaj ovako, mozda osetis duh navijanja... uplati danas pred derbi 20 evra, ili 10, po mogucnosti, na tim za koji navijas. Lep je dan, ako ne ides na tekmu, pozovi drustvo, iznesi TV napolje, nabavi dovoljnu kolicinu piva, neki grickalica, stavi tiket ispred sebe i prati utakmicu...:cool:

Samo nemoj da se zeznes pa uplatis na X ili broj golova, jer to nije navijacki vec kockarski.;)

Da probam tako mislis... da mozda pojaca zelju za tim da ne bih izgubio lovu tj dobio jel... ali ja ne znam kako se to radi niti sam se ikada kladio pa stvarno ne znam sta bih radio kad odem u kladionicu. Udjem i sta dobar dan ja bih da se kladim i oni me pitaju dobro na sta i kako i koliko... ????
 
Kako čovek mora biti nezreo da bi ovako razmišljao :(
Ako mi je nešto neprivlačno to je muška opsesija fudbalom i ženska opsesija svojim izgledom.

Fudbal je život, sve ostalo je preživljavanje.
Žao mi je što nisam napisao nešto privlacnije po tvom ukusu,ali ovo gore je realnost zadnjih decenija mog života.
Šta ću , ne znam za bolje ,a toliko bih voleo....bar školu da zarših, Ali pustimo patetiku.
Što se tiče opsesije žene lepotom , to je o. k. samo da ne izlazi iz kuće , ali to je za neku drugu temu.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top